Sürtünme ile hamile kalan varmı? Acil yardım.

evet ilişkiye girmedim deme, burdaki evli kadınları takip etsen birkısmı sürtünmeyle iliski yasıyor. yani oda bir ilişki türü,iyiki hamilelik diye bişe var yoksa yapcaktın
peki hersey güzelde 16 yasındasın, bukadar eminsin yani bu cocukla evlenecegine:KK55:

bundan sonrakı bir erkekle bu kadar anlaşacağımı sanmıyorum ki. farklı birşey hissediyorum. ailem annem babam gibi.

ilişkiden önceki alınan hapın adı doğum kontrol hapı değilmi? bu sonrası için?

kontrol hapının adının başka bir deyişle ertesi gün hapı olarak biliyodum demekki onuda bilmiyomuşum :KK1: :KK1: :KK1:

yaa ben safım yada karşımdaki 16lık lolita çok zeki :KK1:

şimdi burdan kimseye örnek olmayayımda,ertesi gün hapının bircok cesidi var ama zorda kalınınca dogum kontrol hapıda bir sekilde kullanılabilir.. oda sırrrrrrr :KK53:

eczacı bi yöntem demişti bana sürekli doğum kontrol almadan korunabilirsin onla diye o mu acep :44::KK53:

konu sahibi 16 yaşında , yediği haltlar umrumda bile değil
gözüme takılan bir şey var,,, konu sahibi hiç sinirlenmiyor? yaşı 16 , en deli çağları,

şimdi herkesi teker teker paklaması lazımdı
ama nedense hiç sinir ve tepki yok.

gözüme takılan bir şey var,,, konu sahibi hiç sinirlenmiyor? yaşı 16 , en deli çağları,

ben ınsanların tecrübesini merak edıyorum bilgilerini. buraya tartışmak için gelmedim. her kız aynı mıdır sizin gözünüzde?

bakire olduğumu söyledim. ne gibi sıkıntılar verebilir ki :KK43:

Prezervatif önermemin bakirelikle alakası yok, sperm ve hastalıklarla alakası var. Hamiile kaldım mı hatta daha önemlisi hastalık kaparmıyım diye endişelenmezsin. Ertesi gün hapına gelince umarım tekrar kullanmak zorunda olmazsın ama bir dahakine içeriğini okuyarak almanı tavsiye ederim. yada internetten prospektüsünü bulabilirsin.
hayatını nasıl yaşayacağın seni ilgilendir, beni değil tabi ama kendimi biraz daha önemsemelisin.

Ve hiç endişeli hali yok bencede arkadaşım çok doğru bir yorum....

bence bu erkek yaaaa :KK47::KK47::KK47:

ben ınsanların tecrübesini merak edıyorum bilgilerini. buraya tartışmak için gelmedim. her kız aynı mıdır sizin gözünüzde?

geç bunları canım.
her kadın bir yerden sonra açar ağzını yumar gözünü.
kadının doğasında var çünkü.

yeme bizi, çeyrek porsıyonluk aklınla.

yaşın 16 ve ve açtığın konuya bak :KK14:
senin şimdi derslerine çalışıyo olman lazım cinselliğe değil :KK20:
yasın 16 ama maşallah herbirşeyi biliyosun zevk suyu felan filan :KK19:
ben 11 yıllık evliyim bunları yazmaya utanırım
ama bence sadece dikkat çekmek ve olay çıkarmak adına açılmış bir konu :KK24:

Ve hiç endişeli hali yok bencede arkadaşım çok doğru bir yorum....

bence bu erkek yaaaa :KK47::KK47::KK47:

kusura bakma ama bakirelik sadece kızlık zarının yırtılmamasıyla olmuyo

ar damarı yırtılmış kızlık zarı biraz hafif kalıyo
cinselliğe dair herşey yaşanıyo yırtılmayan bir zar ama bakireyim öylemi :KK14:

herkese cevap verdin yaş sorusuna cevap vermedin erkek arkadaşının yaşı kaç?

kusura bakma ama bakirelik sadece kızlık zarının yırtılmamasıyla olmuyo

ar damarı yırtılmış kızlık zarı biraz hafif kalıyo
cinselliğe dair herşey yaşanıyo yırtılmayan bir zar ama bakireyim öylemi :KK14:

üste demiştim kızlık zarı dikilir ama kalp zarı dikilmez. sözlüsüyle birlikte olanla bir sorun yok? sevgilisiyle sevişende sorun var. sizin aklınız ne yönde çalışıyor ben hala anlamadım.
ben burda bilimsel ve doğrusal şeyler beklerken gelmişsiniz namus seviyesi yapıyorsunuz. yazık sizin anlayışınıza.

üste demiştim kızlık zarı dikilir ama kalp zarı dikilmez. sözlüsüyle birlikte olanla bir sorun yok? sevgilisiyle sevişende sorun var. sizin aklınız ne yönde çalışıyor ben hala anlamadım.
ben burda bilimsel ve doğrusal şeyler beklerken gelmişsiniz namus seviyesi yapıyorsunuz. yazık sizin anlayışınıza.

:KK37::KK37: .........

böle konuları okudukça çocuk yapmaya korkuyorum ya. eskiden çok çocuğum olsun istiyordum. şimdi bi tane ile yetinebilirim sanırım.

X