Tam boşanacağım bir gülme geliyor.

Hoş geldin idrak

Şu nerede değilsem orada mutlu olurum kısmı bana taş olarak bana geldi, mutlu olmana sevindim

Dönüşmüşsünüz demekki. İnsan belli bir noktadan sonra üşeniyor sanırım sorunlara odaklanmaya bile:) belki o yüzden şuan daha katlanılabilir geliyordur

Heh doğru tanımı bu. Acı çekmeye bile üşeniyorum ahahsh. Bir de bu ülkede çok fazla ölüm görmemle de alakalı olabilir. Son birkaç yıl o kadar çok kayıp ve acı oldu ki, sanırım artık küçük acıları küçümsüyorum. Korona, deprem vs.

Can sağlığının kıymetini anlamış olabilirim. Hala ara sıra soldan soldan geliyorlar ama iki gün durup gidiyorlar.

Konuyu hortlatıp kendi topuğuma sıkıyor olabilirim ama merak eden varsa iyiyim :)
Topuğuna yalnızca ben sıkabilirim idrak:))) hoş geldin, kocam da kocam diyorsun yani ailece iyi olmanıza sevindim, asıl oğluşun nasıl? Ele avuca gelmez annesinin duvarlara tırmanan oğluydu senin çocuk, o da sakinleşti mi annesi gibi :))

Ooo Mune aplam beni unutmamış :) cımbız duruyor mu cımbız ahshssh. İnsana dönüştü benim oğlan çok şükür. Evrimi oldukça zor oldu ama masada oturabiliyor, kaşığı gerçek amacıyla ve usulüyle kullanıyor ve hatta inanır mısın ısırmıyor artık ahsjsjs.

Düz yolda yürürken arabaların önüne atlama eğilimi bile son buldu. Bildiğin düz çocuk oldu. Hatta bazen durup izliyorum ve diyorum ki "bu nasıl bir dönüşüm Ya Rab"

Ama çok konuşuyor. Öyle böyle değil aşırı konuşuyor. Susmuyor.

Durmaz mı duruyor cımbız, arada tırpana bile dönüyor

Oh maşallah Allah nazarlardan saklasın, oğlunun sakinleşmesi de daha dingin huzurlu olmana yardım etmiştir bence çünkü bildiğim kadarıyla zor bir çocuktu, dışarı çıkmak sosyalleşmek kolay olmuyordu senin için, kendini eve kapattığın zamanlar oldu diye hatırlıyorum.

Aman boş ver konuşsun, çocuk konuşa konuşa öğrenecek her şeyi, hem sen aynada kendine baktın mı yahu sanki senin çenen az da çocuğa çok konuşuyor diyorsun, burada çarşaf çarşaf yazılarından belli sen de konuşuyorsun, çok konuşanı nerede olsa tanırım ne de olsa benim de çene car car

Valla babasına çekmiş diyemiyorum evet. Babası üç cümle ile hayatını sürdürüyor ahsjwhwjd.

Evet oğlan sakinleşince benim sosyalleşmem de mümkün oldu. Üstte bahsettiğim aydınlanma da bu aslında. İçinde bulunduğun şartları kabul edip değişeceğini bilmek huzurlu yapıyor insanı.

oğlunla seni görsem kesin bunlar anne oğul derim bence, sen kendine benzeyen bir çocuk doğurdun, senin de sakin bir çocukluk geçirdiğini sanmıyorum, ergenlik dönemlerini biliyoruz burada, az troll değildin

Offf böyle yazınca dinozorluğum çıkıyor ortaya, senin gibi kaç ergen büyüttük şu sitede, evlendiler çoluk çocuğa karıştılar, senin oğlan askere gidecek biz burada bir elde cımbız bir elde tırpan

Suskun adamı boşamadığına göre konuyu hbuy bölümüne aldım, geyik meyik derken kural dışına çıkmayalım

Boyle buram buram kitap okumus bir hanim efendi kokusu geliyor gercekden yaziyi okurken bir yazarin kaleminden okur gibi okudum ama durumuz acisindan cok uzgunum insallah duzelirsin kardesim en azindan cocugun icin sabretmeli insan hayatinda cok zor donemler gecirebiliyor ama inanki yasadigin zorluk bir sonraki zorlugun yaninda fis kaliyor bosanmayi bukadar kolay dile almamali insanlar cunku ondan sonra basliyor asil zorluk hem senin hem cocugun icin ayri anne baba cocugu olarak bu durumu anlatamam okadar zorki evli oldugum halde bile etkisini hissediyorum aslinda evlenince daha cok hissettim diyebilirim lutfen kimse cocuguna bu yuku yuklemesin butun cocuklar anne babasiyla yasasin ve cocuklarinizin yaninda kavga etmeyin daha fazla bir birinizi sevmeye calisin hep iyi yonlerinizi gorun kotu yonlerinizi goz ardi edin cozulebiliyorsa cozun cozulmuyorsa oldu yerde birakin ustelemeyin birbirinize gorevmis gibi yaklasmayin sicaklik ve sevgiyle yaklasin eski guzel gunlerinizi animsayin sen bir adim at insallah kocanda duzelsin

Bu alintidakini çok yaptığımı fark etmistim. Ailemin uyarilariyla fark ettim.
Bazen insan düşünemiyor. Dışardan bi göz daha iyi yardimci oluyor bazen.

*İyi olmana cok sevindim.
Konularina cevap yazdığımız zaman hiçbir yöntem fayda etmez, hicbir sey degismez gibi geliyordu sana sanirim. Ama hayat bu, ummadigin sekilde huzur seni buluyor, Allah büyük, olmaz dedigimizi olduruyor.
Halimize şükür.
Oğlana daha cok sevindim.
Oğlunu öp bizim için

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…