Sürtünme ile hamile kalan varmı? Acil yardım.

diğer erkeklere karşı ne kadar korktuğumu anlatamam. sadece onun yanında rahat ve huzurluyum

Sen yinede temkinli ol herşeye karşı. İnsan bazen babasına bile güven duymuyor. Sana ahlak dersi vermek benim haddime değil. Yaşarsın öğrenirsin neyin ne olduğunu. Ama eminimki saf sevgin sevgiline karşı. Lütfen kendini önemse hata yapma. Ne kadar mide bulandırıcı erkekler var tahmin biile edemezsin ve umarım bunlarla karşılaşmazsın. Birgün karşına kameraya çekilmiş görüntünü görürsen hayatının ne yöne gideceğini düşün. Konuyu uzatmaya gerek yok heralde. Zaten hamile kalma durumun (ben 3aydır çalışmama rağmen kalamadım) çok düşükken bide ilaç içmiştin. korkacak bişey kalmamış :) ama içme bir daha yapma.

16 yaşında sürtünme yoluyla ilişki ha :KK53: Çok hızlısın tebrikler bugün olmadıysa seneye bekleriz "sevgilim benden ayrıldı diktircek yer arıyorum nolur yardımmm" gibi topiclere.. :KK6:Bir de ailemin haberi var demişsin annene sorsaydın hamile misin değil misin:KK53:

ahlak bekçiliği yapmayarak sadece konuya cevap verip bir de naçizane tavsiyede bulunacağım 10 yaş büyüğün olaraktan
öncelikle arkadaşların da dediği gibi bu şekilde hamile kalma ihtimali düşük..ama sonuçta bir ilişki türü bu ve bunun da önlemini almak gerekli
ertesi gün hapı korunma yöntemi değildir..sizin duruma göre en doğru yöntem kondom gibi görünüyor

şimdi..ergenlik yaşlarında insan hayatındaki kişiyle sonsuza dek masal gibi bi hayat yaşayacakmış gibi düşünüyo ama gerçekler öyle olmuyor
daha lisedesiniz..lise bitecek..üniversite bitecek..sizin devam etme ihtimaliniz malesef ki düşük
kişi kendi yaşadığından kendisi sorumludur..hayat onundur ve nasıl yaşamayı arzu ediyorsa öyle yaşar
ama... kanunen henüz reşit değilsin.. o kadar güzel bi yaştasın ki.. hayatına bundan sonraki yaşayacakların yön verecek
tabi ki aşık olacaksın tabi ki romantizmin dibine vuracaksın ama çok erken be ablacım..emin ol 2 sene sonra fikirlerin çok değişecek
o nedenle haddim olmayarak ileride geriye dönüp baktığında keşke olmasaymış dediğin şeyler yaşamanı istemem

edit: yapılan yorumlar herzamanki gibi yol göstericilikten oldukça uzak..

Son düzenleme:
Ben konu sahibini kapsayarak yorum yapmıyorum belirteyim; ama şunu söylemeden de burdan ayrılamıyacağım.
Dilerim her genç kız yada erkek ailesi ile çok mutludur ki dışarıda olmadık insanlardan sevgi dilenmiyordur. Ben Lanet olası babam yüzünden ben sevgiyi dışarda aradım.
15yaşındayken 18 yaşında bir çocuğu sevdim ve iyi-kötü bir çok şey yaşadım. Çok şükür, onunda bana kocaman sevgisi vardı ki evlendik ve gururla ilk aşkımla evlendim dedim. Ne kadar şanslıymışım şimdiki aklımla anlayabiliyorum artık.
İnsan sevgiye, şefkate açsa genç cahil yaşta her şekilde bunu dileniyor ne yazıkki.
ve yine dilerim ki çok mutlu bir yuvanız olur, çocuklarınız da sevgiyi dışarda aramaz. İnsan büyük konuşunca başına gelirmiş ya o hesap...

ahlak bekçiliği yapmayarak sadece konuya cevap verip bir de naçizane tavsiyede bulunacağım 10 yaş büyüğün olaraktan
öncelikle arkadaşların da dediği gibi bu şekilde hamile kalma ihtimali düşük..ama sonuçta bir ilişki türü bu ve bunun da önlemini almak gerekli
ertesi gün hapı korunma yöntemi değildir..sizin duruma göre en doğru yöntem kondom gibi görünüyor

şimdi..ergenlik yaşlarında insan hayatındaki kişiyle sonsuza dek masal gibi bi hayat yaşayacakmış gibi düşünüyo ama gerçekler öyle olmuyor
daha lisedesiniz..lise bitecek..üniversite bitecek..sizin devam etme ihtimaliniz malesef ki düşük
kişi kendi yaşadığından kendisi sorumludur..hayat onundur ve nasıl yaşamayı arzu ediyorsa öyle yaşar
ama... kanunen henüz reşit değilsin.. o kadar güzel bi yaştasın ki.. hayatına bundan sonraki yaşayacakların yön verecek
tabi ki aşık olacaksın tabi ki romantizmin dibine vuracaksın ama çok erken be ablacım..emin ol 2 sene sonra fikirlerin çok değişecek
o nedenle haddim olmayarak ileride geriye dönüp baktığında keşke olmasaymış dediğin şeyler yaşamanı istemem

edit: yapılan yorumlar herzamanki gibi yol göstericilikten oldukça uzak..

edit: yol gösteren bulundu kondom kullansın :KK24:
madem yol göstermek istiyosun doğru olanı göster ozaman :KK14:

Öncellikle soruna cevap verecek olursam
Hamile kalma ihtimalin yok denilecek kadar az
Ama Rabbim ol derse o minnacık su bile yeter
Sen yinede ilacı alıp içtiğine görede ekstra önlem almış oldun...

Ve gelelim siz cok bilmiş hanımlar
Acaba sizler kaç yaşındasınız
Biri fake olduğunu ispatladı diye IQ tavanı yapmış
Diğeri 16 yaşındasın git oku
Diğeri şunu şunu biliyorsunda bunu bunu bilmiyormusun
Siz nekadar tiksinç, ne kadar mide bulandırıcı olduğunuzu
Biraz durup yorumlarınızı okuyarak anlayabilirmisiniz acaba?
Fakesin veya değilsin
Öncelikle kadın olarak ve insan olarak
Biri birşey sormuş
Fakeyse yorumunu yapma Xe bas çık
Yorum yapmak istersen yap
Heee de ki yaşın geç, bunlar zamanla olur
Ama hepiniz maşallaaahhh namus bekçisi olmuşunuz
Yazık gerçekten
Bukadar acımasız ve dalga geçebilen bir toplum olduk yaa
Yazık...!!!

Püf..Hep aynı konular yaa..:KK14:
Şimdiki zamanın ergenleri de sürtünmeye pek bi meraklı..:KK20: