Göz Makyajı Takma Kirpik_önerileri

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Bir de ben extra diye bir marka buldum fiyatı 3,75 tl. Gittiğim yerde bir marka daha vardı fiyatı 7,5 tl idi ama o kadar doğal durmuyormuş, alsam mı ki? kullanan var mı extra'yı?

QUOTE=cileklipuding;7869707]Bir de ben extra diye bir marka buldum fiyatı 3,75 tl. Gittiğim yerde bir marka daha vardı fiyatı 7,5 tl idi ama o kadar doğal durmuyormuş, alsam mı ki? kullanan var mı extra'yı?[/QUOTE]

:sm_confused:[
ben duymadım canım hiç

ay benim deneyesim geldi çok merak ettim kızlar bu arada bişey sorucam şimdi bu kirpikleri kendi kirpiklerimizin dibine yapıştıtıyoruz ya çıkarırken kendi kipiklerimiz dökülür mü ki

ya ben bir defa alıp kullandım ama çıkardığımda yamuk yumuk oldu,bende demekki tek kullanımlık bunlar deyip atmıştım. Aslında 1 kaç defa kullanılabiliyormu? Uyduruk bir markaya 13 ytl vermiştim çok pişman oldum sonra yaa:sinifsinif:

gunluk kulllanıma bende öylesine bir markadan aldım
10 tl
en az 5 kez kullandım çıkardım
hala iş görür
bence çıkarırken hatalı bir şey yapmışşsınızdır
duzgunce çıkarıp kutusuna koyun
aynı sekilde yıne kullanırsınız

bu topici gördükten sonra bende karar verdim kirpik alıcam
3 tel kirpiğim var,rimel falan bişi değiştirmiyo
hatta daha cok yapışıyo benimkiler
dingiltere kraliçesinin takma kirpik takmamış hali kadar olur heralde artık benim kirpik takmış halim:sinifsinif:

hangi rimeli kullanıyorsun ?

bende takma kirpik almk istioorm ama sizn anlattıqınız qbi qayet kaliteli markalarla karsılasmadm
bna marka isimlerini ve maximum kac kere kullanıldıqını ve maximum kaca alabilceqimi yazarmısınız lütfen=))
bide ek olarak bise almam qerekiomu yapıstırıcı qbi mesela..?? cevap beklioorm =))))

arkadaşlar ben de mac'ın izmiite satılıp satılmadıını merak ediyorum. takma kirpik alırsam bu mac'tan olmalıı. biliyosanız yazınn nolur ((

ya kızlar ben bugun takma kirpik almaya gittimm...tüm olanını alcaktım birisiinin ortasından kesip kirpik dibine yapıştırcaktım yogun olmasın diye..neyse satıcı kadın tekli olanları gösterdii yapıştırıcı olmadan direk alıp kiirpik dibine yapıştıryormusunn bi kaç kes kulanabiliyormusun aynı kirpik parçasını...karar veremedim ya hangiisni alayım tüm olanımı tekli olanımı..bide özellikle düğünde takcam aglarsam flan düşermi rezil olmayayım sonraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Sürekli kullanabileceğimiz bütün takma kiprik yokmu kızlar ya teklilerden bende yaptırdım doğal durmuyor bide tüyleri kaskatı duruyor normal kiprik gibi ince yapıda değil velhasıl begenmedim çıkarkende kiprikleri koparıyor zaten, ipek kiprik düşünüyorum ama güzellik salonu 150 tl dedi 3 ay gidiyormuş ama aa ara bakıma gitmek lazımmış bana fazla pahalı gibi geldi bi kullanmada yıpranmıycak takma kiprik öneriniz varmı? zırt pırt kipriğe para vermiyim diyorum almışken kaliteli olsun sürekli kullanayım varmıki böyle bi marka ... bilmiyorumkismile

Revlon'u almayı düşünüyorum ben de. Tek parça halinde yapıştırıyorsun. Tek tek kıl kıl değil yani. Tek parça daha kolay ve mantıklı geldi bana. kaydirigubbakcemile2

revlon nerde satılıyor kızlar şerit halindemi bu revlon yoksa tek tek mi?

bu takma kirpikler çok uzun oluyo eskiden kullanmıştım ama uçlarından kesmiştim. gerçi markasız ve ucuz bişeydi. mac in kirpikleri normal boyutlardamı acaba. çünki kirpik kesildiği zaman çirkin görünüyo. bende düğünümde tek tek olanlardan taktırmıştım bide üstüne rimeli boca etmişlerdi çok hoşuma gitmedi yapay bi görüntü olmuştu.. bencede takma kirpik takıldıktan sonra kesinlikle rimel kullanılmamalı..

ben tek tek olanlardan taraftarim... sahsen dün taktim.. cooook dogal duruyor.. arkadaslar acaba resimli olarak uygulayip göstersek mi??? yani bir karsilastirma yapalim.. tek tek olanlardan taraftar olmamin nedeni.. onlarin bir palette cesitli boyutlari oluyor. 6 mm-12 mm arasi... onu istegine göre yapistirip dolgunlastiriyorsun.. en önemlisi yapistiricisi.. seffaf yapistirici kullanirsaniz hic belli olmaz. daha önce müsterilerime de yapiyordum ama kendimde hic denememistim. dün cesaretimi toplayip yaptim hos durdu..

ama hiç doğal değil benim aslında ihtiyacımda yok kirpiklerimi kıvrik ve uzun ama yani arkadaşlardan biliyorum çok doğakl durmuyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…