Survivor 2014 ünlüler-gönüllüler izleyenlerin paylaşım alanı :)

Sağol sabırla anlattığın için

Hepinize iyi geceler...

Son düzenleme:
Eğer oyunculuğu selenadaki gibi değilse sağlam dizi veya film projeleri mesela..Program sunuculuğu olabilir, ne bileyim acun kendi ekibine alabilir..

Sesi iyi değil gibi geldi bana..

Selenada oynamasından daha iyi bence sesi
evet aslında dediklerinde olabilir. Bakınız alp kırşan acun sayesinde para kazanıyor

Gökhan 1. olamadı ya Yazıklar olsun..!!
Acun'un yanlı olduğunu biliyordum da bu derece belli edeceğini hiç düşünmezdim.Adam gibi adam kazansa şaşardım zaten,daha da Acun'un programlarını izlemem .Yazıklar olsun,o çocuğun hakkını nasıl yediler ya

Hımm bak şimdi ben de hatırladım..O zaman yarı finalde sms yapmayacaklardı..
Tamamen oyun belirleyecekti..

Katılıyorum bu yorumuna o koltuklarda kimin oturacağı oyunla belirlenmeliydi.Yarı finalde zaten sms varsa hiç finali yapmasaydın baksaydın kim smste birinci canım sen kazandın deyip bitirseydin be acuncum :)

Bir de turabinin finale kalması için sonunda atış olan 3 parkur arka arkaya oynatıldı. Gökhan ve merve beceremedi oyunu. Bilerek yapıldı bu. Dediğim gibi arabayı nasıl bilerek verdilerse birinciliği de verdiler. Halkın turabiyi destekleyeceği apaçık ortadaydı. Finalde oyun oynansaydı daha adaletli olurdu. Survivor sms değil güç ve strateji oyunudur.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hak eden kazandi.

Tum yarismada ortalamanin oldukca ustunde yarisan ve ihtiyaci olan biri en azindan. Gokhan keser kazansa uzulurdum. Adam genel olarak Turabi den basarisizdi. Yarifinal stresiyle Gokhan bir iki oyun aldi diye al yavrum para deselerdi adaletsiz olurdu.
Gucle buraya gelip son gun oylama ile tercih en mantikli secim. Son gunu stressiz heyecansiz hakki olmayan ve ihtiyaci olmayan biri almis olsaydi bu hic mantikli olmazdi.
Allah boyle nasip etmis.

Dusununce aklima baska birsey Daha geldi. Bundan birkac hafta once Acun, artik sms uygulamasi yapmiyoruz, elimizdeki smsler son smsler dememis miydi? Ne oldu da fikir degisti? Bunun yaninda arabayi ( muhtemelen Acunun da etkisiyle) Ahmet Dursun Turabi'ye resmen hediye etti. Hic mi insan saniye sayip bir hamlede bulunamaz. A.Dursun o kadar mi saf yani?
Konseylerde Turabi'nin soyledigi cirkin dortluklere (o begenmedigim Mert disinda) hic kimse tepki vermedi ya,pes diyorum. Yigit yazmis once "it" harflerini gosteriyor,var mi Boyle birsey? Ne kadar bastirmis,korkutmus herkesi.Ve halkimiz bu cirkinlikleri nasil gozardi etti,inanamiyorum.
Bazi arkadaslarim da onun Daha cok ihtiyaci vardi iyi oldu diyor. O zaman Biraz kasli,bol hirsli,sevmedigi adami yerden yere vuran,kimseyi takmayan,yarismalarda kazanabilen ve ihtiyaci olan herkes bu yarismada birinci,kesin ve net.
Bu konusmalarin hicbir faydasi yok biliyorum, ama cene iste durmuyor.

Bence programın adı değişsin "ihtiyacı olana 500 bin verilir gardaş" olsun... Ne yani Gökhan'ın tek suçu ihtiyacının olmaması mıydı? Öyleyse orada Ahmet Dursun'un İsmail Baki'nin ne işi var onların ihtiyacı mı vardı sanki....
Yarışmanın başından beri belliydi Turabi'nin kazanacağı ama keşke finalde oyunla kazansaydı. İzleyenler bilir survivor Aslanlar Kanaryalar'da da aynı oyunlar döndü. Finalde hak eden neredeyse hiç mağlubiyeti olmayan bir bayan vardı fakat "ihtiyacı olana verildi 500 bin gardaşş"............
Tebrikler Turabi antipatik hareketlerin için (!)
Tebrikler Gökhan efendiliğin için...

turabiden başarısızmıydı adam süperdi ya turabi gökhanı kaç kez yenebildi turabi merveyle yarışırken bile zar zor bitiriyodu oyunu gökhanınsa oyunlarda yenildiği çok ama çok nadir bi insan hep kazanırmı ya hep kazanıyodu

Turabinin kazanmış olmasına çok sinir oldum bu bir yarışma ihtiyaca bakmaz başarıya bakar

gökancıım olsaydı keşke

Turabi tek başına yarıştı. Gönüllüler takımı çok zayıftı adam en başından beri çılgınlar gibi mücadele ediyor. Hakkıydı hakkını da aldı. Yolladığımız tüm sms ler helali hoş olsun :)

Aynen,Acun'un hak yemesiyle ne alaka ?Arada devasa bir oy farkı yok,kaldı ki ben de dahil çok insan destekledik her oylamada. Turabi finale kalsın diye torpil yaptıysa,Dominik'te son oyun da Yiğit'i potaya sokmak içindi,Yiğit çok kötüydü dengede ve Gökhan'ın dokunulmazlık alacağı bariz belliydi.

Fakir edebiyatı her zaman tutmuştur bizim ülkemizde
Turabinin paraya çok ihtiyacı olduğunu da düşünmüyorum açıkcası.Googledan Turabi ne
iş yapar? sorusuna aldığım cevap onun bu paraya çok çook ihtiyacı olmadığı yönünde.Final böyle olmamalıydı.
Oyun+sms daha mantıklıydı

Tatlim herkesin fikri kendine o para ne benim cebimde ne senin. Eger Gokhan in kismeti olsaydi o kazanirdi. Son 2 3 haftada Gokhan in atis oyunlarinda ozellikle hep yenildigini gordum. Ve Turabiden basarili olmadigina inaniyorum. Herkesin kendi fikridir benim fikrim Turabinin hakkiydi oyle oldu. Gokhan birkac dizi projesi bi kac album oraya kafa yorup toplar o parayi zaten. Herkesin kismeti baska yerde. Burada ona yiyecek ekmek yokmus kader

İlk survivorlarda sadece sms oylaması geçerli değildi yarışlardan 2 puan sms ten 1 puandı sanırım. Sonra değiştirmiş olabilirler Acun işine geldiği gibi formatı değiştiriyor zaten. Ben de öyle düşündüm son ikiye kalan tekrar yarışacak diye.
Öyle bir kanı oluşması normal bence. Adam sms le finale kalıyor sms le birinci oluyor. Eee o zaman ne diye yarıştırdı bunları? Saçma oldu bence.

Aynen, doğru söylüyorsun. Survivor ayrıca hayır kurumu değil ki. İhtiyacı olan kazansın diyemeyiz.

Bu mantıkla, Turabi'nin daha çok ihtiyacı var diye oy atılıyorsa şayet ben de keşke Gökhan kazansaydı da paranın yarısı bir hayır kurumuna bağışlanabilseydi diye düşünüyorum. Madem hayır yapılacak tam olsun bari.

İhtiyaçla ne alaka ya?Hala anlamadım,ona bakarsanız ünlülerin hiçbirinin ihtiyacı yok o paraya.Gökhan zaten hem manken,oyuncu,şarkıcı .İki şarkı söyler kazanır.Sorun Acun'un isteğiyle Turabi'nin 1.olması.İllaki Turabi'yi destekleyenler çıkacaktır tabi ki,ama onun 1. olması imkansızdı işte,taa en başlarda halk oylamasında Turabi 1. çıkınca o zaman da demiştim bu oylama da kesin bir şey var diye.Dediğim gibi de çıktı işte.
Turabi adamlıktan delikanlılıktan bahsediyor,kendisinin mesleğini görünce kusasım geldi,özel ev partilerine gidiyormuş falan,ne demekse o ...
Adamlığın "a"sı yok ki adam da.Her ne kadar Sahra'yı sevmesem de Sahra'ya ihanet etti,bu bir gerçek.İsmini yazdığı kişilere bir sürü hakaret etti,kavga çıkardı,o iletişim oyunun da yaptığı pis hareketi söyleyemiyorum bile.
Ağlayıp durdu ,fakir edebiyatı yaptı,evet oyunlarda çok güçlüydü,Gökhan kadar güçlüydü,ama Gökhan'ın efendiliği ,terbiyesiz,saygısı zaten gönlümüzde birinci yaptı Gökhan'ı .
Kim ne derse desin o yarışma halk oylaması değil ,yapımcının oylaması.Araba olayında da onu gördük,bilerek Ahmet Dursun'u hep konuşturmaya çalıştı,sonra da arabaya senin ihtiyacın yok dedi.
Bu bir ihtiyaç yarışmasıysa ünlülerin orada ne işi var?
İllaki turabiyi destekleyenler vardır şaşırmıyorum artık,ülkede bu kadar mafya bozuntusu kişi varken ,şaşırmadım.
Ahhh be yalan dünyaa ,niye hiç adamlık kazanmıyor da terbiyesizlik,saygısızlık,ikiyüzlülük kazanıyor.Eğer Turabi o parayı hak ediyorsa helali hoş olsun,güle güle harcasın ,ama eğer o oylama da bir şey varsa ve Gökhan'a haksızlık yapılmışsa(ki yapıldı) o parayı yiyemesin inşallah.
Kalbimizin 1.sisin GÖKHAN ADAMIN DİBİSİNNN

Aynı şeyi bugün eşimle de konuştuk, neden hep böyle abi çekenler, sokak ağzıyla konuşanlar, mafya tipliler Türk halkının sempatisini kazanıyor diye.:26: Halk çocuğu muamelesi görüyor işte.
Özel hayatı zaten çok karmaşık, adam falan değil benim gözümde. Ne iş yaptığı belli değil, barlarda falan yarı çıplak dans ederken videoları düştü nete, ayrıca şu kas yapan alet reklamlarında da oynamış. Kimi kandırıyo ki bunlar, ne ihtiyacı... Orda mazlum edebiyatı yapıp halkı kandırmak kolay.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…