tanıdığım bir bayanın eşini aldattığını öğrendim

Boşver canım hiç muhatap bile olma,soran olursa onunla hiç görüşmediğini söylersin olur biter.

Aynı şeyle birdaha karşı karşıya kalırsanız, kulağınıza yine böyle buna benzer bişey gelirse o kadına lütfen ismimi kullanma böyle durumlarda gerçekten rahatsız oluyorum diye tepkinizi belirtin bence. Böyle bişey benim başıma gelse rahatsız olurum yani. Niye benimle bilsinler yahu. Yazık günah ya o çocuklara

hiç canını sıkma ne yapıyorsa yapsın .. evdekilere bilgi verirsin sonra basın belaya girmemesi için yerimseniben
karsına çıkarlarsa da haberim yok görüşmüyorum dersın olur biter

aldattığını nasıl öğrendin kocasının haberi varmı bu durumdan

hiç canını sıkma ne yapıyorsa yapsın .. evdekilere bilgi verirsin sonra basın belaya girmemesi için yerimseniben
karsına çıkarlarsa da haberim yok görüşmüyorum dersın olur biter

evet eşime az çok çıtlattım. Böyle birseyı yapsa tanıdıgım biri benımde basım belaya girer dedım başka seylerden konuyu açarak oda girmez girmez en azından seni bilen biliyor dedi.uykularım kaçtı resmen onlar yüzünden.Ayıp yaaaa

Eşinize bu bayandan ve bu olaydan bahsedin,sizin adınızı kullandığını eşiniz bilsin...
Görüşmüyomuşsunuz zaten ,başka da yapacak bişey yok,Allah ıslah etsin böyle insanları,başka ne denir ki

bence gerek yok....yanı muhattap bıle olmayın ..ortak tanıdıklarınız varsa...görüşmüyoruz dersınız herkeste anlar...

eşim bana inanır saolsun da ya cevre ya onun ailesi benide kötü zannedecekler diye korkuyorum kimse kendi malına kötü demez ki eşi bile ögrense karımı yoldan cıkarttı cevresi der

nasıl yanı..size kendisi söyledi ha aldattıgını..kafamçokkarıştıyüzünüze baka bak....
iyiymiş valla.....
peki siz ne yaptınız...?????

ilk başta kovamadım tabi yanımdan şakamı acaba dedim niye yapıyorsun dedim eşimi sevmıyorum dedi ayrıl o zaman dedim cocuklarım var dedi bende arayı açtım onunla

bence gerek yok....yanı muhattap bıle olmayın ..ortak tanıdıklarınız varsa...görüşmüyoruz dersınız herkeste anlar...

evet aynen dediğiniz gibi yapmaya basladım bende onu tanıyanlara yok onunla görüşmek istemıyorum uzun zamandırda görusmuyoruz gelmıyor bana diyorum

Hiç yakıştıramadım bir hemcinsime bu gibi tavırları!!! (gerçi kimseye yakışmaz yaa)bu bayanla hiç karşılaşıyor musunuz?mecburen karşılaşıyorsanız uyarırdın diyecektim...

Hiç yakıştıramadım bir hemcinsime bu gibi tavırları!!! (gerçi kimseye yakışmaz yaa)bu bayanla hiç karşılaşıyor musunuz?mecburen karşılaşıyorsanız uyarırdın diyecektim...

uyarmak çok kolay gerekırse ağzıma geleni bile sayarım beni düsündüren şu zamana kada adımı kullanmıs olması öğrenseler benide onunla sanacaklar bu zamana kadar

bence muhatap bile olma..
uyuyan yilani uyandirma derim..
sadece esin bu durumu bilsin,gerisi zaten önemli degil,ne yaparsa yapsin bosver

canim bence de direkt kadina ac konus. bundan boyle benim adimi kullanirsan, bir skilde kulagima gleirse benle oldugunu yalanlarim, ortaya cikaririm seninle gorusecek halim yok basimi belaya sokma benim derdim ben.

canim sakin bulasma bnce kadina, bataklik gibi bisi allah korusun sana da iftira atar bu senin ismini kullanmaktan cekinmeyen her halti yer valla. sen esine acikla durumu eger soran olursa da asla yalan soyleme onunla cok uzun zamandir gorusmuyorum evime gelse kapidan kovarim gibi agir konus hatta.
insanlar senin onla gorusmeyecegine inansinlar yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…