SURVIVOR 2018

Peki sizin favorileriniz kimler ?veya kimler olacak?

• Sema Aydemir

OY: 16 4,8%
  • Nagihan Karadere

OY: 11 3,3%
  • Merve Aydın

OY: 29 8,7%
  • Turabi

OY: 30 9,0%
  • Murat Ceylan

OY: 12 3,6%
  • Hilmi Cem İntepe

OY: 30 9,0%
  • Adem Kılıçcı

OY: 76 22,8%
  • Hakan Hatipoğlu

OY: 17 5,1%
  • Sahra Işık

OY: 0 0,0%
  • Nihat Doğan

OY: 8 2,4%
  • Damla Can

OY: 27 8,1%
  • Ümit Karan

OY: 11 3,3%
  • Cumali Akgül

OY: 6 1,8%
  • Birsen Bekgöz

OY: 4 1,2%
  • Ramazan Kalyoncu

OY: 3 0,9%
  • Gizem Kurtulan

• Melih Özkaya

OY: 2 0,6%
  • Yağmur Banda

• Ecem Karaağaç

• Nevin Yanıt Baltacı

• Anıl Berk Baki

OY: 42 12,6%
  • Funda Alkayış

OY: 3 0,9%
  • Gamze Aksu

OY: 1 0,3%
  • Marcus

• Ankete Katılan
    334
off nihat doğan gitti izleyeyim dedim.turabiye katlanamıyorum.o haller ne öyle.kaç yaşında bu adam.en son oğlum 5 yaşındayken maske takıp böyle hareket ediyordu.

Kadın "bizim takımdan kim gitsin hadi siz söyleyin kim gitmeyi hakediyor" diyor.
O zaman kimse gitmesin, kim kazanacak 12 kişi mi şampiyon olacaksınız
Vay zekana kibrine senin

Kadın "bizim takımdan kim gitsin hadi siz söyleyin kim gitmeyi hakediyor" diyor.
Vay zekana kibrine senin
Orada semaya hak verdim, su oyunundan korkacaksa o zaman gitsin. Her su oyununda korkacak artık.

İlk haftadan beri Funda diyordum hala Funda. Yapmayın arkadaşlar Funda defalarca Sema'yı gömdü. Diğer katagorilerde seçsin madem fundayı
Ne alakası var.. o oyuna kadar öyle bir tehlike geçirdiğini kim biliyordu... O olaya kadarda bir çok su oyununda oynadı.. kaybedeceğini bile bile, oynamadı,yemedi çünkü... bir kere yarışıp oyunu denemesi gerekiyordu.bakti yapamiyo, ikinci tura cikmazdi...

Vay zekana kibrine senin

Semadan bende pek haz etmem ama sonuna kadar haklı. Sen hayatta kalma oyununa geliyorsun ve su varsa ben yokum diyorsun. Yüzme bilmiyorsan ne işin var orada.

İlk haftadan beri Funda diyordum hala Funda. Yapmayın arkadaşlar Funda defalarca Sema'yı gömdü. Diğer katagorilerde seçsin madem fundayı

Olay yenip yenilmek degilki. Bende tramva atlattım 6 yaşında boguluyordum denizi çok sevsemde ayağımın değmediği yerde benim isim olmaz hatta bogazimi geçen su bana boğulmayı anımsatır. Hatun tramva atlattım diyo bikac oyun sonra oynarım diyor. Sanırım funda ölmeyi bayılmak zannediyor. Tramva o kadar çabuk atlatılan birşey değil.
Bunu konsey konuşmasına istinaden soyluyorum. Acun 3 kere fundaya yüzme bilip bilmediğini sordu ama net bir cevap alamadı neredeyse.
Oradaki herkes üstünlük sağlayabileceği kişiyi seçiyor. En zayıf halkayı oyuna sokmaya calisiyorki rahat puan alınabilsin.

Semadan bende pek haz etmem ama sonuna kadar haklı. Sen hayatta kalma oyununa geliyorsun ve su varsa ben yokum diyorsun. Yüzme bilmiyorsan ne işin var orada.

Olay yenip yenilmek degilki. Bende tramva atlattım 6 yaşında bozuluyordun denizi çok sevsemde ayağımın değmediği yerde benim isim olmaz hatta bogazimi geçen su bana boğulmayı anımsatır. Hatun tramva atlattım diyo bikac oyun sonra oynarım diyor. Sanırım funda ölmeyi bayılmak zannediyor. Tramva o kadar çabuk atlatılan birşey değil.
Bunu konsey konuşmasına istinaden soyluyorum. Acun 3 kere fundaya yüzme bilip bilmediğini sordu ama net bir cevap alamadı neredeyse.
Oradaki herkes üstünlük sağlayabileceği kişiyi seçiyor. En zayıf halkayı oyuna sokmaya calisiyorki rahat puan alınabilsin.
Aynn katılıyorum..bide hakanın yönetimiyle kendilerinde hak görüyorlar..algı yönetimini o kadar güzel yapıo kii... Mesela turabide de su korkusu var ama adam aslanlar gibi çıkıp oynuyor..

Aynn katılıyorum..bide hakanın yönetimiyle kendilerinde hak görüyorlar..algı yönetimini o kadar güzel yapıo kii... Mesela turabide de su korkusu var ama adam aslanlar gibi çıkıp oynuyor..

Ya canim bence hakan orada olmamalı. Durmadan algı kasıyor adam ve ben onu hiç dinlemiyorum. Geçen sene panaromafa okadar güzel algı yapıyordu ki yemediği zaman insanlar tepki geldiginde hemen geri vitese takıyordu. Ben onu bu yüzden söyledim diye falan.
Turabi yaaa sen kaç yaşında kaldın diyesim geliyor ama dediğin gibi oyun ayırt etmiyor.
Deniz oyununda cumaliye hakkımız helal sen cikma falan demiş oradan hakan yine laf çarpıtıyor. Demeyin böyle adam gurur yapıp oynamak istiyor falan diyor. Ben o gün izlemedim bu akşam konseyde gösterildi ve ben böyle agliladim. Iyidir hoştur ama turabiye de tahammülüm yok :)

Ya canim bence hakan orada olmamalı. Durmadan algı kasıyor adam ve ben onu hiç dinlemiyorum. Geçen sene panaromafa okadar güzel algı yapıyordu ki yemediği zaman insanlar tepki geldiginde hemen geri vitese takıyordu. Ben onu bu yüzden söyledim diye falan.
Turabi yaaa sen kaç yaşında kaldın diyesim geliyor ama dediğin gibi oyun ayırt etmiyor.
Deniz oyununda cumaliye hakkımız helal sen cikma falan demiş oradan hakan yine laf çarpıtıyor. Demeyin böyle adam gurur yapıp oynamak istiyor falan diyor. Ben o gün izlemedim bu akşam konseyde gösterildi ve ben böyle agliladim. Iyidir hoştur ama turabiye de tahammülüm yok :)
Ben turabiyi sevmiyorum zaten.onun da orda işi yok..iki kere şampiyon oldu zaten... Hatirlarmisin bilmm ama geçen seneler de turabi gönüllüler de hakan ünlülerdeydi. Turabi kibrisi garantiledigi için su oyunlarının birine cikmk istemedi,oynamadi da. Vee hakan demedigi laf kalmamıştı turabiye,.. ee fundaya da etsene.. bence hakanın hem yarışmada hem panorama da işi yok... İnsanların ailelerine kadar laf söyleme hakkını kendinde buluyor..

X