Takip etmeli mi ?

hazalee98

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2018
1.227
1.040
26
Merhabaa soruyu soran ben değil arkadaşım bende buraya sormayı akıl ettim

Arkadasimin hoşlandığı biri var aynı şehirdeler kız bunu instagram da fake bir hesaptan takip ediyor 4-5 ay sonra çocuk arkadaşı mi takip etmek istiyor yani kızın kendi hesabıni arkadaşım bir süre takip isteğini bekletiyor sonra hesabını herkese açık hale getiriyor çocuk da onu takip etmiş oluyor kizin storylerini izleyip fotoğrafını beğeniyor sonra arkadaşım geri takip yapmayınca takipten çıkıyor

Bunun üzerinden 1 aydan fazla geçmiş sizce çocuğu dönüp çocuğu takip etmeli mi ben yapma çok garip olur dedim sizin düşünceniz ne?

Kaç yaşında arkadaşınız? Madem hoşlanıyor, fake hesaptan bakacak kadar takmış, kendisini ekleyince neden direk kabul etmemiş ki? Olsa da laçka bi ilişki olur arkadaşınızla. Takip isteği göndermesin.

21 yaşında ya neden böyle bişey yaptığı hakkında onun da mantıklı bir açıklaması yok

21 yaşta bu hareketler ne peki ? eskiden insanlar daha çabuk olgunlaşıyorlarmış sanırım şimdi 21 olan 13 gibi davranıyor.arkadaşınıza tavsiyem gitsin kafasına silgi atsın çocuğun öğretmene şikayet etmezse seviyordur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…