Göz Makyajı Sürüldüğünde uzun,ıslak gösteren şeffaf rimel tavsiyeleriniz?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

xsxehrazat35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2007
515
7
54
Kızlar ben şeffaf rimel arıyorum,ama geçenlerde aldım geri götürmek zorunda kaldım.Hiç fark göremedim.Kirpiklerim kısa olduğu için ıslak ve uzun göstersin istiyorum,tavsiyelerinizi bekliyorum.a.s.

Son düzenleme:
Bizde bitane var dediğim gibi gösteriyor ama üstünde marka ismi falan yok.Şaşırıp ucuzluktanmı almışım ne,günahımı almayım belkide yazısı silinmiştir.

Sadeliği ve evde de bakımlı olmayı severim,tavsiyeleriniz üzerine alacağım rimeli evde de kullanacağım,soğan falan doğrarken akma derdi yok.

Ben Kajal ın kini kullanıyorum. Ama şeffaf rimellerde pek seçenek yok. Onun dışında bir de Flormar ın var onu da deneyebilirsiniz.

şeffaf bi rimelin o etkiyi göstereceğini sanmıyorum hiçbi şeffaf rimelde o etkiyi bence..bende renkli rimel kullanmadan önce öyle kullanırdım ama pek bi faydası yoktu sadece makyaj yapıyorum diye mutlu olurdum:KK70: en iyi marka siyah maskaralar bile o etkiyi göstermekte zorlanıyor yani..

Yanlız aklıma şöyle bişey geldi.. Ben kirpiklerimi beslemek için kulak çubuğunla badem yağı sürerdim kirpiklerime..ama kirpiklerim yatık olduğu için ve yağ gözüme gelmesin diye önce kirpiklerimi kirpik kıvırıcısyla kıvırırdım. Böylece kirpiklerin hem ıslak hem kıvrımlı oluyor ve üstelik bakımda yapmış oluyorsun.. kesinlikle denemenizi tavsiye ederim..

Yanlız aklıma şöyle bişey geldi.. Ben kirpiklerimi beslemek için kulak çubuğunla badem yağı sürerdim kirpiklerime..ama kirpiklerim yatık olduğu için ve yağ gözüme gelmesin diye önce kirpiklerimi kirpik kıvırıcısyla kıvırırdım. Böylece kirpiklerin hem ıslak hem kıvrımlı oluyor ve üstelik bakımda yapmış oluyorsun.. kesinlikle denemenizi tavsiye ederim..
ay bunu merak ettim deneyeceğim

bende laction eyeleash treatment diye bir şey var rimel kabında seffaf bir sıvı aynen rimel gibi sürüyorm bende gün içinde kirpikleri besliyo uzatıyo benmkiler iyiydi daha da iyi oldu uzadı gratisten almstm 20 tl ye genel olarak kullanıcılar emmnun bunalablrsnz hem rimel işlemi görür hemde besler

bir milyoncudan rapsodi marka transparan rimel almıştım tam istediğiniz gibi bir türlü kurumuyor :confused:

X