Survivor 2014 ünlüler-gönüllüler izleyenlerin paylaşım alanı :)

Final yarışında Turabi sms'le finale kaldı.
Finalde de sms'le birinci oldu.

Madem önemli olan sms ti sadece, ne diye final yarışı yaptılar? Direkt sms oylamasıyla birinciyi seçeceklerdi.

Acun gokhana torpil yapıp karnını doyurmadı ya :)
Turabini takımda odul oyunlarında basarılı olsaydı da ,onlarda bu kadar ac kalmak mecburiyetinde kalmasalardı :)

Gökhan da ödül oyunlarını tek başına kazanmadı ya :) hem turabi'nin her oyunda performansı yüksekti. Onun şanssızlığı; takımının çürüklüğüydü. Bunu fark etmek zor olmamalı?

şimdi ne izleyecez bilmiyorum....keşke her günü olsa... zevk aldığım tek proğram....kenan imirz...kıvanç tatlıtuğ adını unuttum ferihaNIN EMİRİNDEN GINA GELDİ...sülüman da bitti zati

şimdi ne izleyecez bilmiyorum....keşke her günü olsa... zevk aldığım tek proğram....kenan imirz...kıvanç tatlıtuğ adını unuttum ferihaNIN EMİRİNDEN GINA GELDİ...sülüman da bitti zati

Yakında ramazan konsepti programlar izleriz

Madem önemli olan sms ti sadece, ne diye final yarışı yaptılar? Direkt sms oylamasıyla birinciyi seçeceklerdi.

Bunu ben de anlamadım, geçen sene 2 oyun 1 sms olmuştu hatırladığım kadarıyla finalde. Ve daha adaletli bir sistemdi.

Ortada bir adaletsizlik varsa, o da finalin sadece sms e bırakılmasıdır bence. 2 oyun oynayıp en son sms e bırakılmalıydı.

Neticede gökhan yarı final ve final elemelerinde tüm oyunları birinci bitirdi ama turabi sadece 2 oyun geçebildi. Bu anlamda Gökhan "survivor" olarak biraz daha haketmişti bence.

Dün 3 ü sms e çıkınca bende bugün Gökhan ve Turabi yarış yapacak sanmıştım...

Zaten finalde sms oylaması geçerli oluyor. Dün sms oylaması yapılınca Acun un Turabi yi finale götürdüğü kanısı oluştu...

Bilmiyorum geçen yılda böyle oldu mu?

Son düzenleme:
Gökhan da ödül oyunlarını tek başına kazanmadı ya :) hem turabi'nin her oyunda performansı yüksekti. Onun şanssızlığı; takımının çürüklüğüydü. Bunu fark etmek zor olmamalı?

Takımın çürüklüğü değil TAKIM olamamalarındaydı bireysel düşünmekteydi problem. Sen ilk elemelerde bi tarafını kaldırıp koşamayan kızı arkadaşım ama diye tutarsan oyunda kazanamazsın :)

Aynen öyle, Acun bir de bu şekilde adaletli olacağını söyledi bir de. Bu sms yarışmasıymış demek, yarışlarda kazanmanın hiçbir önemi yokmuş. Acun açık açık Turabi'yi destekledi sonuca şaşırmadım.

Katılıyorum. O kadar yarıştılar yarı final ve final elemeleri için Gökhan birinci geldi. Eee neye yaradı, hiç. Üstelik son ana kadar Acun hep finalin nasıl olacağı konusunda tutarsız açıklamalar yaptı. Hiçbirimiz final nasıl olacak anlayamadık. Survivorsa hakeden Gökhan'dı, Turabi değil...Ama sonuca da şaşırmadım maalesef :100:

Son düzenleme:

Kısacası yarış Turabi'nin kazanacağı şekilde format değişikliğine uğradı diyebiliriz.

zenginin parası züğürdün çenesini yorarmış kızlar kaçalım en iyisi helal olsun turboma

az önce aynısını söyledim
Kazanan biz değiliz sonuçta.
Desteklediğimiz yarışmacı kazandı, sevindik, oldu, bitti o kadar :)
Bi'de diyor ya "o mesaj atan, turabi yazan parmaklara kurban olurum" diye :) ehehehe :)
Güle güle harcasın valla.
Bu kadar çene çalmak yeter Herkese İyi Geceler :87::87::87:

:) aynen öyle gerçekten :)
Baya bi stres attık. Çokça konuştuk:) iyi geceler..

Turabinin kazanmasına çok şaşırdım ya arkaşdaşlarına etmediği hakareti bırakmadı buna rağmen oy alabilmesine cidden şaşırdım

Dün tahmin oyunundan sonra Acun Merve ve Gökhan finalde dedi sonra 3 ünü sms e çıkarttı :26:

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…