tanıdığım bir bayanın eşini aldattığını öğrendim

benim arkadaşımda eşini aldattmıştı. ve bunu bana kendisi söyledi. bu arkadaşım dostum diyeceğim biriydi. 15 yıllık bir arkadaşım. bana ilk anlattığında şok oldum. eşime anlattım.eşimle beraber karar verdik. arkadaşlığımı kesmeyecem ve ona en uygun şekilde davranıp bunun ne kadar yanlış olduğunu izah edecektim. sonraları öğrendim ki süreki beni kullanmış. eşide hep inanmış. bir keresinde onlara gittiğimde ne çocuğunun yüzüne bakabildim ne eşinin kine. ve dostum ilişkisini devam ettirdi. bu beni de yıprattı. önüne geçemedim diye. şimdi ne arıyorum ne soruyorum. bir ara kabuslar bile gördüm. eşi ve babası bana geliyorlardı böyle bir ilişkiye tanık olduğum için beni öldürmeye çalışıyorlardı. bu kabuslardan bile yeni yeni kurtuldum. bence ortak görüştüklerinize mutlaka söyleyin görüşmediğinizi. hatta arkadaşınızın eşi bile bi şekilde öğrenmeli bence artık görüşmediğinizi.

canım hiç bulaşma hiçbirşey deme.yine ailesinden biriyle karşılaşırsan görüşmüyoruz uzun zamandır dersin

arkadaşlığınızı bitirmeniz iyi olmuş...
yanlız öğrenirlerse sizinde bu işin içinde olduğunuzu düşünebilirler...

Allah allah ya şu forumda hergün bişeye hayret eder oldum

Kadın kocasını aldatıyo birde anlatıyo pes yanii hiçmi korkmuyo kocamın kulağına gider diye birde sana abla dediğine göre kocaman çocuğu var..
Ama sen niye telaş ediyosunkkii sanane sen anlat eşine bilsin etrafınada sevmedim halini tavırlarını kestim ilişkimi de yada yapabiliyosan aç tel eşinin yanında ama beni karıştırma pis işlerine de klava:

biraz seytanca ama kötükedihüso

evde olmadigi, yine seni bahane ettigi bir gün masus onun evine telefon et (bisi sorcam bahanesiyle) , ev halki hani senle saniyorya, ortaya cikcak iste senle olmadigi.
yada urasamam diyorsan, görüsmedigini söyle, o zaten duyulur. ama ilk fikri sana sundan dolayi sundum: senin de adinin karismamasi, haberinin olmadigini herkezin bilmesi icin

kardes valla camura bulasmissin artik bu isten kendini temizlemen lazim
daha dogrusu camur bulastirmislar sana
allah kolaylık versin

bence muhatap bile olma..
uyuyan yilani uyandirma derim..
sadece esin bu durumu bilsin,gerisi zaten önemli degil,ne yaparsa yapsin bosver

evet eşime çıtlattım konuyu az çok yarın öbürgün duyulsada eşim korur beni en azından aklına kötü şeyler gelmeden

canim bence de direkt kadina ac konus. bundan boyle benim adimi kullanirsan, bir skilde kulagima gleirse benle oldugunu yalanlarim, ortaya cikaririm seninle gorusecek halim yok basimi belaya sokma benim derdim ben.

evet onuda yapmam gerek en azından bundan sonrası için

evet bunu yapmaya basladım yavas yavas nedenini şimdi anlamasalar bile neden onunla görüşmek istemedıgımin ilerıde duyulur ise anlarlar demek tavsip etmıyormus hareketlerini derler

evet aynen öyle yapmalıyım en dogrusu bu olacak çünkü yolundan dönecek biri degıl çok uzun zamandır yapıyormus ben onu tanımadan öncesıne dayanıyor yolundan çevırmek zor

Esınız bılsın ama her fırsattada mıllete artık onunla gorusmedıgınızı soyleyın de herkez bılsın.Hatta bı sekılde esıne bıle duyurun artık karısıyla gorusmedıgınız.Neler var yarabbı buyuk bı şokla okuyorum bunları.Allah ıslah etsın inşallah.

canım hiç bulaşma hiçbirşey deme.yine ailesinden biriyle karşılaşırsan görüşmüyoruz uzun zamandır dersin

evet haklısınız bırakayım onlar ikilemde kalsın eminim ."ama nasıl olur bize hep biryerlere gittiklerini söyluyordu beraber ." derler en azından birlikte zaman gecırmıs olmadıgımızı anlasınlar bu zamana dek

ah be rosem neler oluyor şu hayatta neler aslında kıyametin kopma vaktidir ya neyse Allah ın işine karışılmaz haşa

Sakın sakın kadına bulaşma bence. böyle birsey için adını kullanabilecek biriyse daha neler neler yapabilir kimbilir.
Eşinin evde oldugundan emin oldugun bir saatte ona cat kapı gidipp merak ettim uzun zamandır görüşmüyoruz derdim bagıra bagıra kiiiii eşi baska odadaysa felan duysun.
Eğer seni çekip sesizce de kıss sus gecen dr gittik dedim felan derse acık sözlülükle birdaha yapma böyle birşey diye geldim zaten!kulağıma geldi der cıkarsın

aslında evet kınamayın sakın ama cocugundan öğrenince hastahaneye gitmediniz mi siz deyince etrafımız görsün benim evde oldugumu yada onun yakınları görsün diye özellikle görünmeye calıstım dısarıda ne yapayım namus meselesi bu belki dogru değildir bilmiyorum ama suçsuz yere niye beimde adım öyle seylerde anılsın ki benimde esim var ailem var şerefleri var yapan kendıne yapar karısmam onun işine ama adımı kullanıyorsa tırnaklarımı cıkarmalıyım

hmmmm evet eşide bilsin uzun zamandır görusmedıgımızı dogru zaten özellikle o bilmeli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…