sütünüzü ne kadar sürede bir veriyorsunuz?

canım bende emzik denedim ama almadı.öğürüyo büyük geliyor sanırsam.hem alsalarda bizim açlar süt gelmediğni anlayınca yargarayı koparır valla çok şükür emiyorlar buna şükredelim.emmeselerdi bu sefer öle dert edicektik.bizde ne tuhafız çok uyusa uyumasından dert ederiz uyumasa uyumamasından.ayy ortası yokmu bu annelğin:))

sormayın ilk başlarda ağlıyodum emzirirken.göğüslerim çok yara oldu.şimdi yaralar iyileşti ama sızlama geçmiyo.benimkide emzik muamelesi yapıyor.drum istediği zaman ver dedi bende veriyorum.ilk 1 ay müsade ediyoruz bebişe dedi.sonra rayına oturur zaten dedi.benim zilloş önceleri gece sabaha kadar emiyodu tabi ben maymun oluyodum.şimdi gündüzleri eimyo şükür gecede 2-3 kere kalkıyo 5-6 saat uyuyoru yetiyo şükür.ama uyandırma konusunda bırak uyusun diyo dr.acıkınca kalkar diyo.

bende hep uyanınca veriyorum memeyi kıyamıyorum kuzumu uyandırmaya zaten uykulu emince boğuluyo benim kuzum o yüzde uyanmasını bekliyorum....................

yok valla bende uyandirmiyorum kendisi acikinca uyaniyor zaten deli gibide emiyor.ama ben uyandirinca bir kaç kere çekip yine uyuyo:) boşverin doktorumda dedi zaten her istediğinde emzir uykusundanda kendisi kalkar zaten uyandirma sen dedi.sadece sarilikta surekli uyadirip emzirmek gerekiyor.biz uyandirirsak bir sure sonra huysuzlaşiyolar

bende uyandırmıyorum zaten geeece pek uyumuyor...güzndüz 2 saatte bir emiyor

valla bende kaldırıp emzırmıyorum kendı acıkınca kalkıyo zaten kaldırınca huysulasıyor

canım yazdıklarını okuyunca bian yazının sahibi kendimmişim gibi geldi kaydirigubbakcemile2 benim kızımda aynı senin kızın gibi beni emzik olarak kullanıyor.kendim çıkarmasam onun çıkarmaya hiç niyeti yok. korkuyorum aşırısı da fazladır diye düşünüyorum..benim kızımda sarılık geçirdi yenidoğan ünitesinde kaldığı sürece 2 saatte bir 40 cc mama veriyorlardı.ama bizim kızın maşallahı var kat kat fazlasını götürüyor kaydirigubbakcemile5

ooof kızlar ya
sütüm iyice geldi..ama şimdide çok doldugu için ve gögüs uçlarım mküçük oldugu için alamıyor memeyi, cok cok cok diye garip sesler cikiyor ve bırakıveriyor oyle olunca..sagıp veriyorum hemen bitiriveriyor..korkuyorum memeyi bırakacak diyeeeee...
yardııımmmm
arzu sen nasil cikardin, senin de yoktu sanki meme uclarin (

bende hep uyanınca veriyorum memeyi kıyamıyorum kuzumu uyandırmaya zaten uykulu emince boğuluyo benim kuzum o yüzde uyanmasını bekliyorum....................

kızlar bebeğin özellikle ilk 3-4 ay maksimum 2 saatte bir emmesi lazım.yoksa kan şekeri düşer.acıkınca uyanır diyorsunuzya.kan şekeri düşünce büyük bir halsiz lik vs.. hissedeceği için gözlerini açıp ağlayamayabilir bile.
bebeklerinizi 2 saatte bir emzirin...

bendede aynı problem vardı.
sürekli sağıyordum ben göğsümü.süt emdikçe gelen bişey çünkü.
birde silikon emzik kullanmanı tavsiye ederim.
bende çok işe yaramıştı.

ben 2 saatte bir emziriyorum bazen 1,5 saatte bir ama bizimkide ağzında sürekli olsun istiyor.her iki göğsümü toplam 25-30 dk emziriyorum artık göğüs uçlarım acıdığı için ve bebişim zaten emerken aynı anda uyuduğundan yarım saat sonra göğsümü çekmek zorunda kalıyorum fakat hemen açıyor gözlerini aranıyor yalancı emzik vermessem elini ağzına götürmeye çalışıyor sütümün yetersiz geldiğini düşünmüyorum ama sanırım emmeyi seviyor inşallah bizde düzene gireriz nediim

her uyandiginda vermeye calisiyorum, bizim burda da 4 saatte bir emdir dediler, cunku bebek o zaman tam acikiyormus.. benim bebegim en fazla 2 veya 3 saat uyuyor sonra bi guzelce emiyor 20 dakikadan fazla sonra yeniden uykuya daliyor.. ama emdirdikten sonra ne kadar fazla onu oyalasam o kadar cok uykulu oluyor ve daha fazla uyuyor.

2 veya 1 saat uyuyor sonra acıkıp uyanıyor 10 15 dk emiyor oğlum

benim oğlumda max 3 saat uyuyor.yani 2,3 saatte bir emziriyorum.ama geceleri 5 saate kadar çıkıyor bazen.aman nazar değmesin...gece uyusun.gece uykusuzluğu çok zor.sabah 6.30da bir kalkıyor benim yavru kuş öğlen 2 gibi zor uyutuyorum valla.gece böyle olsa kafayı yerim allah korusun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…