Tanışma dozunu ayarlamak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

vesikaliyarim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2014
8.786
15.489
44
Selam arkadaşlar...Bir beyefendi ile bir vasıta ile bu sefer gerçek hayatta tanıştık...Ortak bir konu vardı onemli değil. Başlarda sadece gerektiğinde konuşuyorduk, o bişey sorduğunda...Sonra farkettim ki konuşma başlatmak için bişeyi bahane edip yazdı 1 akşam...
Ben sadece sorduğu kadarına cevap verdim.
Sonra aramızda bir diyalog başladı mesela 29 ekim dolasıyla tatilde baya mesajlaştık..
G.Antep'e geziye gitmiş, onu söyledi. Ben de orda şu tatlıyı yemiştim dedim tavsiye ettim..Ertesi günü sana o tatlıdan aldım dedi...Şimdi döndü vermek istiyor hemen. İşten gelirken uğrayabilir misin dedi ya da ben geleyim dedi...
Nasıl olmalı ki? Şimdi gelse kapıdan güle güle demek olmaz eve de buyur edemem...En iyisi uğrayıp benim almam sanırım...Buyur ederse napmalıyım?

Bu yaşa gelmişsin hala öğrenemedin mi diceksiniz ama yine de fikirlerinizi almak istiyorum.
Dozu nasıl ayarlamalıyım. Yani bu sadece bir arkadaşlık olarak ta devam edebilir ilerleyebilir de...Sanki bana ilerleyecek gibi geldi ama adamı tanımıyorum cok fazla ...Üniversitede öğretim görevlisi 49 yaşında hiç evlenmemiş

Mesela o yazmadığında yazmamalı mıyım.
Yazdığında samimi davranıyor ben mesafeli mi olsam samimi mi? Doz olayı...Ya da ben günaydın yazsam çok mu ilgili görmemiş gibi olurum...
Tatilde hep o yazdı ilk ve bi kere yazınca sürekli konusuyor buldum kendimi...telden hiç aramadı hep yazdı ama yüzyüze de 1 kere görmüştüm kendisini
Hala bilmiyor musun diyebilirsiniz bu işleri ama ne bileyim belki de unuttum aşkı özledim resmen...Şimdi bocalayıp mahvetmek istemiyorum o yüzden danışıyorum.

SON GELİŞME:
Selamlar herkese...Buluştuk şimdi ordan geldim son gelişmeyi yazayım..
Akşam msj attım işte tatlıyı alayım senden falan dedim..Dedi ki işyerinden arkadaş var, eşiyle gelecek, şurda oturucaz sen de gel dedi...
Ben de dedim ki şimdi tanımıyorum hani planınız var sonra görüşelim istersen dedim...Tatlıyı yanımda getiriyorum, gel lütfen ne planı hem arkadaşların olur onlar da tanışırsın dedi...Bana özel bi buluşma ayarlamamış ya da arkadaşları o anda aramış mı yanında mıydı artık bilemedim...

İyi madem dedim, benim eve yakın bi cafede oturmuşlar zaten gittim...Gittiğimde 2 evli çift ve o vardı...Ben varınca ayağa kalktı, karşıladı neyse güzel muhabbet ettik tanıştım herkesle...Ortam sohbet çok güzeldi

Bi detay vericem..Ordaki erkeklerden birine, bu bişey sordu, yarın şu saate ayarlayalım mı diye nufus dairesine gideceklermiş..Cocuk ta eşine baktı hani onun fikrini alırcasına...Bu da dedi ki bak hemen eşine bakıyor evli olmak böyle bişi gibisine bişi dedi...Sonra da bende hiç yok öyle şeyler dedi ama sanki biraz özgürlüğü ile övünüyor gibi geldi bana...Ne biliim o anda hiç evliliğe veya eşi olmasına özenmiyor gibi hissettim, ufak bi hayalkırıklıgı yasadım sanki..

Sonra çıktık, arabama kadar eşlik eder sandım baktım iyi geceler dediler gittiler...onların arabasıyla mı gelmişti bilemiyorum...Tamamen arkadaşça mı yaklaşıyor bilemedim...Bu arada o tatlıdan diğer iş arkadaşlarına da getirmiş bana özel bişi değilmiş :))

Ben bana getirdiği tatlıyı orada açarak herkese iktam ettim.. bize de getirdi açma dediler ama açtım yedik beraber...arabayı kutlamış olalım dedim

Son düzenleme:
İçinden geldiği gibi davran özledin mi yaz ara ne bilim ondan bekleme sürekli . Kendini kasma bu kadar.
49 yaşına kadar niye evlenmemiş ben buna takıldım şimdi istiyor mu yoksa hiç mi istemiyor

Ben de takıldım biraz konusu açıldı sordum ...çok ilişkilerim oldu ama sonuclandıramadık bitürlü dedi...

İçinden geldiği gibi davran özledin mi yaz ara ne bilim ondan bekleme sürekli . Kendini kasma bu kadar.
49 yaşına kadar niye evlenmemiş ben buna takıldım şimdi istiyor mu yoksa hiç mi istemiyor

Özledin mi yazacak bir olayımız yok daha...
Adam benle ne maksatla yazısıyor bilemiyorum daha yeni

Ben de takıldım biraz konusu açıldı sordum ...çok ilişkilerim oldu ama sonuclandıramadık bitürlü dedi...
Siz evlilik düşünüyorsanız ilerde iyice tanıyın 50 yaşına kadar evlilik isteyip evlenmemek zor bence . Ortak tanıdık falan varsa sorun küçük bir araştırma yapın

Çok üstüne düşmeyin bir kere yazdiysaniz iki uc gun sessiz olun sizi merak etsin kaçan kovalanir .eğer aklında siz varsaniz yoklugunuzu hissettiği an dayanamayıp yazacaktır .biraz erkek daha çok isteyen çabalayan emek veren taraf olmalı bence.

Aynen ben de oyle dusunuyorum
En iyisi sessiz kalmak

Yok bekar belli...Anlattı zaten sosyal medyasından da belli...Bir vesile ile yüzyüze tanıştık
Sosyal medyaya çok güvenmiyorum artık tabi siz eminseniz bir şey diyemem iyice tanımadan ilişkiye başlamayın onun dışında içinizden geldiği davranın onun davranışlarına göre hareket edersiniz planlı olmaz zaten bu işler kendiliğinden gelişir

Sosyal medyaya çok güvenmiyorum artık tabi siz eminseniz bir şey diyemem iyice tanımadan ilişkiye başlamayın onun dışında içinizden geldiği davranın onun davranışlarına göre hareket edersiniz planlı olmaz zaten bu işler kendiliğinden gelişir

Öyle de üstüne düşmekle ilgisiz kalmak arasındaki dozu bazen ayarlayamıyorum sanki

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X