Göz Makyajı Takma Kirpik_önerileri

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
bnde deneme amçlı almıştım çalıştığım yerden çok güzel duryor kmsede bşey anlmadı . hm çokta uygun :)

Ben de bayıldımmm. Markasını ve nereden aldığını merak ediyorum. Bir de aynı kirpiği kaç kez kullanabiliyorsun?

markasına dediğim gibi eve gidince hemen bakıcam içinde kendi yapıştıurıcısı çıkmıştı herlade o bitinceye kadar kullanırım beyaz bi yapıştırıcısı var fakat göze yapıştırdıktan sonra şeffaflaşıyor doğallığıda sanırım ordan geliyor mümkün olduğunca az sürüyorum yapıştırıcıyı cımbızla yerletiriyorum kirpiklerime çok dibe gelmemesine özen gösteriyorum akşam çıkartırkende dikkatlice çekip üzerinde kalan yapıştırıcı kalıntılarını temizliyorum buekilde sanırım yapıştırıcı btene dek kullanırım

gerçi ayrıcana yapıştırıcıda satılıyor

süper görünüyorlar..bende markayı merak ettim, ayrıca bunların model no ları da olmalı ambalajın üzerinde ,onuda belirtirsen iyi olur....ve nereden aldınız..

Son düzenleme:
kızlar evdeki kutuyu attım ben ama akşam işten çıkınca gittim golden rose dükkanına baktım markasına i-envy diye bir marka koduda Kpe08c fiyatı 23.90

Hmm görmüştüm ben bu markanın kirpiklerini. Ama çok sık olanını bulamamıştım. En sık gözükeni buydu.
Bir ara yine bakıcam.

Arkadaşlar adını bilmiyorum denemek amaçlı arkadaşlarla aldık geçen hafta fiyatı 4.75 içinden küçücükde bir yapışkan çıktı pembe kapaklı ancak ne yaptıysak yapıştıramadık.yapıştı gibi oluyor sonra düşüyor.yapışkandamı yoksa kirpiktemi problem?belkide bizim göz kapaklarımız uygun değil.bir arkadaş sadece kearları yapıştırdı ortası tutmadı onu da ben beğenmedim yapışacaksa her yeri yapışacak.neden böyle oldu dersiniz?

Kirpiklere yapışkanı sürdükten sonra biraz beklemek gerekiyormuş. 30 sn falan. Siz beklemediğiniz için yapışmamıştır belki de.

Bu videoda gösteriyor, nasıl yapılacağını tek tek anlatıyor; fikir olsun herkese.

[video=youtube;AzxFgOzoPrM]http://www.youtube.com/watch?v=AzxFgOzoPrM&feature=related[/video]

slm.anaksunamon.ben bu konuyla alkalı deyil ama bişey sormak istiyorum.çocuk gelişimi ile ilgili.bende önlisans mezunuyum.açık liseye kaydımı yaptırmak istiyorum.ama bu şekilde olmuyormuş.sen nasıl kayıt yaptırabildin.bana yardımcı olabilirmisin bu konuda.hangi yolu izlemem gerek.senin dediğin gibi lise diplomamla gitsem daha sonra kurul toplandığında tc. numaramla daha önceki kaydımı görmezmi?o hakim tanıdığı olan arkadaşın mahkememi açtı.lütfen yardımcı ol

Merhaba arkadaşlar,benim amcam bir kozmetik mağazasında çalışıyor sürekli böyle şeyler getirir bana 2 kutu takma kipriğim var ama hala kullanmış değilim açııkcası çekiniyordum korkuyordum
ama burayı okuduktan soınra ilk fırsatta kullanmaya karar verdim
tüm olanını kullanıcam ben
ve bir sorum var ;
--kipriği taktıktan sonra çıkarmak için yani özel bir kremi var mı yoksa herhangi bir kremle çıkarabilir miyiz ?
bu konularda biraz paniğimdir bir sürü para verdiğim lensleri hiç kullanmadım mesela korkudan

ilkaycım ben mesela tek tek olanlarını çok rahat kullanıyorum bazı arkadaşlarımızn aksine, kendileri düşmedikçede çıkarmıyorum banyoda su değince bakıyorum pıt yerde böylece kendi kirpiğimede zararı olmuyo bi paketi 3 seferde falan kullanıyorum baya iyi gidiyo yani düşenleri hiç toplamıyorum geri nemlendirici kremle çıkar heralde öyle zor çıkan bişey değil canım

çok tşeekkür ederim canım
tek tek olanlarıda denicem tüm olanıda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…