SURVIVOR 2018

Peki sizin favorileriniz kimler ?veya kimler olacak?

• Sema Aydemir

OY: 16 4,8%
  • Nagihan Karadere

OY: 11 3,3%
  • Merve Aydın

OY: 29 8,7%
  • Turabi

OY: 30 9,0%
  • Murat Ceylan

OY: 12 3,6%
  • Hilmi Cem İntepe

OY: 30 9,0%
  • Adem Kılıçcı

OY: 76 22,8%
  • Hakan Hatipoğlu

OY: 17 5,1%
  • Sahra Işık

OY: 0 0,0%
  • Nihat Doğan

OY: 8 2,4%
  • Damla Can

OY: 27 8,1%
  • Ümit Karan

OY: 11 3,3%
  • Cumali Akgül

OY: 6 1,8%
  • Birsen Bekgöz

OY: 4 1,2%
  • Ramazan Kalyoncu

OY: 3 0,9%
  • Gizem Kurtulan

• Melih Özkaya

OY: 2 0,6%
  • Yağmur Banda

• Ecem Karaağaç

• Nevin Yanıt Baltacı

• Anıl Berk Baki

OY: 42 12,6%
  • Funda Alkayış

OY: 3 0,9%
  • Gamze Aksu

OY: 1 0,3%
  • Marcus

• Ankete Katılan
    334
Ne alakası var.. o oyuna kadar öyle bir tehlike geçirdiğini kim biliyordu... O olaya kadarda bir çok su oyununda oynadı.. kaybedeceğini bile bile, oynamadı,yemedi çünkü... bir kere yarışıp oyunu denemesi gerekiyordu.bakti yapamiyo, ikinci tura cikmazdi...
Sema yiyorsa diğer oyunlarda fundayı seçse ya. Ha bire ipek. Su oyunları havuzdaydı zaten yürünüyordu su içinde o oyunlarda. Oynamayacağım kendimi iyi hissetmiyorum boğulma tehlikesi yaşadım diyen insana çullanmak neden. Bide yanlış anlaşıldık denmesi, izliyoruz hepimiz. Hele Ümit e yakıştı mı o hareketler?

sema ümit adem, ben sizi izlerken şaşırmadım da siz kendinize nasıl yakıştırdınız?
turabiyi bu sene sevmiyordum ama dün akşam doğruyu konuştu. ben yenileceğimi bilsem su oyununda cumaliyle yarışmam dedi. funda keza birgün önce boğulma riski yaşamış, dr.metin oynatmamış hala neyin hesabındalar.
özellikle ümitin cumaliyle oynaması, ademin ekstrada cumaliyi seçmesi, yazık.
kimse e burası survivor sema haklı demesin, halk vicdanı diye bir şey var ki her şeyin üstünde. yarış bitmiş dokunulmazlık kazanılmış all star günah çıkarıyor.
cumali gözümde öyle büyüdü ki, adam su yutuyor, kulağında tıkaç takımı oynama diyor, öleceğimi bilsem bunların çenelerine düşmem diyor. bravo cumali adamsın. keşke eşit şartlarda hazırlansaydın da daha donanımlı olsaydın.
daha önce de survivorda iyi yüzemeyen yarışmacılar vardı.
ben bu sene şampiyonun gönüllüler takımından çıkmasını gönülden diliyorum.

Survivorin çoğu su da geçiyor..o zaman ne işi var yüzme bilmeyen sudan korkan insanın yarışmada diye sorarlar adama.. turabiyi hiç sevmem ama adam sudan korkuyo ama hiiccc oyun ayırt ettiğini görmedim... şu kıvırcık saçlı da gitti..onunda ne işi var bu yarışmada anlamıyorum.. tatile gelmiş... Vallahi gönüllüler anca mağdur edebiyatı yapsın, ama kimse yemiyor artık...

Sema ukalası kendini ne sanıyo anlamıyorum sonra da biri vir şey diyince aslaaaaa küçümsemem ben diyişi var ama tatlım rakiplerin duymasa da biz kameradan görüp duyuyoruz yalancılığını :)
Ufak örnekler veriyim geçen haftalarda hadi be şunlar kim ki yenilecez dedi
Bu hafta da funda onu yenince sevinirken '40yılın başı bi iş becerdi bir şey yaptım sanıyo' dedi. Aah tatlım ya biz salak mıyız sonra da mazluma vuran gibi göründüm oysaki değil diyo.

Gelelim Ümit Karan; senden de nefret ettim. Kadınlarla konuşmayı öğreneceksin. Rakip takımdaki kadınlarla 3 dür bağırarak konuşuyosun. Yağmurun üstüne yürüdüğünü de unutmadım abi çizgi var demesine rağmen kıza bağırdın ittirdin. Hırsın gözünü bürümüş .

Nihat zaten onun kadar ortalığı bu kadar başarılı karıştıran görmedim. En ufak bi konuşmada tarafları alevlendirip kavgaya dönüştürüyo. Neyseki gitti. Giderken de öyle bi vedası var ki hak yolunda mücadele falan demesi. Sanki hacca gidiyo :KK70:

Gelelim Sahra! Sesinden bıktım. Bir şey yaptıgını sanıyosun ama hiçbir şey yaptıgın yok. "Damla finali hatırla kızım haydi kızım senden korkuyo kızım" öyle mi canım o yüzden nagi damlayı yendi dün. Kendinizi ne kadar çok beğeniyosunuz öyle.

Damlaya gelince Nagihan karşı tarafa geçince arkasından yaptıgın hareketleri el hareketlerini herkes gördü sende kendini belli ettin.

Turabiyi seviyorum.(ayrıca dönen çirkinliklere girmediği için tebrik ediyorum, kendisi de röportajda dedi zaten ben karışmam diye helal olsun)
Turabiyi de Hakanı da seviyorum. Birbirleriyle çok güzel konuşuyolar eyvallah kardeşim falan. Geçmişte bi husümetleri olmuş ama diyalog kurmayı da biliyolar bunu herkes yapamaz)
Murat Ceylanı da seviyorum.

Hakan sizi yönetiyo oynama dediler adada diye hakan hakkında konuştular ama biz izliyoruz adada lafı geçmedi. Hakan iyidir.

Sema yüzme bilmeyen gitsin diyosun da tatlım o kız bütün hafta sizle yarışıp haftanın performansı oldu :KK70:

Fundanın performansı iyi ve seviyorum İpek üzülünce destekledi yüzüne performansını artır diyor üzülünce de yanına gidiyo aferin Funda iyi birisin seni sevdik.

Anıl süper hem performansı hemde konuşmaları çok doğru. All starsın ama en zayıfları seçiyosun.

Semacım madem en iyisisin o zaman en güçlülerini ben seçiyim de sayı aliyım desene? Ama yok :KK70:

Ramazanın karakteri düzgün performansı da iyi.

Nevinin elenmesi gerek diye düşünüyorum kendi sandıgından daha düşük performansa ve yüksek egoya sahip gibi görüyoruz ekrandan. En iyilerde çıkıyo ama en iyi kadın değil kesinlikle.

Yağmurun performansı iyi atışları hızı çok iyi karşı taraf bile o çıkınca kız süper diyolar yağmur en iyilerde çıkabilir.

Birsen çok güzel bayılıyorum ama performansı maalesef biraz düşük o da gidebilir.

İpeğe bir şey diyemiyorum kız koşmuyo yürüyo resmen bugun umarım o gider. Geçmiş olsun kazadan dolayı üzüldüm.

Cumaliyi kesinlikle yarı finalde görüyoruz. Onun oyları zaten karşışına kim gelirse gelsin ağır basacak. Kardeşimin favorisi. Ve laf vermemek için savaştı ne olursa olsun. Helal olsun. Ayrıca çok güçlü. Oradaki kimse onum kadar güçlü olamaz. Karşı takım da dedi zaten adam inşaatta çalışmış hiçbirimiz onun kadar güçlü olamayız diye. Parkurda da kendini ilerletirse Survivor olabilir.

Seçme hakkında yine cumaliyi seçerek kendilerini gösterdiler Acun bile dedi niyetiniz öyle değilse niye Cumaliyi seçtiniz?
Niyetlerini herkes anlamış oldu gaddar gibi göründük üzgünüz dediler ama oyunu almadan önce hiç üzülmüyodunuz şekerler. Yer miyiz? Hayır

Ademi sevmiyorum. Ogedaya davranışlarından ve geçen survivorda kızlarla ilgilenmesinden orası Survivor.
Ogadaya bacak kadar çocuksun kes falan gibi üslubundan survivor olamayacaksın. Ogeday hiç saygısını bozmadan abi diyerek konuştu yine.

Gönüllülerdeki Mustafa Kemal. Performansın harika. Yarı finalde olabilirsin. Kişiliğini henüz göremedik ama sakin olgun birine benziyosun sevdim.

Batuhanı da sevdim ve çok hızlı başarılı olacağına inanıyorum.

Başarılar Gönüllüler oylar size tüm kalbimizle... :sampiyon::KK31:

Son düzenleme:
İnsan karada yaşamak için yaratılmış, suda değil.
Herkes yüzme bilmek zorunda da değil
Diye düşünmekteyim ben... :)[/QUOTE. Orası yarışma platformu ama..bizde suyun için yaşamıyoruz heralde... Ayrıca yüzme biliyo funda sadece başından kötü bir olay geçmiş hepsi bu. Bunu surekli dile getirip oyundan kaçmak ne kadar etik ..

Öncelikle hala gerçek survivorın başladığını düşünmüyorum.
Herkes pusuda bekliyor.
Turabi en önemli oyun sembol diyor. 2 defa şampiyon olmuş, kendini orda en çok ispatlamış olan o. Oyunlarda isterse kazanıyor, bazen kurgu var bilerek sayı veriyor gibi geliyor koşmuyor yavaş gidiyor yere atıyor
Adem oyunlara çıkmıyor, bence sakatlanmamak için. Ben ademi destekliyorum, açıkçası geçebn yıldan sonra şampiyon olmasını isterim.
Damla da başarılı ve mızıkçı değil.
Karşı tarafta anıl ogeday çakması. Ogeday çok yarış kazandı, onun hatası tuğçe burçak ile iyi olmasıydı. Oylama ile ilgili şüphelerim olsada efendi ve başarılıydı. Anıl barakanın arkasını wc olarak kullanan ramazanı savunduğundan beri gözümde yok.
Ramazan berbat bir kişilik bence.
Hakanın terbiyesizliği ve iki yüzlülüğü, gönüllüleri parmağında oynatması midemi bulandırıyor.
Yeni gelen mustafa kemal ve batuhan yetiştirilmiş, acemilik çekmemeleri ilgi çekici. Yetiştirildikleri için parkur içinde konuşmaya hak görüyor ama bence komik duruma düşüyor.
Semanın hatası ön plana çok çıkması, su olayında onlar diyaloga denk gelmişler anlattı ama acun ılıcalıya anlatmadı ne döndüğü belli değil ben semayı haklı buluyorum. Funda ztn yüzme biliyorum ifadesini kullandı.
Cumali tamamen mağdur edebiyatı yapıyor, amaç meşhur olmak ve biraz kazanç sağlamak. Bence bir sakıncası yok. Sona kadar eleneceğini düşünmüyorum, yenildiğinde tepkileri çok komik. Karşıdaki tecrübeyi görmezden gelemez. Süpriz sayıları var, başarıya odaklansa daha iyi olur.
Yağmur ve nevin bence sema ve nagehanı çok kıskanıyor. Aşırı kıskanıyor.
Birsen yukarıdaki ikiliyide aşıcak gibi, tepkisiz kalması hoş hızı güzel başarısı arttı
Sahra ve merveyi hiç sevemedim. Elenmeliler.
Murat ve hilmicem daha ön planda olmalı, izlemek keyifli
İpeğin neden orda olduğunu bilmiyorum, vay efendim yanılttı muhabbetleri saçma geliyor. Ben gitsem daha iyi koşarım. Birde çenesi ile insanı bayıltır. Elenmeme ihtimali bence var.

Sema ukalası kendini ne sanıyo anlamıyorum sonra da biri vir şey diyince aslaaaaa küçümsemem ben diyişi var ama tatlım rakiplerin duymasa da biz kameradan görüp duyuyoruz yalancılığını :)
Ufak örnekler veriyim geçen haftalarda hadi be şunlar kim ki yenilecez dedi
Bu hafta da funda onu yenince sevinirken '40yılın başı bi iş becerdi bir şey yaptım sanıyo' dedi. Aah tatlım ya biz salak mıyız sonra da mazluma vuran gibi göründüm oysaki değil diyo.

Gelelim Ümit Karan; senden de nefret ettim. Kadınlarla konuşmayı öğreneceksin. Rakip takımdaki kadınlarla 3 dür bağırarak konuşuyosun. Yağmurun üstüne yürüdüğünü de unutmadım abi çizgi var demesine rağmen kıza bağırdın ittirdin. Hırsın gözünü bürümüş .

Nihat zaten onun kadar ortalığı bu kadar başarılı karıştıran görmedim. En ufak bi konuşmada tarafları alevlendirip kavgaya dönüştürüyo. Neyseki gitti. Giderken de öyle bi vedası var ki hak yolunda mücadele falan demesi. Sanki hacca gidiyo :KK70:

Gelelim Sahra! Sesinden bıktım. Bir şey yaptıgını sanıyosun ama hiçbir şey yaptıgın yok. "Damla finali hatırla kızım haydi kızım senden korkuyo kızım" öyle mi canım o yüzden nagi damlayı yendi dün. Kendinizi ne kadar çok beğeniyosunuz öyle.

Damlaya gelince Nagihan karşı tarafa geçince arkasından yaptıgın hareketleri el hareketlerini herkes gördü sende kendini belli ettin.

Turabiyi seviyorum.(ayrıca dönen çirkinliklere girmediği için tebrik ediyorum, kendisi de röportajda dedi zaten ben karışmam diye helal olsun)
Turabiyi de Hakanı da seviyorum. Birbirleriyle çok güzel konuşuyolar eyvallah kardeşim falan. Geçmişte bi husümetleri olmuş ama diyalog kurmayı da biliyolar bunu herkes yapamaz)
Murat Ceylanı da seviyorum.

Hakan sizi yönetiyo oynama dediler adada diye hakan hakkında konuştular ama biz izliyoruz adada lafı geçmedi. Hakan iyidir.

Sema yüzme bilmeyen gitsin diyosun da tatlım o kız bütün hafta sizle yarışıp haftanın performansı oldu :KK70:

Fundanın performansı iyi ve seviyorum İpek üzülünce destekledi yüzüne performansını artır diyor üzülünce de yanına gidiyo aferin Funda iyi birisin seni sevdik.

Anıl süper hem performansı hemde konuşmaları çok doğru. All starsın ama en zayıfları seçiyosun.

Semacım madem en iyisisin o zaman en güçlülerini ben seçiyim de sayı aliyım desene? Ama yok :KK70:

Ramazanın karakteri düzgün performansı da iyi.

Nevinin elenmesi gerek diye düşünüyorum kendi sandıgından daha düşük performansa ve yüksek egoya sahip gibi görüyoruz ekrandan. En iyilerde çıkıyo ama en iyi kadın değil kesinlikle.

Yağmurun performansı iyi atışları hızı çok iyi karşı taraf bile o çıkınca kız süper diyolar yağmur en iyilerde çıkabilir.

Birsen çok güzel bayılıyorum ama performansı maalesef biraz düşük o da gidebilir.

İpeğe bir şey diyemiyorum kız koşmuyo yürüyo resmen bugun umarım o gider. Geçmiş olsun kazadan dolayı üzüldüm.

Cumaliyi kesinlikle yarı finalde görüyoruz. Onun oyları zaten karşışına kim gelirse gelsin ağır basacak. Kardeşimin favorisi. Ve laf vermemek için savaştı ne olursa olsun. Helal olsun. Ayrıca çok güçlü. Oradaki kimse onum kadar güçlü olamaz. Karşı takım da dedi zaten adam inşaatta çalışmış hiçbirimiz onun kadar güçlü olamayız diye. Parkurda da kendini ilerletirse Survivor olabilir.

Seçme hakkında yine cumaliyi seçerek kendilerini gösterdiler Acun bile dedi niyetiniz öyle değilse niye Cumaliyi seçtiniz?
Niyetlerini herkes anlamış oldu gaddar gibi göründük üzgünüz dediler ama oyunu almadan önce hiç üzülmüyodunuz şekerler. Yer miyiz? Hayır

Ademi sevmiyorum. Ogedaya davranışlarından ve geçen survivorda kızlarla ilgilenmesinden orası Survivor.
Ogadaya bacak kadar çocuksun kes falan gibi üslubundan survivor olamayacaksın. Ogeday hiç saygısını bozmadan abi diyerek konuştu yine.

Gönüllülerdeki Mustafa Kemal. Performansın harika. Yarı finalde olabilirsin. Kişiliğini henüz göremedik ama sakin olgun birine benziyosun sevdim.

Batuhanı da sevdim ve çok hızlı başarılı olacağına inanıyorum.

Başarılar Gönüllüler oylar size tüm kalbimizle... :sampiyon::KK31:
Maşallah kız sariick :nazar::ruh:

Nihat Doğan gitti izlemeye başladım :) hiç bir survivor ı kaçırmadim ve ilk defa gönüllüleri tutuyorum. All star çok ama çok egolu. Hele o Sema sanki izleyenlerin sabrini deniyor. Geçen seneden hiç ders çıkarmamis, Survivorin sadece performans olmadığını hala anlayamamis. Turabiyi hiç sevmezdim o bile diğerlerinin yanında mütevazı görünüyor. Bi de o değişik hareketleri olmasa . Hayır bi de Enternasyonal yarışlar oluyor ele güne rezil oluyoruz :KK70: Hilmicem Damla Merve Sahra bunların da burunlarinin büyüklüğünden yüzleri görünmüyor o derece. Ümit de öyle. Adem ahh Adem eski favorim ama malesef takıma uymaya çalışıyor ve kendini bitiriyor. Murat gayet sevimli. Nagihani da eskiden sevmezdim Sema yi gördükçe sevmeye başladım. Hakan da oyle, digerlerini gordukce bi tatlı gelmeye başladı gözüme. Gönüllüler inşallah ozellikle dokunulmazliklarda başarılı olurlar da şu "egostar" biraz kendine gelir.

mervenin sesine tahammül edemiyorum. o nasıl bir destek vermedir. yemek yerken beddua gibi temennide bulundu. all stardakilerin hiçbiri kendi geçmiş sezonlarından ders almamış. daha da bir şımarıklar. halk sizi şampiyon yapmaz.
sema sahra özellikle merve, gözlerinden kin okunuyor. ekrana o nefretiniz öyle çirkin yansıyor öyle iticisiniz ki.
hakan bu sene çok değişmiş, çok mantıklı, hırsını dengelemiş. anıl zaten mükemmel, mütevazi örnek sporcu.

bbir tek anılı desteklıyorum cocuk tum allstar a 5 basar,adem de ıyı bence sema nın son zamandakı tavırları itici gayet haklı oldugu yerler olabılır ama ınsanıyetı kaybetmemeli..nagıhan akıllılık etti kendınce haklı bence allstar allstar dıyorlar semanın sectiiği kişi 2 haftadır ipek..kendı dengı mı acaba bu neyın istatıstiği böyle garantılıyerek allstar lmuslar demekkı merve zaten yarısmasın bu saatten snra orda bosuna duruyr gıbı haftalardr yk anca konusuyr berna ıle sahrayı merak edıyorum ınsallah sahra elenır ama antıpatı duyuyorum o kıza fazla tavırlı yorumlar yapıyor ıç karıştırıcı biri belli ki lafla anca..

Sema 2 haftadır ipeği seçmesine rağmen haftanın en iyi performansı kadınlarda Funda oldu bu da all stara özellikle de Semaya güzel bi cevap oldu :KK59:

X