Tatlı Tarifi Sütlü Tatlılar

En başarılı bulduğum tarif

• Ankete Katılan
    192
Sağolasın sünizitim göze etkiledi iltihaptan kapandı tatlım ilaçlarımı alıyorum şimdi yarına bişey kalmaz umarım yanı açılır inşallah

İnşallah açılır canım.

İyi pazarlar.:103:

Bugün Posta Gazetesi sütlü tatlılar verdi.Tarif bulamayanlar faydalanabilir.Güzel şeyler var:)

Ne güzel tarifler çoğaldı.İnşallah yapabilirsiniz.

ya benım tarif fazlaca kolay ama nevreste ablama ekleyeceğim demiştim sözümde durayım diye yapacağım ,
patates yemekleri yarışmasında da kayınvalidem bendeydı bugun de bızde önce o bir tatsın puanlasın beğenirse eklerim artık

Olsun yapmışsınız madem ekleyin:)Kayınvalide güzel olmuş der bence.Kötü olmuş deme şansı varmıdır ki?

Acaba nedir nedir nedir?
Bekleyip goreceğiz
bugün yapabilirsem 6. tarifte benden olabilirr :)))
Canım bekliyoruz

Olsun canım Sana kolay gelir bize farklı

günaydın herkesee :))dün tarifi paylaştım ama konu onaylanmadi henüz umarım eksik birşey yoktur :/

Merhabalar herkese bende tarif paylaştım dün gece eksik bir şey var ama tarifimde bir tanesi için sayı vermeyi unutmuşum düzenleme şansımız var mı sadece o eklenecek ya da ilave edildikten sonra alt kısmına yazabilir miyim ilk katılım olunca böyle heyecan yaptım

Ellerine sağlık canımKatılımın beni çok memnun etti
Eklemek istediğin birşey varsa düzeltebilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…