sütün buharı bunu daha önce paylaştım sonucu

burcu1507

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2009
259
1
40
merhabalar ben geçen ay sütü kaynatıp buharına durun dedim geçen ay ben uyguladım ve hamileyim belki bundan beliki soğan suyundan veya şime içirdiğim keçiboynuzu ama ben diğerlerini daha öncede denemiştim galiba süt etkisini gösterdi. allah herkese en kısa zamanda hamileliği nasip etsin

canım sütün buharını ilk defa duyuyorum, öncelikle seni tebrik ediyorum, Allah tamamına erdirsin hayırlısı ve sağlıkla .Nasıl yapılıyo canım bu buhar olayı, yani hangi günlerde günde kaç defa, ne kadar süre oturucaz, bilgi verirsen çok sevinirim.
teşekkürlerzemuszemus

ben şöyle biliyorum sütü kaynatıp buharına oturuyormuş gibi durup beklemek..ilişkiden önce adaçayı ve defne yaprağının buharınında iyi olduğunu duymuştum..

ben sadece bir akşam yaptım sütü cezvede kaynatıp buharına durdum sonra sıkıca giyinip yattım ertesi gün falan çok akıntı oldu iltihap gibi allah isteyen herkese nasip etsin

paylasim icin tesekkürler canim...Allah kucagina almayi da nasip etsin...

allah ku agına almayı nasip etsın inşş aminnn.. arkadaşalr burdan soru soryorum yanıtlarsanız sevınırım cunku cok korkuyorumhamile olmaktannn.... 29 aralıkt adet gorum ve 5ocakta adetım bırttı .. adet bıtımınden 3 4 gun sonra erkek arkadşımın spermlerı elıme bulaştı ve bu olaydan15 20 dakıka sonra leimi yıkmayı unutraka vaınama temas ettırıdm ve hamıle olmaktan korkuyorm cevap verısenız sevınırmm utanıyorum kımselere söluyemıyorum

Anlattıklarına kendin inanıyor musun?
Ben inanmadım da...
Seni yargılamak değil amacım,istediğini yaşayabilirsin kimse kimsenin özel hayatı hakkında yorum yapamaz ama dürüstce sorsan erkek arkadaşımla reglden sonra şu tarihlerde korunmasız birlikte olduk desen ona göre sorunun cevabını daha doğru bir şekilde alabilirsin.Şuan yanlış yönlendiriyorsun.
hadii diyelim eline bulaştı vajınan da ne işi var o elin hem korkuyorsun hamile kalmaktan hem de dikkatsizce davranıyorsun.
O tarihte hamile kalma ihtimalinin olması kaç günde bir adet gördüğüne ve yumurtalarının düzenli çalışıp çalışmadığına bağlı.
Sana tavsiye eğer hamile değilsen ve bir daha böyle bir şeyle karşılaşır da kafanda soru işareti olursa ertesi gün hapı diye bir şey var onu kullanabilirsin hamile kalmak istemiyorsan.
Ayrıca hamilelik öyle sandığın kadar kolay birşey değil ben ve benim gibi bir çok arkadaş var burada aylarca yıllarca deneyip de sebepsiz yere hamile kalamayan

ben sadece bir akşam yaptım sütü cezvede kaynatıp buharına durdum sonra sıkıca giyinip yattım ertesi gün falan çok akıntı oldu iltihap gibi allah isteyen herkese nasip etsin
canım cevap için sağol, bu buhara ne zaman oturdun, yani yumurtlamadan önce mi, adet bitiminde mi, ilişki öncesi mi, sonrası mı?
arkadaşım cevaplarsan çok sevinirim:)

selam arkadaşlar sütün buharına oturmayı hiç duymamıştım denemeden bilinmez tabi ama sıcak buhar sonuçta kötü olmazmı ? rahime yada yumurtalığa zarar vermezmi ?kaç dakika duruyorsun böyle iltihap gibi gelen akıntı kötü bişeyden dolayımı geliyor nedenini öğrenebilirmiyim.belki benimde bebişim olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…