Takip mi? Ne bu anlıyamadım???

KarKralicesi

ATA BARIŞ (:
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2006
24.059
18.172
37
Konuyu açıp açmamakta kararsız kaldım.
Biraz sıradan gibi gelmesinden. Ama bu günki yaşadığım korku bana bunun ciddi olduğunu öğretti.
Gelelim meseleye;

Okullar kapanmadan önce sabahları benim evden cıkmamı gözleyen ve ben cıkınca.Arkamdan yada önden 2 kez yada 3 kez motoruyla gecen bir şahsiyetsiz vardı

Ben kapaıdan çıkmadan sokağın sonuna gidiyor. Kapıya çıkınca tekrar bizim evin önüne doğru geliyordur.Karşılaşıyodum yani kapımızda.Daha sonra caddeye gider durur.Ben sokağın ortasındayken arkamdan geri gelirdi. (sokağımız uzunda)
Bu baya böyle gitti sokak okula giden çocuklar sayesinde boş değildi.

İlk zamanlar pek takmadım beni neden takipe tsin vs. diye. Ama bakıyorum hemen her gün aynı işlev oluyor. Hatta annem bile fark etti.
Bir şey olur diye kardeşimle yada annemle gidiyodum sabahları.(servise biraz yürümem gerekiyo. cok değil yani)
Ama beni sokağın çıkışına kadar takipe diyor daha sonra takip etmiyordu.:mymeka:
Hatta bir kaç kezkafasını gözünü kırım dedim şunun. Yapamadım mahallemiz dedikoducu(bana dedikodu malzemesi bulmaya cok meraklılarda) onalrın dedikodusundan geçtim babamın kulağına gitmesini istemedim. Babamdan korktuğumdan bir şey yapmadım.

Okullar kapanınca beni takip etmesi bitti.Adininnnnnn

Bugün sabah kapıdan cıktım(çıkmadan önce merdivenlerden inerken yine motor sesi duydum.hep zaten takip ederken duyardım ordan)
Yine oooooo :1shok: allahım sen bana sabır ver dedim çektim kapıyı cıktım...
Yavaş yavaş adımalrımı atıyordum.O yine cadde motoruyla duruyordu(arkam dönük ama cok iyi duyuyordum)
Ben sokağın ortasına gelmemle onun yavaş yavaş gelmesi bir oldu.Bende yavaşladım aldım elime cantamı.
Gel gel bakalım dedim içimden.:icecream:
Tam yanıma yaklaşırken durdum yerimde döndüm arkamı kaşlarımı cattım Kensine baktım.Kendiside yere bakıyodu bana dahi bakmıyodu(yüzü gözü kesilesice)
Komşulardan biri cıktı.Bulundugumuz yerde:mymeka:
De gelde bişi yap. Yapmadım bir şey ve oda gitti.
Tabi benim elim ayağım titriyo.Çaktırmadan yoluma devam ettim. Takip etmedi
Servise geldim baya sarardığımı falan söylediler.Korktum evet bana bir şey yapmasından vs. falan işte. Bu tür şey başıma gelmediğinden korktum işte

Ama eğerki yarın sabah gelirse allah şahidim olsunki ya o ya ben sağ kalmıcaz orda...
Çünkü bu günün korkusunu ondan hınca hınc alıcam.

Kapkaccı olsa bu kadar peşimde olmaz. Beni kaçırcak olsa motorla yapcak kadar aptal olamaz.
Eeee beni seviyo desem sabahın köründe beni neden takip etsin.

Şuan hala ellerim titriyo ve sinirimden kendimi yiyorum.
O motorunu kafasında parcalıcam.(erkek kardeşime , yada cevremden bi erkeğe söylemek istemiyorum cünkü iş büyür. Büyümesini istemiyorum.Yarın ben bizzat kendi ellerimle büyütücem)

Bana hiç bir hakla o korkutuyu yaşatamaz.

Sizce ne bu yoksa ben mi? yanlış anlıyorum.

Kafasını gözünüde kırım mı????kaydirigubbakcemile3

hmmm
adamın enteresan bi fantezisi varmış laris
seni takip ediyo yüzüne bakmıyo
acaba ne giydiğini falan mı merak ediyo örnek alıyo seni belki
neyse gırgırı kesiyorum daha önce bu tarz bi salaklık başıma gelmedi ve açıkçası adamın niyetini de anlayamadım azıcık ayılayım döncem sana ok yerimseniben

Böyle fanteziye tüfürrüm ben:mymeka:

de gel bekliommmm-tatlicadiarzu-kaydirigubbakcemile

Senden hoşlanıyordur utangaclığından söyleyemiyodur. Ama çok sinir bozucu bir durum ben olsam elalem falan dinlemem o kadar korkutmuş seni baksana icabına kötükedihüso

laris valla senden korkulurkötükedihüso çocuğa şimdiden acımaya başladım, başına gelecerklerden habersiz takip ediyor ama farkında değil zavallım bundan sonra ne o altındaki motor, ne onu kullanacak bir kol, ne de bunları düşünmeye yarayacak bir kafası olmayacaksositososito

şaka bir yana şimdi sana birşey yapma desem dinlemezsin biliyorum, dikkat et kendine böylelerinin ne yapacağı belli olmaz. inşşallah bir an önce kurtulursun. bana da çocuk sana karşı boş değil gibi geldi ama bilemeyiz tabii kia.s.

Valla korksun benden :smiley-cool:
Yarın sabah karakoldan canlı yayın yaparım size

Hoşlansa sabahıon köründe ne işi olurki:mymeka:

amannn..
seni matah bişe sanmıştır garip..
yarın gerçek yüzünü gördüğünde eminim kendine gelecektirkaydirigubbakcemile

yarın bakıcam icabına. O korku onun sonu olucak inş.

ya kızım kırsana kafasını geçirsene kafasına çantanı geç bile kalmışsın bunları yapmamakla senden hoşlanıyo heral bu adam cuvapla gitsin kafasını kırarak seni takip etmek neymiş göster ona kaydirigubbakcemile5:lepi:

Kırcaktımda mahalla beni tawkip ettiği zamanda müsait pekd eğildi. Utandım yani kız halimle utandım. Ama anladımki utanacak kişi o

acaba bir kaç kişiyi toplayıpmı dövdürsem:jeyyar:

amannn..
seni matah bişe sanmıştır garip..
yarın gerçek yüzünü gördüğünde eminim kendine gelecektirkaydirigubbakcemile

Gelmezse getirmesini biliriz:mymeka:

yok öle genc cıtır pıtırcık kızı takip etme:dilcikar:
Bugüne bugün balım baglıdır:mymeka:

gecmıs olsun larısacım
benıde takıp etmıstı bı adam cok korkuyo ınsan gercekten ama senınkı bayadır bırakamamıs pesını süprizzzzz
napcanıda anlamadım gercekten ama goster gununu şutarafagitti:mymeka:
ınsanın elı ayagı tıtrıyo gercekten tenha yerde bıse yapma sakın ortalıkta hallet ısınıhihoyyyt

böle bişy benimde başıma geldi çok korkmuştum
akşam karanlığı eşimin evine gidiyordum ozaman
evli değildik sanırım daha önce beni takip etmiş ben fark etmemişim gideceğim
yolları biliyor tenha yollar zaten ben salağı fark edince kalabalık yollara
sapdım ama o benim önceki kullandığım yollara giriyordu beni göremeyince çıkıyor
peşimden devam ediyor :mymeka:en son evin zilini çaldım demir kapı açıldı
eşime koş dedim gel bu salakda duydu kaçdı eşim kovaladı :roflol::roflol: adam
tazı gibi yakalayamadı napsın kocişim oda çok korkdu uzun bir zaman akşam vakti
yanlız çıkamadım birdahada görmedima.s ama şimdiki aklım olsa koşa koşa
düşerdim peşine allah yarttı demezdim basardım yaygarayı bizim mahalle bi
döküldümü linç ederlerdi valla yerlisiyizde:roflol:sende bence akşamdan çantana taş
doldur sabah olunca vur kafasına kafasına korkma canım kim nederse desin önemli
olan sensin ne münasebet peşine düşüyor dağbaşımı yane dediğimi yap öppdümmmmŞeniz

Poşete ne kadar böök taş avrsa koyucam elime alıcam.Arkamdan gelince yanma yaklaşınca tuhhhh diyip tükürüp vurcam neresine gelirse artık

Olmadı bi kalın sopa var onu alırım:lepi:

taktik cok...

Valla tenhada olsa ben orayı canlı yayın stüdyosuna cevirmesini bilirim:jeyyar:

Plakasını al polise şikayet et. Babanın öğrenmesinden korkma senin yaptığın bir şey yok takip ediliyorsun. Allah korusun yarın daha kötü bir şey olursa ailen ne durumda olur. Babanın bilmesi en doğrusu. Yapabilirsen sei takip edişlerini cep telefoun kameralı ise kameraya al. Daha sonra da babanla beraber karakola gidin plakasını verin görüntüleri gösterin ve şikayet edin. Bence en iyi yol bu. Unutmaki erkek gücüyle bayan gücü bir değil. Babanın duymasını istemiyorsun ama eve dayak yemiş halde döndüğünde ne olacak? Ya da o kavga sırasında mahallenin dedikoducuları görürse sana diyecek? En iyisi dediğimi yap. Yok polisi karıştırmak istemiyorsan babanla ve erkek kardeşinnle anlaş sen evden yalnız çıkmış gibi yap sen gittikten ve çocuk geçtikten sonra babanla kardeşin de peşinden seni takip etsinler. Olayı kendi gözleriyle görürler. Kavag çıkarsa da üçünüz haddinden gelirsiniz. Tek başına bir bayanın halledeceği bir sorun değil bu. En iyi çözüm bence polis.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…