Tatlı Tarifi Sütlü Tatlılar

En başarılı bulduğum tarif

• Ankete Katılan
    192
Sayfalarca yorumlar yazılmış ama ben nasılsın, iyi misin'lerden başka birşey göremedim.
Sütlü tatlılar kategorisi daha önce yapılmadı mı, neden tekrarlanıyor ?

Bu sayfa sohbet sayfası tarifler http://www.kadinlarkulubu.com/forumdisplay.php?f=1213 :nazar: burda:KK34:
Daha çok sütlü tatlı tarifi almak için:KK56:Birkaç kategoridir yemek yapıyoruz tatlı yapsak iyi olur dedik:KK9:Bu sıcaklarda şerbetli tatlı olmaz,kekler pastalar yeni yapıldı:KK9:En iyisi Sütlü Tatlılar:KK56:

Bu sayfa sohbet sayfası tarifler http://www.kadinlarkulubu.com/forumdisplay.php?f=1213 :nazar: burda:KK34:
Daha çok sütlü tatlı tarifi almak için:KK56:Birkaç kategoridir yemek yapıyoruz tatlı yapsak iyi olur dedik:KK9:Bu sıcaklarda şerbetli tatlı olmaz,kekler pastalar yeni yapıldı:KK9:En iyisi Sütlü Tatlılar:KK56:
Kim önerdi bu kategoriyi tekrar ? Meyveli tatlılar denebilirdi, veya kurabiyeler... Çikolatalı tatlılar... Havuçlu lezzetler..
Neden kategori tekrarı yapıldıgını hala anlamadım ?

Kim önerdi bu kategoriyi tekrar ? Meyveli tatlılar denebilirdi, veya kurabiyeler... Çikolatalı tatlılar... Havuçlu lezzetler..
Neden kategori tekrarı yapıldıgını hala anlamadım ?

Ben yarışma başlamadan yarışmanın sürekli takipçilerine soruyorum ve sizin bu isteklerinizi talep eden olmadı:KK9:Yada bu konuda açık yazıyorum keşke gelip talep etseydiniz:KK31:
Tabi kategori açılır katılım olmayınca yarışma iptal edilir o zaman bir anlamı olmaz.Önemli olan sürekli yarışmaya katılan ve takip edenlerin ilgisini çekmek:KK31:Yarışmaya katılım olacak kategoriyi seçmek:KK31:
Siz bu söylediğiniz kategoriler yapılırsa katılacak mısınız?

amin canım :KK19: vay vayy bende gece yoku m :63::KK9:

Bugün yine dışarı çıkacağım kızlarımın arkadaşlarının doğum günü var.:KK55:Sonra gelince yemek falan uğraşıyorum geç oluyor.:KK9:Gece takılıyorum tabi kendi çapımda kimse yok:KK60:
Canım ben şimdi çıkıyorum börek yapacağım:KK56:Doğum günü için:KK9:Arkadaşın küçük bebeği var o sadece pasta kola ayarlayacak biz diğer arkadaşlarla birer çeşit ben börek yapacağım taze olması için sabah yaparım diye düşündüm:KK9:
Hadi kaçtım:KK54:

Bugün yine dışarı çıkacağım kızlarımın arkadaşlarının doğum günü var.:KK55:Sonra gelince yemek falan uğraşıyorum geç oluyor.:KK9:Gece takılıyorum tabi kendi çapımda kimse yok:KK60:
Canım ben şimdi çıkıyorum börek yapacağım:KK56:Doğum günü için:KK9:Arkadaşın küçük bebeği var o sadece pasta kola ayarlayacak biz diğer arkadaşlarla birer çeşit ben börek yapacağım taze olması için sabah yaparım diye düşündüm:KK9:
Hadi kaçtım:KK54:

pek yoğunsun :13:

tamam canım görüşürüz :KK54::KK54:

X