Survivor 2014 ünlüler-gönüllüler izleyenlerin paylaşım alanı :)

bu sene pek bi tatsiz tutsuz, heycansizdi.
bi survivori izleyeli hep gönüllüleri tuttugumuz icin yine öyle oldu, ama turabinin kazanmasini istemezdim yinede.
Gökhan daha cok hak etti bence, cizgisini hic bozmadi adam
Adaya adim attigindan son adima kadar kisiligini hic bozmadi.

ama her zaman ki gibi yine halkimiz marjinal olani secti,
gökhanin ihtiyaci yok bu paraya, ama birinciligi alsaydi fazlasiyla hak ederdi.

Gökhan'ın kız arkadaşı yok diye biliyorum, en azından sanıyorum. Hatta bi ödül kazanmışlardı otelde kalmışlardı. Çok beğenmiştiler oteli . Ahmet'e " Bi gün kız arkadaşım olursa onunla beraber buraya gelicem" demişti. Ahmet'te " hani beraber gelicektik ya oğlum" vs demişti İnşallah da kendine layık bi insanla birlkte olur. Gerek terbiyesi gerekse yakışıklılığına denk birisiyle inşallah

İnsanların genelinde vardır bu zaten. Senin sevmediğin, tutmadığın, favorin olmayan biriyse karşındaki, onu yermek için her türlü yolu denenir. Atılmayan çamur, edilmeyen hakaret kalmaz. He bir de, meyve veren ağaç taşlanır der atalarımız. Turabi bu denli büyük çapta bir kitleye hitap etmiş ki sms'lerde açık ara kazandı. Bu da bir başarı demektir. Ve elbette ki taşlanacak fakat işin dozu kaçmış. Kendinizle çelişiyorsunuz. Bence acun torpil geçecek olsa ünlülere geçer. Turabi'ye değil. İzlediğim ve gözlemlediğim kadarıyla oyunlarda Turabi pek çok kez Gökhan'ı yenmiş birisi. Hem de pek çok kez..Son oyunlarda kendini pek gösterememiş olması Gökhan'ın daha iyi olduğu anlamına gelmez.
Sonuç olarak. Herkes istediğini sever istediğini de sevmez. Ama sevmemek ayrı şeydir, hakaret ederek işi çirkinleştirmek apayrı. Lütfen çirkinleşmeyelim.

Bazı yorumlara o kadar çok gülüyorum ki .Göz var nizam var.
Gerek saygısı,dürüstlüğü,efendiliğiyle ve gücüyle de sonuna kadar Gökhan hak etti.Acun yaptı yapacağını.
Allah Gökhan'ın gönlüne göre versin,inş. çok çok daha başarılı olur.Hatta sinema filmi falan çeksin,koşa koşa izlemeye giderim.
Çok büyük fanı oldum

mervenin gökhana sarılışını gören eşim, yarışmayı hiç izlememesine rağmen bu çocuk sevgilisi mi dedi? pek bi işveli sarılıyor. yalnz çok itici bir kız. finalde biri çıkıp da demeddi, serenayı elediğinden ve bu davranışlarından dolayı sen finalde değilsin diye. ısrarla biz buraya kadar geldik diyor. bacım 1 kişi kazanıyor, sen elendin, farkında değilsin demek ister deli gönül. diyemedim la..

turabi de pisikopatın önde gideni. duygu sömürüsüyle kazandıgını sanmam. öyle olsa geçen yıl hilmicem kazanmazdı. sanırsam oyunlardaki başarısı etkili oldu.

Gökhan seni yetiştiren aileyi tebrik etmek lazım.. Bu nasıl sağlam karakter, nasıl efendiliğinden ödün vermemek.
Halkımız duygusal malum, durumu iyi değil diye turabiyi birinci yaptı..

bayraklar ve kum torbaları yardımıyla erkek cinsel organı yapıp kızların da olduğu bir ortamda münasip yerine diken halk çocuğu

survivor'a bundan sonra katılacak olanlar mesajı anlamıştır. bayrağı dikeceksin ki adam gibi adam desinler

o nasıl adam gibi adamlık la anlayamadım

ben çevremde adam gibi adam dediğim adamlara bakıyorum, hiç turabiye benzemiyolar

o dans vs. videolarına ben de kızıyorum ama, onu ortaya çıkarıp da çarşaf çarşaf heryerde yayınlamak doğru değil,dansçı sonuçta dans ediyo işte,geçmişinden vurmaya çalışmak çok çirkin...

ama o fakirlik olayına hiiiç inanmadım.

amaaaaannn hayırlısı işte.........

Basta sevmiyordum ama kazanmasina uzulmedim bu seneki survivorda zaten illa kazansin dedigim biride olmadi nitekim sampiyon turabi oldu gule gule harcasin

tüühhh burayı çok geç buldum ben yaaa ne tartışırdık biz burada
neyse seneyeki survivor da buluşuruz artıkın
bu arada sahradan okadar nefret ediyorumkii
turabiden nefret etmeyi beceremedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…