Tatlı Tarifi Sütlü Tatlılar

En başarılı bulduğum tarif

• Ankete Katılan
    192
Evet bir an kendimi kaybettim canım hadi bakalım gelsin tarifler yenilsem de güreşe doymam ben

Hani tiyatrocular der ya sahne tozu yutan bir daha inemez oradan diye.Yarışmaya katılan da yarışmanın peşini bırakamaz.Tabi bazı arkadaşlarımız gibi küsüp gitmezsen:)

Hani tiyatrocular der ya sahne tozu yutan bir daha inemez oradan diye.Yarışmaya katılan da yarışmanın peşini bırakamaz.Tabi bazı arkadaşlarımız gibi küsüp gitmezsen:)

Yenilgi ağır gelirse diyorsun bakalım ben oyunda kaybedince çok zoruma gider ama bunda kendime hakim olmaya çalışacağım naz yapmayacağım

Yenilgi ağır gelirse diyorsun bakalım ben oyunda kaybedince çok zoruma gider ama bunda kendime hakim olmaya çalışacağım naz yapmayacağım

Evet her bünye yenilgiyi kaldıramıyor.Çok naz aşık usandırır söyleyeyim.

konu açılmış bile teşekkür ederim nevreste ablam bir eksik yok gibi

Evet bir an kendimi kaybettim canım hadi bakalım gelsin tarifler yenilsem de güreşe doymam ben

ilk katılımın hayırlı olsun canım bundan sonra görürürz seni de
aynen öyle duramadım bu yarışmada ben de öncekinde ayarlayamadım fotoğraf cekımını falan katılmamıştım dün de kendim çektm fotoğrafları makinemiz biraz pudinglendi ama eşim gelmeden kanıtları ortadan kaldrdm

adrayla nehire gülüyorum
Adra bana yardım ediyor

Ellerine sağlık canım bol şans diliyorum

Evet her bünye yenilgiyi kaldıramıyor.Çok naz aşık usandırır söyleyeyim.
Bizim bünye sağlam kaldırır Hiç nazlı değilim azıcık olsaydım iyi olurdu çok kolay kızım ben ya
Siz bıraksanız ben peşinizi bırakmamBirde bir defa katılan bağımlı oluyor
Sanırım bağımlı oluyorum
adrayla nehire gülüyorum

Niçin Eylülcük Eki Görüntüle 1158576

Son düzenleme:
Adra bana yardım ediyor

Ellerine sağlık canım bol şans diliyorum
ne konuda
Bizim bünye sağlam kaldırır Hiç nazlı değilim azıcık olsaydım iyi olurdu çok kolay kızım ben ya

Sanırım bağımlı oluyorum

Niçin Eylülcük Eki Görüntüle 1158576
öyle işte
katilcim de mutfağa girmiş ben tarifleri yeni inceleyebildm bak seeen hamarat hatun
evett her yarışmada varım ben siz yoktunuzzz

Ben de resim çekerken bir rulo kağıt havluyu bitiriyorum neredeyse.Fotoğraf makinesi,yağ,un hepsi oluyor.Kanıtları ortadan kaldırmak lazım tabiki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…