Pilav Tarifleri Tam Ölçülü Denenmiş Pilav Tarifleri

En Başarılı bulduğunuz''Pilav Tarifi''hangisidir?(3 Oy Hakkı)

• Ankete Katılan
    672
  • Anket Kapalı .
Bebiş 20 haftaya girdi çok şükür 🧿 16. haftadan beri bayağı tekmeleri belli oluyor. karnım da büyüdü biraz. Sesime Tepki veriyor. O çok güzel bir duygu. Tekmelesin diye sesleniyorum, hop 10-15 saniye sonra oynuyor karnım 🥲 çok şükür Allah’ıma.

Amin 🤲🏻

Görmedim vallahi. Sen yazınca baktım gerilere. hatlar karıştı o an ☺️
Masallah 🤗🤗🤗:nazar::nazar::nazar:

Bebiş 20 haftaya girdi çok şükür 🧿 16. haftadan beri bayağı tekmeleri belli oluyor. karnım da büyüdü biraz. Sesime Tepki veriyor. O çok güzel bir duygu. Tekmelesin diye sesleniyorum, hop 10-15 saniye sonra oynuyor karnım 🥲 çok şükür Allah’ıma.

Amin 🤲🏻

Maşallah canım. Zaman hızlı geçiyor. Sağlıcakla kucağına al. 🤩

Amin 🤲🏻

Maşaallah canım çok şükür🥰
Bak ne güzel şeyler yaşıyorsun niye boşuna keyfini bozuyorsun😍❤️
Sağlıkla kucağına alırsın inşaallah🥰

Ooo daha çok gerideymişsiniz🥰Olsun yavaş yavaş daha iyi🤗
2.gruptan sonra sen diğer sesleri hafif göstermeye bak😍
11-13 harften sonra diğerlerini hızlı alıyorlar🤗
Malesef 🤷‍♀️ çoğu elayı laleyi zor okuyor. İlgilenmiyor aileler galiba. Öğretmenin de yapacak bişeyi kalmıyor. Bazı veliler ev ödevini kendi yazıyormuş misal 🤣
Güler misin ağlar mısın 😬

Ben de öyle yapıyorum. Önden gösteriyorum. Kolaylık oluyor 🥰
Saçlar diken diken 🦔

Malesef 🤷‍♀️ çoğu elayı laleyi zor okuyor. İlgilenmiyor aileler galiba. Öğretmenin de yapacak bişeyi kalmıyor. Bazı veliler ev ödevini kendi yazıyormuş misal 🤣
Güler misin ağlar mısın 😬

Ben de öyle yapıyorum. Önden gösteriyorum. Kolaylık oluyor 🥰

Saçlar diken diken 🦔
Kendileri kaybeder 🤷🏻‍♀️Sonra ne yapacaklar🤣
Seninki akıllı maşaallah😍O zaman sende çok hızlı gitme sonra sıkılmasın🤷🏻‍♀️

Kendileri kaybeder 🤷🏻‍♀️Sonra ne yapacaklar🤣
Seninki akıllı maşaallah😍O zaman sende çok hızlı gitme sonra sıkılmasın🤷🏻‍♀️
Öğretmen anlamıyor sanıyorlar 😁en iyi yazanları atmış öğretmen. Koca sınıfta 4 kişi. Oğlum ikinci sırada 🤗
Harf sırasına göre gösteriyorum. Atlayarak gitmiyorum. Yoksa kafası da karışabilir 😁

Amin 🤲🏻

Maşallah kuzuyaaa🤩🧿🧿🧿 hayırla sağlıkla al kucağına inşallah kuzum🤲🤩🥰🥰

X