SURVIVOR 2018

Peki sizin favorileriniz kimler ?veya kimler olacak?

• Sema Aydemir

OY: 16 4,8%
  • Nagihan Karadere

OY: 11 3,3%
  • Merve Aydın

OY: 29 8,7%
  • Turabi

OY: 30 9,0%
  • Murat Ceylan

OY: 12 3,6%
  • Hilmi Cem İntepe

OY: 30 9,0%
  • Adem Kılıçcı

OY: 76 22,8%
  • Hakan Hatipoğlu

OY: 17 5,1%
  • Sahra Işık

OY: 0 0,0%
  • Nihat Doğan

OY: 8 2,4%
  • Damla Can

OY: 27 8,1%
  • Ümit Karan

OY: 11 3,3%
  • Cumali Akgül

OY: 6 1,8%
  • Birsen Bekgöz

OY: 4 1,2%
  • Ramazan Kalyoncu

OY: 3 0,9%
  • Gizem Kurtulan

• Melih Özkaya

OY: 2 0,6%
  • Yağmur Banda

• Ecem Karaağaç

• Nevin Yanıt Baltacı

• Anıl Berk Baki

OY: 42 12,6%
  • Funda Alkayış

OY: 3 0,9%
  • Gamze Aksu

OY: 1 0,3%
  • Marcus

• Ankete Katılan
    334
dün hantbol oyununda farkettim. semanın üzerindeki korsaj gibi. hepsi bol rahat üstler giyiyor, bunun bildiğin sımsıkı korsaj. ıslakken darlanmıyor mu bunalmıyor mu.

Hakan'a ne oldu yine yahu..
yavru ceylan :)
ha bire yaralanıyor :)

Bence acun onu yarışmaya bilerek soktu. Geçen sene stüdyodan yorumlar yaptı bu sene direk yarışmadan yorum yapıyor. Bu kadar yaralanıyor oynamıyor 1. Hiç yazılmıyor 2. Hep sakat hiç oynamıyor diskalifiye olmuyor vasıfsız sürekli yorumlar yapıyor bu yüzden bana bilerek sokulmuş gibi geliyor.

sumo yarışında hilmicemi de gördük. sanki karşısında insan evladı yokmuş gibi hoyratça oynadı. üsletik diskalifiye olduğunda bile yaptığını onaylarcasına hala gülüyordu.
semanın zeyna hallerine zaten hiç tahammülüm yok. bu sene yürüyüşü bile değişmiş. oradaki kızların hiçbiri sema kadar görselliğine önem vermiyor ve adaya çok da güzel uyumlu duruyorlar. ben semanın üzerindeki kıyafetlerin manasını hala çözemedim.

belki izlenebilir hale gelir dicem ama sorun biz aynı insanları 3. kez izlemeye tahammül edemiyoruz.
dokunulmazlıkta cumalinin de rengi iyice belli oldu.
sema merve ağlayın bakalım onlar yemesin herşeyi biz alalım, geçen senede sema gönüllüler için aynı konuşuyordu, mor odayı hiç görmesinler, oyunu hep biz alalım.
bizi sokaktan toplamadılar diyen ünlüler hadi bakalım yarış şimdi başlıyor. cumaliye ipeğe karşı kazanmak kolaydı.

Resmen survivor tarihinin en antipatik takimi su all star. Zamaninda nasil ordaki yarismacilari desteklemisim aklim almiyor. Keske karistirmasaydi takimlari. Bir halt yapackti madem bireysel yapsaydi yarismayi. Kazanan iki kisi olsaydi kazananlar yanlarinda 3-5 arkadasiyla gitseydi ödüle. Simdi hangi takimi destekleyecez ki? Uyuz all starlarin dagildigi takim desteklenir ki? Basta merve aydini destekliyordum. Diger sezonlarda danhep onu destekledim. Ama bu sene nasil giciklasmis oyle. Gerci takimin hepsi gicik? Simdi ben anili, fundayi destekliyorum. Mesela sahra bunlarla ayni takimda olsa nasil o takimi destekleyim?

X