Takip mi? Ne bu anlıyamadım???

ey allahım şu mübarek günde seçerek mi yolluyorsun böyle salakları
töbe töbe
nan larisa kafa adamın niyeti sana hava atmak ya da başka bir şey bilemeyeceğim
gözünü korkutun desemm
seni tek gördüğünde üstüne gelir mi bilemiyorum
polise şikayet edin desem kesin uyarırlar sonra da serbest bırakırlar
gel biz bu adamı temizleyek
dünya bir sapıktan kurtulmuş olurÇok üzgünüm çoook:mymeka:

Valla koşa koşa yaparımmmmsengözlerimebaksanab

dünya bi o.... kurtulurkaydirigubbakcemile3

larisa sen en güzeli ailene açıkla istersen onlardan yardım iste
yani yanında olsak hep beraber onu benzetirizde
ama sen yinede dikkat et canım

hoplayanfil evet. Babam lebileyim farklı bi insan.Belki ben yanılıyorumdur. Belki her babanın yapması gerekeni yapıcaktır ama ben yiende korkuyorum söylemekte.Çekiniyorum paylaşmaktan onunla:1no2:

ank06 canm zaten annem biliyo.Ben söylemeden fark etti hala.

Bugün birşeyler yapıcaktık ne yapıcaktık bende bilmiyordum ama gelmediği için işte yarın sabah için yeni bir korku ürkeklik yine sardı içimi.

bugünde takip etti mi?
aynı şekilde her gğn zaten etrafındna dolaşıyorsa mahalle dedikoduya başlamıştır.
en mahalleyi düşünme.aktif mcadeleye geç

sen önceki gün kırcaktın kafasını el ne der düşüncesi yıllarca beni yedi bitirdi. :mymeka: Sende kendi kendini yemeyi bırak icabına bak şeker. :jeyyar: Benimde başıma geldi ama ben bi güzel döfdüm kaydirigubbakcemile3

yarında gelirse onu yaparız annemlekaydirigubbakcemile5

nede olsa tek olmam karakolda:1closedeyes:

hoplayanfil evet. Babam lebileyim farklı bi insan.Belki ben yanılıyorumdur. Belki her babanın yapması gerekeni yapıcaktır ama ben yiende korkuyorum söylemekte.Çekiniyorum paylaşmaktan onunla:1no2:

bende senin gibiyim
benim de başıma öle bişey gelse korkup söyleyemem babama
ne bilim sanki babam bana kızacakmış gibi gelir-tatlicadiarzu-

5-6 sene önce benim de başıma geldi ama benimki daha beterdi.

1sene boyunca evi arayarak rahatsız etti ve bu çocuktan gerçekten korkulurdu çünkü ne ararsan vardı onda. uyuşturucu, tiner, gasp, adam yaralama herşey ondaydı. milletin gözünün önünde arabalara giriyor kimse birşey diyemiyordu. yolda görmüş beni takıldı peşime, sonra telefonla rahtsız etmeye başladı. ben babamla herşeyimi paylaştığım halde söyleyemedim bu konuyu. birgün aşkım yakaladı yolda bayıltana kadar dövdü, daha da inada bindirdi olayı. karşı apartmanın duvarına yağlı boyayla ismimi yazdı ve ağza alınmayacak laflar. görünce şok oldum tabi bizimkiler görmeden hemen başka boyayla sildik okunmayacak hale getirdik. babam evi arayanı bulmak için savcılığa başvuracağım dedi. o sırada anneme anlattım herşeyi babannemle yolda giderken karşılaşmışlar annem elindeki çantayı kafasına yapıştırdığı gibi yere kapaklanmış çocuk:roflol: babannemle bir güzel pataklamışlar. annem o sırada eşim öğrendi senin yaptığını kaybol buralardan katil etme adamı demiş. çocuk kayboldu uzun bir süre sonra da hırsızlıktan yakalandı içeri girdi de rahatladık. 1 sene sonra da biz taşındık zaten. iğrenç bir duygu seni çok iyi anlıyorum:1no2:

senki daha fenaymış. Aslında benimkine söylemeyi düşündüm.
Tekrar vazgectim.(neden tam kestiremiyorum)
Bunun öyle sinsi hali varki anlatamam.Tipi cok sinsi duruyo
tipine şaptımmmmmm
kendi başını yiyesiceeeeeeee:mymeka:

gerçekten tam şapmalıkmış yaniiii

gerçekten tam şapmalıkmış yaniiii

hiç söyleme burda yazışırken bile nerdeyse pceyi o sanıp pceye saldırcam o kadarki sinirlerimi zıplatıyor:mymeka:
elime bir gecerse göstericem ona... Yarın inşallah gelirde hain planımı uygularım:jeyyar:
allah yarattı demem öldürene kadar dövecem ibreti alem diyeeeeee:1closedeyes:

(caniyimmmmmmmgamyoncuiremsu caniiiiiiikafamçokkarıştı)

bugun sanslı gunundeynıs senın s......z
canı yememk ıstemedı herhalde yarın ola hayrola hadı bakalımklava:

canım belkı senden hoslanıyor ve senın tavrından tepkınden cekındıgı ıcınde bır sey demıyor olabılır
ama senı rahatsız edıp huzrsuz etmesıde yanlıs
aman dıkkat et kendıne yanlısta bır sey yapma

acikcasi ben senden hoslansa seninle en azindan bir konusma girisiminde olcagini saniyorum derdinin sen olduguna emin misin ya? ne bileyim bana pek seninle alakali biseymis gibi gelmiyo isi vardir her sabah ordan geciyordur baska birisi vardir ne bileyim ama sen olsan hic olmazsa yuzune bakar bisey der takip etme yuzsuzlugunde olan bi insan bunlardan birisni illaki yapar yani

Canim bence kafasini gözünü kirmayi deneme hic.
En gücsüz erkekle bile bir bayan basa cikamaz.
Tenha bir yerde degilde, kalabalik bir yerde konus kendisiyle.
Neden takip ettigini sor.
Böylecede ögrenmis olursun.
Ama dikkatli ol canim, her türlü insan var memlekette aman ha.

En buyuk asklar nefretle baslarkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
Kız ne dıyım valla ısın sakası tabı bu ama hanı elınden gelenıde ardına koyma.
sen tırstıkca elalem ne der dedıkce uzayıp gıder bu mevzular.
Valla ya bırılerıne duyur onlar halletsın yada kendın hallet ne var o rezıl olur aksıne sen bıde mahallende vayhh kıza bak ne cesur durumunda olursun.

Ne dıyım bol sans(Heee yardıma ıhtıyacın olursa haber ver kızzzzzzkaydirigubbakcemile5)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…