Takip mi? Ne bu anlıyamadım???

böle bişy benimde başıma geldi çok korkmuştum
akşam karanlığı eşimin evine gidiyordum ozaman
evli değildik sanırım daha önce beni takip etmiş ben fark etmemişim gideceğim
yolları biliyor tenha yollar zaten ben salağı fark edince kalabalık yollara
sapdım ama o benim önceki kullandığım yollara giriyordu beni göremeyince çıkıyor
peşimden devam ediyor :mymeka:en son evin zilini çaldım demir kapı açıldı
eşime koş dedim gel bu salakda duydu kaçdı eşim kovaladı :roflol::roflol: adam
tazı gibi yakalayamadı napsın kocişim oda çok korkdu uzun bir zaman akşam vakti
yanlız çıkamadım birdahada görmedima.s ama şimdiki aklım olsa koşa koşa
düşerdim peşine allah yarttı demezdim basardım yaygarayı bizim mahalle bi
döküldümü linç ederlerdi valla yerlisiyizde:roflol:sende bence akşamdan çantana taş
doldur sabah olunca vur kafasına kafasına korkma canım kim nederse desin önemli
olan sensin ne münasebet peşine düşüyor dağbaşımı yane dediğimi yap öppdümmmmŞeniz

Öyle cok korktumki o korkunun acısını ondan cıkarmadan duramam acıkcasıcokacimcoook

Boyundan büyük işlere kalkışma la :mymeka:

Kaşıyanı kaşımak müstehakdırşakkıdı

Plakasını al polise şikayet et. Babanın öğrenmesinden korkma senin yaptığın bir şey yok takip ediliyorsun. Allah korusun yarın daha kötü bir şey olursa ailen ne durumda olur. Babanın bilmesi en doğrusu. Yapabilirsen sei takip edişlerini cep telefoun kameralı ise kameraya al. Daha sonra da babanla beraber karakola gidin plakasını verin görüntüleri gösterin ve şikayet edin. Bence en iyi yol bu. Unutmaki erkek gücüyle bayan gücü bir değil. Babanın duymasını istemiyorsun ama eve dayak yemiş halde döndüğünde ne olacak? Ya da o kavga sırasında mahallenin dedikoducuları görürse sana diyecek? En iyisi dediğimi yap. Yok polisi karıştırmak istemiyorsan babanla ve erkek kardeşinnle anlaş sen evden yalnız çıkmış gibi yap sen gittikten ve çocuk geçtikten sonra babanla kardeşin de peşinden seni takip etsinler. Olayı kendi gözleriyle görürler. Kavag çıkarsa da üçünüz haddinden gelirsiniz. Tek başına bir bayanın halledeceği bir sorun değil bu. En iyi çözüm bence polis.

Yok önce döveyimde sonrası allah kerim.Nasıl olsa birileri götürür karakolalaelaelaelaelae

Keşke birine söleseniz,babanıza söleyemiorsanız kardeşinize flan söleyin bence,böle şeyler şakaya gelmez ateşle oynuyo olabilirsiniz,Allah korusun yani umarım bi belaya bulaşmadan yakanızı sıyırırsınız,ay ben korkarım böle manyaklardan,çoğunun kafası yerinde deil çünkü

Aman bence de tembeltenekenin dedigi gibi yap canim
tehlikeli olabilir bilemeyiz ama sanirim bende sen gibi delirirdim aklima ne kotu seyler gelirse bende
yapardim o kisiye:roflol::roflol:...
bi gun ben okuldayken tabi o zaman 13 yaslarinda falan vardik (neyse kucukduk he)
okul arkadasim sema'yla okuldan eve gidiyorduk ki baktik pesimizden bi adam takip ediyor, bizi adam sarhosmudur nedir ,anam pesimizden bi geliyor sema'ya dedim ki bak takip ediliyoruz uce kadar saycaz ucacaz burdan diye hemen ordan kosarak uzaklastik,
annelerimizi anlattik ama sukur ki bi daha adami gormedik
korkudan altimiza etcektik ha lülülülülülükaydirigubbakcemile3

Öyle cok korktumki o korkunun acısını ondan cıkarmadan duramam acıkcasıcokacimcoook

Kaşıyanı kaşımak müstehakdırşakkıdı

Yok önce döveyimde sonrası allah kerim.Nasıl olsa birileri götürür karakolalaelaelaelaelae

Canım anlatamıyorum galiba? Eğer durum karakola düşürse (kavga sonucu) Baban da öğrenecek dedi koducu mahalle de! Ve baban sana "kızım bana söylemeden ne biçim işlere burnunu sokuyorsun, niye bana söylemedin vs" çok kızacak daha fazla sorun yaşayacaksınız. Dedikonu yapmak isteyen mahallene de koz vereceksin. "Gördün mü xxx bir erkekle kavag etmiş karakola düşmüş ne biçim kız cık cık cık" vs

larisa danası öle kendi kendine işlere kalkışma, adam belli dengesiz iyice sapıtıp cozutabilir.

Yok illaha kimse duymadan çözmek istiyorsan çocuk yanına yaklaştığında cep telefonla bir yeri ara hattının kontor yükleme numarası gibi bir yeri. Ve şunları söyle;

" Evet memur bey. Şu an yakınımda. Defalarca takip etti beni. Adresi veriyorum plakası şu şu şu. Babamla abim de ileriden beni izliyorlar kameraya alıyorlar şu anda. Zaten takip etmekten vazgeçecek gibi görünmüyor. Bekliyorum"

Belki korkar ama artık şu kendi kendime dövücem saçmalığını bırak derim.

Yok illaha kimse duymadan çözmek istiyorsan çocuk yanına yaklaştığında cep telefonla bir yeri ara hattının kontor yükleme numarası gibi bir yeri. Ve şunları söyle;

" Evet memur bey. Şu an yakınımda. Defalarca takip etti beni. Adresi veriyorum plakası şu şu şu. Babamla abim de ileriden beni izliyorlar kameraya alıyorlar şu anda. Zaten takip etmekten vazgeçecek gibi görünmüyor. Bekliyorum"

süper fikir valla.
tehlikeli olabilir hemen kafa göz yarmaya girme tembeltenekenin dediği gibi yap bence.

sana ve diğer fikir veren tüm arkadaşalra tşk ederim.
Gercekten fikirleriniz cok harika.

ama gecmiştede takipe ttiği için onun kafasını gözünü kırma duygularım agır basıyor.
O beni korkuttu bende onun canını yakayım tam olsun istiyorum.:1closedeyes:

sana ve diğer fikir veren tüm arkadaşalra tşk ederim.
Gercekten fikirleriniz cok harika.

ama gecmiştede takipe ttiği için onun kafasını gözünü kırma duygularım agır basıyor.
O beni korkuttu bende onun canını yakayım tam olsun istiyorum.:1closedeyes:

Güzelim biz ne desek dinlemiyorsun zaten. Sen onu dövmeyi kafaya koymuşsun. Tüm bu söylediklerimizden sonra illaha dövmek istiyorsan kendin bilirsin. Ama yarın bir gün "olaylar büyüdü kızlar keşke sizi dinleseymişim" diye bir yazı görmeyiz umarım.

ne güzel bi yazı masal gibi valla gamyoncuiremsu
çocuk hoş mu gız nası bişi -tatlicadiarzu-
seni kafaya takmış bu velet seni kaçırcak sositososito

Güzelim biz ne desek dinlemiyorsun zaten. Sen onu dövmeyi kafaya koymuşsun. Tüm bu söylediklerimizden sonra illaha dövmek istiyorsan kendin bilirsin. Ama yarın bir gün "olaylar büyüdü kızlar keşke sizi dinleseymişim" diye bir yazı görmeyiz umarım.

hayır dinlemeye calışıyorum. Öfkeme yeniliyorum:çok üzgünüm:

tamam. en iyisi kardeşimlede konuşum onla birşeyler yapalım. Babam karışsın istemiyorum.Diğer telefonda konuşma işi kafama yatmadı.

Seni takip ediyooooo....hemide motorlu yani kaciramaz seni. Peki sen yanina yaklasinca yuzune bile bakmiyoooo...bisey demeden gidiyoooooo....sana bi kotuluk yapmiyo....ya Larisa bence bu cocuk sana asik, veya hoslaniyo diyemiyo sana...her gun seni gormeye geliyo, xyaninda dolasip gidiyo..benim fikrim bu SANA VURGUN!!!! Ama dur bakalim merak ettim gercekten, yarin sabah ne olacak acaba

hmm buna benzer bir durum benimde başıma gelmişti. sana aşık olabilir bence. yoksa niye takip etsinki.

ne güzel bi yazı masal gibi valla gamyoncuiremsu
çocuk hoş mu gız nası bişi -tatlicadiarzu-
seni kafaya takmış bu velet seni kaçırcak sositososito

he masallllkaydirigubbakcemile
Masalda elinde süpürgeli cadı olmak istermisin:mymeka::mymeka:

Seni takip ediyooooo....hemide motorlu yani kaciramaz seni. Peki sen yanina yaklasinca yuzune bile bakmiyoooo...bisey demeden gidiyoooooo....sana bi kotuluk yapmiyo....ya Larisa bence bu cocuk sana asik, veya hoslaniyo diyemiyo sana...her gun seni gormeye geliyo, xyaninda dolasip gidiyo..benim fikrim bu SANA VURGUN!!!! Ama dur bakalim merak ettim gercekten, yarin sabah ne olacak acaba

Böyle vurgunluk yerin dibine batsın:kızgın:

hmm buna benzer bir durum benimde başıma gelmişti. sana aşık olabilir bence. yoksa niye takip etsinki.

öyle aşkın içinede dışınada şaaaparımmmm:eek:

kendine dikkat et derim.sapıklık çeşit çeşit.onun bişey yapası vardır da fırsat bulamıyordur.sakın acıma kır kafasını.yemişim dedikoduyu,canından çok mu?

kendine dikkat et derim.sapıklık çeşit çeşit.onun bişey yapası vardır da fırsat bulamıyordur.sakın acıma kır kafasını.yemişim dedikoduyu,canından çok mu?

şu mübarek günde tek dileğim allah ıslah etsin. Allahından bulsun.

Beni korkutması. vs. yüzünden huzurum kalmadı:kızgın::kızgın:

Bugün o adi. o şahsiyetsiz karaktersiz dingil :kızgın: sokaktan tarafada olan odada giyinirken motor sesi duydum 4 yada 5 kez. Annem geldiki yine o dedi küklere bindim:kızgın:
Nerdeyse kardeşimi kaldırıp soparları alıp geberticektim. (dua etsin babama)
Neyse annem dedi birlikte cıkalımda icabına bakalım dedi.(biz inmeden önce yine gecti)
Neyse cıktık.Sokağın sonuna kadar gelmedi.Hatta elime taş bile almıştım:jeyyar:
Yine yırtttı:kızgın:

haydaaa bela bu çocuk benim de sinirimi bozmaya başladı:eek:klava: canım annen birkaç gün daha seninle beraber gelsin bakarsın vazgeçer

X