Tanrıça'nın kokoş kankaları'nın bayram çekilişi

kızın suçu yokki kanka..ben istemezsem tel o napsın:mymeka:eşşek kafamalsanaalsanasmile
telini sonradan istedim ama msj larım gitmemiş meğer sistemden kaynaklı:KK43:(kargonun geldiğinide yazmıştım ama gitmemiş işte:KK43:
bitanem siteye giriş yapamadım..sıkıntı vardı biliyosun..yoksa yine bayramda elinde olurdu..tamamen talihsizik oldu siteye giriş yapamamak:çok üzgünüm:
gece kuşunada söyledim çektiğin sıkıntıyı,bir an önce eline ulaşmasını istemeni:çok üzgünüm:
sen ne zahmetlere girdin bayramda sevinsin arkadaşımız diye:KK43:((
ama beklediğine deymiş:jeyyar: manyak güzel hediyeler almışın kuş lokumum,bayıldım allama:nazar:

oyyyyy burnunu kopardığım:))

gitti ya olsun:))

bidahakine herkeşler tel versin çiçekler o zaman daha güzel oleyo:)))

teşekkür ederim herkeslere ben de çok beğendim valla.
ilarzum ne bilem valla tel iistemedi tanrıçam dalgınlığına gelmiştir yavru ceylanımın. ben de çekilişşe ilk defa katıldım,gereklerini bilemedim herhal:içelim:
şekerin birini midye indirdim. diğerlerini akşam yemekten sonraya birini de burda eyif yaparken yemeyi düşünüyom. ağzımın tadıylan mis gibi muhabbet ederim:teytey:
tamam tuniği ilk elde yıkarım böcükümm meraklanma sen,foto çekmeyi unuttum valla.gece usta birliğine teslim olcak aşkitolimmm
son buluşmamızı yaptık bugün giderken de ilarzumun aldığı tuniğimi giydimm güzel bi takı çantaa ayakabı derken müthiş durdu valla çok çok beğendim.
kurbaamı da çeyizlerimin arasına koydum notu da içine sıkıştırdım kaybolmasın bir ömür boyu saklarım diye.bu arada flormarımı da sürdüm tabi tokamı da taktım süper oldum:sm_cool:
tanrıçam valla neden olmasın o mutlulukla adamı içeri de alırdım bensırnaşık şey

oohh miss güle güle kullan bebetom

hedayeler geldi hanımmmmmmmmmmmm =) Aprilciğim hediyelerinin hepsi birbirinden güzel ayrı ayrı çok beğendim canımcım güzel gönlüne sağlık kesene bereket her banyo yapışta seni hatırlıycam aklinialirimsmilesempatiksalakcinni krem ve losyonun kokularına bittim tinerciler gibi açıp açıp kokluyorum sempatiksalakcinni farın renkleri tam zevkime göre küpeler şeker gibi çok beğendim o güzel notun içinde çok ama çok teşekkür ederim canımcım mutluluktan ağzım kulaklarımda gezdim bugün ptesi sendromundan kurtardın beni lülülülülülü öpüyorum kocamannnnnnnn Şeniz

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

şimdi çıkmam lazım gelicem akşama...
tivii bittim hediyelerine..yorum yapıcam bekle beni..
minim ve gece kuşum ve diğer canlar,sizlerede cevap yazıcam bekleyin beni:))

3306.jpg

İşte benim hedayemin fotosu..Tiviti adaşımın bana aldığı çanta ve aynı renkte çorap..
adaşıma tekrar teşekkür ederim.kesesine bereket..
yazdığı notu ekleyemiyorum,deşifre oluruz yoksam..eyvahedigeldismile:KK1:
:emir_bebek:Oğluşumun arabalarınagamyoncuiremsu yeni bir garaj daha geldi.hihoyyyt.çünkü dışarı çıkarken arabalarını benim çantama dolduruyor..kaydirigubbakcemile3

herkescikler güle güle kullansın hediyelerini =)
tatlıgacı beğenmene sevindim sende güle güle kullan canım :kedi:

şimdi çıkmam lazım gelicem akşama...
tivii bittim hediyelerine..yorum yapıcam bekle beni..
minim ve gece kuşum ve diğer canlar,sizlerede cevap yazıcam bekleyin beni:))

3306.jpg

İşte benim hedayemin fotosu..Tiviti adaşımın bana aldığı çanta ve aynı renkte çorap..
adaşıma tekrar teşekkür ederim.kesesine bereket..
yazdığı notu ekleyemiyorum,deşifre oluruz yoksam..eyvahedigeldismile:KK1:
:emir_bebek:Oğluşumun arabalarınagamyoncuiremsu yeni bir garaj daha geldi.hihoyyyt.çünkü dışarı çıkarken arabalarını benim çantama dolduruyor..kaydirigubbakcemile3

güzel günlerde kullan tekrardan canım ..
tanrıça sabırsızsızlıkla bekliorum anammmmm senii :jeyyar:

güzel günlerde kullan tekrardan canım ..
tanrıça sabırsızsızlıkla bekliorum anammmmm senii :jeyyar:

Teşekkür ederim adaş..sende eprılitomun hedaye cicilerini güle güle kullan..
Eprııııl o şeker gibi küüpelerden bende istiyooomdelikafadulden..

gacıellam çantan ne hoş ciğerim yaaawww güle güle kullan cano

tivitiş senin hedayelerin de çok gücelmiş epril gibim mis kokuyor kesenize bereket çiçekler

gacıellam çantan ne hoş ciğerim yaaawww güle güle kullan cano

tivitiş senin hedayelerin de çok gücelmiş epril gibim mis kokuyor kesenize bereket çiçekler

Teşekkür ederim adaş..sende eprılitomun hedaye cicilerini güle güle kullan..
Eprııııl o şeker gibi küüpelerden bende istiyooomdelikafadulden..

teşekkür ederim adaş kaydirigubbakcemile2 ben küpeyi tek takmayı severim tekini sana yolliiiim aprile bida zorluk olmasın sempatiksalakcinni

arzucan o kayısı sabınından bende istiyoreeeeeeee...
bugün hemen eşimi aradım bilumm yerlere baktırdım yok oglu yok ..
yüzüm yonaca tarlası gibi şaka bir yana annemi aradım o bulur ihşallah..

hediyelerim geldiiiii hihoyyyt
göksummmmmmmmm :asigim: balımmm çok çok teşekkr ederim.nasılda bulmuş bedenimi boshayallersmile
bayılm renge :lepi: bluz çok hoşuma gittim göksum kesene bereket olumunekankayizsmile
zevkin çok güzelmiş hihoyyyt hele o yazdgın mektup..duyguların beni mahvetti Şeniz
küpeler için de çok çok teşekkr ederim çok begendmmm :icecream: Şeniz
hee resmimi de ilk kez eklemiş oldum aklinialirimsmile

buarada tiviticim canım hediyelerine bayıldımmm :lepi: zevkli hatundur zaten aprilim :asigim:
tatlıgacım hediyelerimize kavuştuk geç de olsak :dance: güle güle kullanalım birbirinden güzel herşey..güle güle kullan cnm :))

:eek:arzı qız mersiiiiiii alıntı yapıp cevap yazmamışım ahh ben mirmirmirmir

:roflol: hhahaha allah belanı tiviti:roflol:

arzucan o kayısı sabınından bende istiyoreeeeeeee...
bugün hemen eşimi aradım bilumm yerlere baktırdım yok oglu yok ..
yüzüm yonaca tarlası gibi şaka bir yana annemi aradım o bulur ihşallah..

oyyyy sevgilim özdilekte var bizim

bulamazsan söle yoollarım kız çiçek torbam benem

hediyelerim geldiiiii hihoyyyt
göksummmmmmmmm :asigim: balımmm çok çok teşekkr ederim.nasılda bulmuş bedenimi boshayallersmile
bayılm renge :lepi: bluz çok hoşuma gittim göksum kesene bereket olumunekankayizsmile
zevkin çok güzelmiş hihoyyyt hele o yazdgın mektup..duyguların beni mahvetti Şeniz
küpeler için de çok çok teşekkr ederim çok begendmmm :icecream: Şeniz
hee resmimi de ilk kez eklemiş oldum aklinialirimsmile

wuuuuwuuuwwww uuuuuuuuuuuuuuu

:1shok: akannehir delikafadulden kafamçokkarıştı sengözlerimebaksanab :jeyyar:

sen kendini anlatırken ölçülerini de mi verdin kız

bu kadar mı tutturulur bi beden çiçeem yaa
göksu emeğine ellerine sağlık canısım zevkine sağlık

küpeler melek mi kız çok dadluuu

pati la yüzünü görmedim ama endam ficut müthiş çiçem yaaa

spor mu yaptın gız sen :smiley-cool: sırnaşık şey

belli belli kol kaslarından var bişeler sende

manken kılıhlım çok güzelsin cuk oturduğumm

ooo silom gelmiş

islo çiçem karılar hemamına bayram hedayesi bluzumu kodum la görmedin çiçeeemm herkeşler bayuulduuu

Arzum gamzeli bitterim endamını koydun he reçelim hemen gidip bakacam:eek: Direk buraya daldım hedayeler gelmiştir diyekaydirigubbakcemile2

Tweetymmm, Aprıl kankam ne cici şeyler almış öyle sağlıkla kullan tatlım çok güzeller.hihoyyyt

Gacım çantana bayıldımm delikafadulden çorabını da düşünmüş almış tivitocan gülü gülü kullan bebeğimkaydirigubbakcemile2

Patiiiimmmm o ne seksü duruş lannaklinialirimsmile Edelelerine ümüğünün kemiğine kurban olduğum harika yakışmış badi de çok hoşşopuyorumnanaktan Eferim Gksuyuma ne de güzel şeyler almış.

Hepinizin kesesine bereketopuyorumnanaktan

X