Tanrıça'nın kokoş kankaları'nın bayram çekilişi

aaa ayburcum sende kavuştun mu hediyelerine :lepi:
güle güle kullan canımm..kalemlerin ve dudak parlatıcın çok güzel...tuzluğun de pek şeker boshayallersmile
güle güle kullan canım:))

Valla uzaktan sürekli takip ediyordum ama bu sefer yazayım dedim :kedi:
Çok özendim yaahuu ne kadar güzel böyle şeyler yapmanız..
Diğer hediyeleride görmüştüm ama konu kapandığı için bişey yazamamıştım..
herkes hediyelerini güle güle kullansın hepsi birbirinden güzeller..
Ve geçmiş bayramınızıda kutluyorumm..
Herkese güzel günler dilerimm.. opuyorumnanaktan

duqii teşekrler canımm..keşke sende katılsaydın aramıza yerimseniben
bidaha yapılırsa uzaktan bakma lütfen opuyorumnanaktan

benim hediyemm gitmedi miiiiiii
bana gelecek hedayyee yola açıkamadı mıı çok telaşlıımmmm:roflol:
sana msj attım,cvp bile atmamışsın:mymeka:
sana yollayan arkadaş ptt ile yollamadı bile.bayramda elinde olsun diye..özel kargo ile yolladıki,bayramda sevinsin gece kuşumuz dedi:a015:
yoksa msjımı okumadınmıakannehir
okumadım de bende inteyar ediyimakannehir
hediyen kuzu kuzu memleketindeki kargoda seni bekliyo halbuki:a015:

kimden geldiğini yazsaydın bari hayatım
güle güle kullan canım.bunun aynısı patimdede var.rengi pembe ve çok tatlı bi bluzdur.sanada yakışıcaktır eminim...
çok faydalı bi kitap.remazan münasebeti ile iyi akıl etmişin pati..efferim kız:lepi:
anahtarlığı yakından çekseydin keşke..burdan anlamadım şeklinibilmiyorumkismile
patimin kesesine bereket,sende güle güle kullan hayatım:hulya:

etiketlerde ki bana çadır kurmak isteyen kim la :icecream:
sempatiksalakcinni
7/24
barbiye evet düşüm:tomato::roflol:
allah cezanı vermesin emilülülülülülü :roflol:
hediyelerini çok merak ettimaklinialirimsmilegüle güle kullan.tabi gözün net görmez.sevdiğine kavuşmuşsun:jeyyar:sanada hayırlı bayramlar tatlımŞeniz

:kedi: ayburum teşekkürler..sizlerinde kesesine bereket gülümŞeniz
kendime alır gibi aldım.bende otantik giysilere aşırı düşkünümdür..minimde bayılır
zevkini bildiğim için ona hitap etmeye çalıştım.zira kankam çok ama çok memnun kalmış.özel msj ınıda okuyunca çok mutlu oldum.güle güle kullansın minik kankamolumunekankayizsmile

gacıablam çok teşekkür ederim , ben de bayıldığım eteğime ,uyku gözlüğüm bomba yaa çok güzel bişey takıosun uyyosun , gece uyandım korktum kör oldum sandım unutmuşum delikafadulden
:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
allah canını almasın deli:tomato: :tomato::roflol: :roflol: :roflol:
tanyım kör oldum göremiyorum :smiley-cool: sengözlerimebaksanab şakkıdı :a015: mafoldumben ışıkları yakın-tatlicadiarzu-

hehehehe:smiley-cool: gözlüklerime takıldın dimi biliyorum:smiley-cool::roflol:
ama güzel fikir değilmi kanke:smiley-cool:gece taksın güzel gözlerine bebem:smiley-cool:

kızlar bende gönderdim hediyemiii ama kırılcak bişe oldugundan almadılar eksik gitti :gitme:
moralim bozuk :umursamaz:
bende minime deodorant ve minik bi parfüm yollıcaktım:enbuyukkk:

Son düzenleme:

:kedi:kankamm:1hug:
özel msj ınlada çok mutlu oldum.hepsini beğenmene o kadar sevindimki.ve yürekten inanıyorum memnun kaldığına.canım kankam,inan çok severek yolladım,seni yaşıyarak aldım:icecream: hepsi sana şans getirsin..en mutlu günlerini yaşa onları kullanırken bitanemŞeniz
ilk okul çocuu yazım nasıl ama:icecream: iyki eklemedin madara olurdum:smiley-cool:

istediğin gözlük olsun gacım:jeyyar:

tatlım işallah...neden olmasın..yurt dışında yaşıyan arkadaşlarımız için bi formül buluruz artıkopuyorumnanaktan
canlarım hepiniz hediyelerinizi güle güle kullanın opuyorumnanaktanbu çekilişe ben katılamadım çok üzülüyorum:2: :gitme:
olsun cano sıkma canınıŞeniz
:asigim:
çok cici bi takım kanka bayıldım:asigim:ne tatlı olursun onunla oyyyhihoyyytayburum elleriyle lif yapmış bideopuyorumnanaktanemeğine sağlık bitanem..çorapta çok güzel:lepi:kofreyi andıran çay-kahve olayıda harika fikir:lepi:..hepsini güle güle kullan yoldaşolumunekankayizsmileayburumun kesesine bereket olsunopuyorumnanaktan
anam şukufe:lepi::roflol:
gacım şukufe almış sana:lepi:benim halimeyle kanka olurlar..sen tabi anlamadın ben sana anlatıcam topikte:teselli:Şeniz
ba-yıl-dım:lepi:anam çok tatlı ya:1hug:gacitom kesene bereketopuyorumnanaktanojelerde çok tatlı..şekerde koymuş bi tane deli
güle güle kullan tutim.çok şeker hediyelerinhihoyyyt

Son düzenleme:
canım inan mesajın gelmedi bana değilse böyle endişelenmezdim. hediye göndediğim arkadaştan da ses soluk çıkmadı ona da korkuyorum. ben yokken kargo gelse zahmet edip bi not bırakırlardı die düşünüyom hangi kargoyla gönderildiğini bilsem gidip sorsam fena olmaz aslında:uhm:

hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt
vay vay vayyy...kırkkilidi'ne kadar almış niko garısı:roflol: çaklıtlarda alınmışaklinialirimsmile allahım ne ince detaylar varya süpersiniz he:lepi:
bluzun,trikon,kolyen tam senlik.güle güle kullan islom.nikomun kesesine bereket.sen mutlu,niko mutlu:dancehh bayram yaradı bizekaydirigubbakcemile2

hediyesi gelmeyen çok kişi var tivi garısı
işallah bayramdan sonra gelicek..ekleriz o zaman...özür dileme bebem,olur böyle şeyler.geç olsun temiz olsunolumunekankayizsmile

akannehir akannehir akannehir akannehir akannehir
inan ölmek istiyorem:a015:
bitanem,ben arife gecesi çoğu arkadaşıma bayram mesajı dahil,hediye içinde bir sürü msj attım..ama bu güne kadar siteye giremedim ne yazıkki..sürekli girmeye çalıştım günlerdir...ve anladımki yazdığım mesajlar güme gitti..mafoldumbensiteye giriş yapamadığım için takipte edemedim ne yazıkki..şimdi anlıyorum bitanem:çok üzgünüm:
sana yazdığım msj da miç olmuş işte:mymeka:mafoldumben
kargon şubede bebem..ve yollayan arkadaşımız özel kargo ile yolladıki sırf bayramda elinde olsun diye,sevinsin arkadaşımız dedi..inan öyle üzgünümki şu an...sistemden kaynaklı sorun yaşadık.ikimizinde suçu yok burda:çok üzgünüm:

oyyyy:1hug:
canımın içi,sanada hayırlı bayramlar olsunopuyorumnanaktançok teşekkürler bitanemŞeniz

aaa canımmm hoşgeldinnnn özlendin valla bilesinnnnolumunekankayizsmile
hoşbulduk gülümŞenizbende çok özledim..sitenin kapısında yatıp kalktım:smiley-cool:ama siteye malesef giriş yapamadım..ilarzumda sorun yaşıyo,ama ben hiç giremedim.ta bu saate kadarbilmiyorumkismile
Bunlarda bana nazalp ablamdan gelen hediyerlerrr hpsi çooooook güzel
teşekkür ediyorum ablam tekrar tekrar opuyorumnanaktan

:dance: güle güle kullan göksuyuopuyorumnanaktan eldiven çorabın ne şeker öyle:icecream:kolyende tam senlik..süslü senihihoyyytnazomun kesesine bereket,sende güzel günlerde kullan bebemŞeniz

senin titizine ölürüm:)))nasılda özenip teşekkür etmiş,yazılar yazmış oyy:1hug:
barbim ne güzel şeyler almış öyle:asigim:
şiseydo parlatıcının rengine bittim..kalemleri zaten almak istiyomuşsun..işine geldi..mutfak eşyaları çok severmişsin,tuzluklar gönlüne göre..valla memnunda kalmışsın.çokta şekerler.sen güle güle kullan,barbiminde keseye bereketopuyorumnanaktan
detaycılığına ve özenine hastayım bu arada ayburumolumunekankayizsmile yerimseniben

Son düzenleme:
tabi canım bizlik sorun yok. siteninn marifeti üzülme geldin bomba gibi işteea.s.
senn bana hediye gönderen arakadaş ulaşırsan bi sor olmaz mı bu sıcakta bütün kargoları dolaşmıyım ben:roflol:

evet katılıyorum edi :lepi: ayburum çok düzenli cici bi şekilde eklemiş valla boshayallersmile

kızlarrr canlarr napıyosunuzzz...tanrıçam yazdım ben paticiktenopuyorumnanaktan geldigini hediyelerin görmedinmi kıs ...öpüyorum hepiniziopuyorumnanaktan

hediyelerim hala kargoda ya bütün bayram her gün gitim belki açmışlardır diye yarın çıkacak ihşallah yola ..opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Kankaaaaaa süper hediyelerin kuzucum benim yaa alkisalkisalkis
bayıldım tuzluğa da lipgloss'a da,boshayallersmile kalemlere de ooh güle güle kullan meleğim olumunekankayizsmile
Barbitomun da aklına emeğine sağlık
olumunekankayizsmile boshayallersmile

hehehehe:smiley-cool: gözlüklerime takıldın dimi biliyorum:smiley-cool::roflol:
ama güzel fikir değilmi kanke:smiley-cool:gece taksın güzel gözlerine bebem:smiley-cool:

her bişeyine takıldım kanka aklinialirimsmile
kralsın :lepi:
ay şey fisfisfis
kraliçesin
:lepi: sempatiksalakcinni

hihoyyyt hihoyyyt heyyooo kankam da beğendi benim şeker hediyelerimi :lepi:
hepsi çok tatlılar di mi kankam hihoyyyt
ayburumu tekrar tekrar öperim burdannn Şeniz Şeniz Şeniz

aaa göksummmmm alıntıda gördümmm.nazalp ne güzel şeyler almış öyleee :lepi:
kolyene bittimmm :asigim: güle güle kullan hepsinide canım

tabi canım bizlik sorun yok. siteninn marifeti üzülme geldin bomba gibi işteea.s.
senn bana hediye gönderen arakadaş ulaşırsan bi sor olmaz mı bu sıcakta bütün kargoları dolaşmıyım ben:roflol:
kuşovski
zaten seni arıyacaklar..aramasalar bile sen gidip alıcaksın..mesajımı okuakannehir
bomba gibi derken:jeyyar:bayanssulusmileanında havaya girerim bak:roflol:

evet katılıyorum edi :lepi: ayburum çok düzenli cici bi şekilde eklemiş valla boshayallersmile
nasıl özenmiş eklerken dimi kanke:asigim:herkes özenerek eklemiş,paylaşmış ayrı ayrı,herkesi tebrik ederimŞenizayburumunki daha bi şeker geldi bana ama:kedi:biraz çocuk ruhlu olduğum için(birazmı-tatlicadiarzu-bildiğin çocuğum)daha sempatik geldi ne biliyim
kızlarrr canlarr napıyosunuzzz...tanrıçam yazdım ben paticiktenopuyorumnanaktan geldigini hediyelerin görmedinmi kıs ...öpüyorum hepiniziopuyorumnanaktan
gördüm nalanımboshayallersmile2 sayfa sonra nerdeysekaydirigubbakcemile:tomato: :roflol:
bizde seni öperiz canozemuszemus

hediyelerim hala kargoda ya bütün bayram her gün gitim belki açmışlardır diye yarın çıkacak ihşallah yola ..opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
sıkma canını yahubayanssulusmile
olur böyle şeyler..daha hediyesi gelmeyen o kadar çok kişi varki:hulya:

üzülme tatlım yaa bız pttnın kurbanlarıyız:enbuyukkk:
:roflol: deli:roflol:

kral olmayan taç taktık,en büyük hatayı burda yaptık-tatlicadiarzu- sempatiksalakcinni ileti şeklindeki mesajımdan direk gerçeğe dönüyorem:smiley-cool:
bende senin cici picamalarına takıldım:jeyyar:
eminim yakışmıştır kuzumahihoyyyt...sende benim piğrensesimsin kankamopuyorumnanaktan

Son düzenleme:
Güle güle kullan nalan.. bluzunun kolları çok şık, güzel günlerde kullan..
Kitap hedayesi de çok düşünceli bir hedaye olmuş..PAticanın kesesine bereket..
Bunlarda bana nazalp ablamdan gelen hediyerlerrr hpsi çooooook güzel
teşekkür ediyorum ablam tekrar tekrar opuyorumnanaktan

göksucuk, hedayeler tam senlikmiş, cicili bicili..nazo gelinin kesesine bereket olsun..güzel seçimlerde bulunmuş..
hele güllü sabunlar lokum gibi görünüyor,köpürmeyeceğini bilsem, at ağzına diicem..cokacimcoook
güle güle kullan aybur, tuzluk emmi yi çok sevdim..glosunun rengi çok tatlı..hepsi güzel,
barbişin kesesine bereket..
Barbiiii, bana da o tuzluktaaaan boshayallersmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…