sütyenlerde göğüs ucu sorunu

allye

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2011
39
0
merhaba bir konuda tavsiyeniz varmı merak ettim. bedenime göre sütyen kullanınca göğüs ucunu tam kapatmıyor veya halkası görünüyor bundan çok rahatsız oluyorum. bir beden büyük sütyen almaya başladım ama o da tam oturmuyor veya bol geliyor. aynı durumdan şikayetçi olan varmı?

dekolte ile veya kıyafetle ile alakalı değil sütyenle ilgili problemim var. kenardan taşmasını istemiyorum ama ona göre model yok ve bi büyük beden de bana uymuyor...

Cnm südyen olmasına ramen elbisende göğüs ucun mu belli oluyor ? yoksa dekolte giydiğinde halkasınımı kapatmıyor tam anlayamadım :S

nasıl anlatsam ki? halkası zaten taşıyor uç kısmı açılmasın diye uğraşıyorum derdim de bu

Dekoltemi giyiyorsun ? südyen bol olduğu için üstten bakınca uç kısmımı görünüyor ?

o da var... tam oturanı giyince kapatamıyorum büyük beden giyince de dediğin gibi boş kalıyor. son günlerde aşırı kilo aldım keşke yarım beden olsa :KK19:

anladım arkadaşım ben senin sorununu,şöyle yap çok dolgulu olanlardan alma hatta dolgusuz al,dolgudan dolayı yukarı ittiriyor ondan görünyodur yoksa görünmez. bide bu sporcu sütyen diye geçiyor arkası çapraz önden açılıp kapanıyor onlardan al dene ben hep ondan alıyor kullanıyorum çok rahat:KK34:

anladım arkadaşım ben senin sorununu,şöyle yap çok dolgulu olanlardan alma hatta dolgusuz al,dolgudan dolayı yukarı ittiriyor ondan görünyodur yoksa görünmez. bide bu sporcu sütyen diye geçiyor arkası çapraz önden açılıp kapanıyor onlardan al dene ben hep ondan alıyor kullanıyorum çok rahat:KK34:

tatlım dolgusuz kullanıyorum. keşke ara beden olsa

Son düzenleme:
bence beden ölçüsünden çok kup olçusunu değiştirin yani 80B kullanıyorsanız onun yerine 80C kullanacaksınız..bence çözüm bu

bence cup ölçünüzü değiştirin mesela 80B kullanıyorsanız 80C alacaksınız....

X