Survivor 2014 ünlüler-gönüllüler izleyenlerin paylaşım alanı :)

Aynen öyle, Acun bir de bu şekilde adaletli olacağını söyledi bir de. Bu sms yarışmasıymış demek, yarışlarda kazanmanın hiçbir önemi yokmuş. Acun açık açık Turabi'yi destekledi sonuca şaşırmadım.

Katılıyorum. O kadar yarıştılar yarı final ve final elemeleri için Gökhan birinci geldi. Eee neye yaradı, hiç. Üstelik son ana kadar Acun hep finalin nasıl olacağı konusunda tutarsız açıklamalar yaptı. Hiçbirimiz final nasıl olacak anlayamadık. Survivorsa hakeden Gökhan'dı, Turabi değil...

Zaten acunun böyle yanar dönerli uygulamalarına şaşırmıyorum ben. Yarı final ve final elemelerine bakacak olursak gökhan kesinlikle bir tık öndeydi..
Ama turabi de genel anlamda kötü bir yarışmacı değildi dediğim gibi. Bence gönüllülerden finali hakeden bir yarışmacıydı..

Ama işte tamamen sms e bırakılması çok tuhaf. Geçen sene böyle olmamıştı..Ya da ondan önceki sene..Ben mi yanlış hatırlıyorum:44:

Adam söylediği cümleleri unutuyor ya :) gardırop dedi herkes kendi seçiyor benim orada söylediklerimi akının ona sorusundan sonra ben orda dörtlük yazıyorum uyum kafiye değişiklik olsun diye şey yaptım.
ben sevmediğimi yüzüne söyledim arkadan iş çevirmedim akın ee benim arkamdan çevirmişsin deyince e ben senin davranışından beni sevmediğini anlıyordum ki zaten.
El kol yapma sokakta döverler(hep bi ben halktanım duygu sömürüsü gına gelmişti artık ) arkasından kendi el kolla konuşur.
Garip biri oynadı resmen yalnız Tolga'dan iyi oyuncu çıktı adam :KK1::KK1:

Gökhan sonuna kadar hak ediyordu birinciliği ama efendiliğiyle duruşuyla çok çok iyi yerlere gelir kendini tüm Türkiye'ye göstermiş oldu herkes tanımış oldu önceden sadece Selenacılar biliyordu :)

Yalnız Arda Gökhan'a sarılınca Sinem Kobal geldi aklıma :KK9::KK9:

Kesinlikle ve kesinlikle hakkeden GÖKHAN dı.

Karakteriyle yarışmalardaki başarısıyla.

Turabi yarışmanın başından beri yok döverim yok keserim bu modda bir insandı. Türk halkının neden Turabi'yi desteklediğini anlayamıyorum.

Yazık oldu Gökhan'a. O kadar oyunlarda birinci ol gitsin Turabi kazansın.:KK19:

Gökhan sonuna kadar hak ediyordu birinciliği ama efendiliğiyle duruşuyla çok çok iyi yerlere gelir kendini tüm Türkiye'ye göstermiş oldu herkes tanımış oldu önceden sadece Selenacılar biliyordu :)

Yalnız Arda Gökhan'a sarılınca Sinem Kobal geldi aklıma :KK9::KK9:

Bence de...Selenada da çok itici bir karakterdi zaten :KK1: Dizinin iticiliğinden olsa gerek :KK53:

Gökhan'ı tutuyordum onun kazanmasını istiyordum ama kazanan Turabi oldu Gökhan kazanamadığı için üzüldüm şahsen o haketmişti ama yine de hayırlı olsun demekten başka bir şey yok.:KK34:

Gökhan'ı tutuyordum onun kazanmasını istiyordum ama kazanan Turabi oldu Gökhan kazanamadığı için üzüldüm şahsen o haketmişti ama yine de hayırlı olsun demekten başka bir şey yok.:KK34:

Aynen canım yapacak bir şey yok :26::26::26: Tüm gökhancılarda aynı modda zaten :KK15:

Zaten acunun böyle yanar dönerli uygulamalarına şaşırmıyorum ben. Yarı final ve final elemelerine bakacak olursak gökhan kesinlikle bir tık öndeydi..
Ama turabi de genel anlamda kötü bir yarışmacı değildi dediğim gibi. Bence gönüllülerden finali hakeden bir yarışmacıydı..

Ama işte tamamen sms e bırakılması çok tuhaf. Geçen sene böyle olmamıştı..Ya da ondan önceki sene..Ben mi yanlış hatırlıyorum:44:

yok bikaç senedir böyle medcim ben turabiciyim ama bende herzaman yarışarak kazanılmasından yanayım ama mağlesef en son nezaman yarışma yapılarak seçildi hatırlamıyorum :KK25:

Kafam karıştı Med. Evet Gökhan kazandı sonrasında da Merve, Turabi, Ahmet sms e çıktı di mi? :44:

Şimdi 4 kişi yarı finale kaldı..Finale giden yarıfinal yolunda 3 oyun oynandı..Büyük finale 1 kişi çıkacaktı..2. kişiyi de konseyde halk çıkaracaktı.

yarı finalin ilk oyununda ahmet elendi...kaldı 3 kişi..
2. oyununda turabi elendi.."yarı finalin final yani son oyununa" merveyle gökhan kaldı..o oyunda da merve elendi..büyük finale gökhan kalmış oldu..
diğer 3 kişi de halk oylamasına kaldı.. yani acunun orda "finale merveyle gökhan kaldı söylemindeki "final" kelimesi "son oyun" anlamındaydı..

anlatabildim mi ki:KK1:

edit gökhan yerine turabi yazmışım :KK60:

Son düzenleme:
yok bikaç senedir böyle medcim ben turabiciyim ama bende herzaman yarışarak kazanılmasından yanayım ama mağlesef en son nezaman yarışma yapılarak seçildi hatırlamıyorum :KK25:

Hadi ya..Ben nerden böyle hatırlıyorum:26:
Geçen sene de tamamen smse mi bırakılmıştı:44:

Med çok güldürdün beni :KK1::KK1::KK1: Bende şarkı yapmasından sonra sempati duydum zaten orada bana da itici gelmişti :KK9::KK9:

Ya bence şarkıcı olarak ta pek iç açıcı değil :KK1:
Daha farklı projeler lazım ona :)

Aynen...

Survivor un ilk zamanlarında bu bebe sonuna kadar gidemez dediydim ama adam çok dişli çıktı...

Ben de valla..Ay demiştim ne işi var bunun burda :KK60:
Ama selena çok gıcık olduğum bi diziydi..onun etkisi vardı açıkçası..

Hadi ya..Ben nerden böyle hatırlıyorum:26:
Geçen sene de tamamen smse mi bırakılmıştı:44:

Ya bence şarkıcı olarak ta pek iç açıcı değil :KK1:
Daha farklı projeler lazım ona :)

Ben de valla..Ay demiştim ne işi var bunun burda :KK60:
Ama selena çok gıcık olduğum bi diziydi..onun etkisi vardı açıkçası..

evet canım hatta nihat varkende sms olmuştu diye hatırlıyorum ben yani bayağı zamandır öyle :KK24: alıştık artık :KK53:

X