Sürtünme ile hamile kalan varmı? Acil yardım.

yorumları okudum da 16 yaşında ve çok olgunsun ben sana inanıyorum tatlım ...bir konu açmışsın ama dalga geçmekten konu 8 sayfa olmuş yaniii pes...yorumlara tepki vermeyip efendiliğini koruduğun için de bravo :KK31:
şimdi ki zamanda 16 yaşında olmak bu gibi şeyleri bilmeyecek bilemeyecek anlamına gelmez aa yeni öğrendim aaa yeni duydum ne saçma nerede yaşadınız anlamadım ki başınıza gelmeyebilir ama arkadaşınızdan ordan buradan da mı duymadınız ....

konun içinde hamile kalmama ihtimalin çok çok yüksek korkmana gerek yok sakin ol ...ama bir daha yapmaman için de bu sana ders olmuştur artık ....

not: evet saldırabilirsiniz :KK1:

Son düzenleme:
bakire olduğumu söyledim. ne gibi sıkıntılar verebilir ki :KK43:

Canım bek, ben eşimi 15 yaşında tanıdım ve ister istemez yakınlık yaşıyorsun tabiki. Bizde birçok kere böyle korkular yaşadık (prezervatif olmasına rağmen) ama hap kullanman hormonlarını etkiler, prspektüsünü bi oku internetten.
Diğer durum ise, herkes kendi hayatından sorumlu tabiki ve bende seni anlıyorum aynı şeyleri yaşadığımız için. Ama ben şanslı bir insanım ki eşim dürüst bir insandı ve benimle sonuna kadar geldi. Umarım erkek arkadaşında seninle ileriye yönelik düşünüyordur ama her duruma hazırlıklı ol.
Ben şanslıydımki o en temiz düşündüğüm yıllarda kullanılmadım. Çok kolay şantaja uğrayabilir yada hayatımı karartabilirdim.
Şantaja, tecavüze uğrayan,seks kölesi genç kız sayısı az değildir. Bunu unutma. Bu hayatta biraz paranoyak olmak lazım.

Canım bek, ben eşimi 15 yaşında tanıdım ve ister istemez yakınlık yaşıyorsun tabiki. Bizde birçok kere böyle korkular yaşadık (prezervatif olmasına rağmen) ama hap kullanman hormonlarını etkiler, prspektüsünü bi oku internetten.
Diğer durum ise, herkes kendi hayatından sorumlu tabiki ve bende seni anlıyorum aynı şeyleri yaşadığımız için. Ama ben şanslı bir insanım ki eşim dürüst bir insandı ve benimle sonuna kadar geldi. Umarım erkek arkadaşında seninle ileriye yönelik düşünüyordur ama her duruma hazırlıklı ol.
Ben şanslıydımki o en temiz düşündüğüm yıllarda kullanılmadım. Çok kolay şantaja uğrayabilir yada hayatımı karartabilirdim.
Şantaja, tecavüze uğrayan,seks kölesi genç kız sayısı az değildir. Bunu unutma. Bu hayatta biraz paranoyak olmak lazım.

diğer erkeklere karşı ne kadar korktuğumu anlatamam. sadece onun yanında rahat ve huzurluyum

üste demiştim kızlık zarı dikilir ama kalp zarı dikilmez. sözlüsüyle birlikte olanla bir sorun yok? sevgilisiyle sevişende sorun var. sizin aklınız ne yönde çalışıyor ben hala anlamadım.
ben burda bilimsel ve doğrusal şeyler beklerken gelmişsiniz namus seviyesi yapıyorsunuz. yazık sizin anlayışınıza.

yaşın 16 senin öylemi peki bunları yaşaman normalmi

sen şimdi kızılık zarın yırtılmadıdiye hiç birşey yaşamamışmı oluyosun
benim aklım senin gibi çalışmadığı kesin sen git oyuncaklarınla oyna zamanı gelince herşeyi yaşarsın acalen ne

ayrıca bilimsel doğrusal birşey bulamzsın bu konu başlığı altında
konu başlı başına yalan zaten doğru bunun neresinde

yorumları okudum da 16 yaşında ve çok olgunsun ben sana inanıyorum tatlım ...bir konu açmışsın ama dalga geçmekten konu 8 sayfa olmuş yaniii pes...yorumlara tepki vermeyip efendiliğini koruduğun için de bravo :KK31:
şimdi ki zamanda 16 yaşında olmak bu gibi şeyleri bilmeyecek bilemeyecek anlamına gelmez aa yeni öğrendim aaa yeni duydum ne saçma nerede yaşadınız anlamadım ki başınıza gelmeyebilir ama arkadaşınızdan ordan buradan da mı duymadınız ....

konun içinde hamile kalmama ihtimalin çok çok yüksek korkmana gerek yok sakin ol ...ama bir daha yapmaman için de bu sana ders olmuştur artık ....

not: evet saldırabilirsiniz :KK1:

teşekkür ederim heralde okuduğum 3yada 4. düzgün cevap. içimi rahatlattın.

üste demiştim kızlık zarı dikilir ama kalp zarı dikilmez. sözlüsüyle birlikte olanla bir sorun yok? sevgilisiyle sevişende sorun var. sizin aklınız ne yönde çalışıyor ben hala anlamadım.
ben burda bilimsel ve doğrusal şeyler beklerken gelmişsiniz namus seviyesi yapıyorsunuz. yazık sizin anlayışınıza.

Bak çocuğum kızımmm sen gidip derslerine çalışsana birazcıkk matematik öğren edebiyet öğren biraz...Sürtünmeyle ne işin var senin bu yaşta....

yaşın 16 senin öylemi peki bunları yaşaman normalmi

sen şimdi kızılık zarın yırtılmadıdiye hiç birşey yaşamamışmı oluyosun
benim aklım senin gibi çalışmadığı kesin sen git oyuncaklarınla oyna zamanı gelince herşeyi yaşarsın acalen ne

ayrıca bilimsel doğrusal birşey bulamzsın bu konu başlığı altında
konu başlı başına yalan zaten doğru bunun neresinde

kızlık zarıyla ilgili problemlerin var anlaşılan.

üste demiştim kızlık zarı dikilir ama kalp zarı dikilmez. Sözlüsüyle birlikte olanla bir sorun yok? Sevgilisiyle sevişende sorun var. Sizin aklınız ne yönde çalışıyor ben hala anlamadım.
Ben burda bilimsel ve doğrusal şeyler beklerken gelmişsiniz namus seviyesi yapıyorsunuz. Yazık sizin anlayışınıza.

evettttt dogru dıorsun kaşp zarı dıkılmeezzz ama en azından o sözlü ve sevgilisi dedin insanlar en azından 18 yasında anlatabıldımıı yasın daha cokk ama cok kucukkkk bence sen o cocuga dekı bırdaha bndn bnu tarz seyelr ıstersen ayrılalım cunku bır sure sonra surtunme yetmıcekkkkk fazlasını ıstıcekkkkkkkkk ben hala fake oldunu savunuorum degıl se bıle ıhtımal bıle vermıorum namus herkeze gore farklıdır bana ama sana soylım bu yolun yol degıl :KK47::KK47::KK9::KK9::KK9::KK9::KK45::KK45::KK45::KK20:

şaka gibi :KK53:

bu yaşta bişey olmaz diye böyle cahil cahil başlıyolar..Allah islah etsin

inş geç olmadan kendine çeki düzen verirsin.. herşeyin zamanı var tabiki sevgilin olucak ama öpüşmeden ileri gidilmez..

önce bi okuyup ayaklarını sağlam basıcağın bi yaşa bi beyne sahip ol sonra zaten bilinçli bi şekilde istediğini yaparsın

gerçi ne desek boşş bildiğini okuyorr bu ergenler...

yemin ediyorum burdaki insanlar intihar sebebi. iyi akşamlar.

tatlım eğer konun gerçekse sen gerçeksen bizim tyazdıklarımız sana intihar sebebi olmaz merek etme
ama yaşadığın şeyler intihar sebebi olur
bugün gazetede okudum ünüversite öğrencilerinin ilişkisinden doğan bebeği boğum çöp konteynırına atmışlar bu neden oldu 2 kişinin bir anlık zevk düşkünlüğünden oldu değilmi o masum bebeğin günahı ne gözünün önüne bak ve bunları yaşmamak adına doğru yolu bul

X