Sürtünme ile hamile kalan varmı? Acil yardım.

16 yaşında genç bir kızın bunları yazması ne kadar acı.

16 yaşında derslerine odaklanması lazımken......

Toplum olarak nereye gidiyoruz herşey ne kadar doğal geliyor. Namus bekçisi oldunuz diyorsunuz

ayyy içim bayıldı
nedir bu insanların birşey bilmemeyi marifet sanan tavırları???
Burası sanal bir portal ama gerçek hayattı çok güzel yansıtıyo.Öyle bi toplumda yaşıyoruz ki kadınsan bilmiyo gibi davranmak lazım.Yoksa gözünü devirir millet, imalı imalı 'nerden biliyosun' der.Sırf bu muameleye maruz kalmamak için büyük marifetmiş gibi 'ben bilmezdim düğün günü öğrendim' cümlesini söylemek zorunda sanki herkes:-/
Geçen kürtaj-sezaryan yasaklanma zamanında kadınlar kulübünde okumuştum,Norlevo ertesi gün hapını vermeyen eczacılar varmış,uyarı almışlar falan gibi bir haber.Arkadaş ortamında hararetli hararetli bu konuyu tartışırken "amaç doğmamış bebeği düşünmek falan değil,nüfusu çoğaltmak.Öyle olmasa neden norlevoyu yasaklasınlar ki" dedim.Norlevo ne yaa dediler,ertesi gün hapı işte dedim,yarın bi gün tüm doğum kontrol yöntemlerini yasaklarlar...
ben bunu dedim ya,milletin gözünde tuhaf bi yer edindim.Sanki bilmek suçmuş gibi.Bildiğime göre hergün avuç avuç o haplardan içiyomuşum gibi,gittiğim yol yol değilmiş gibi:)
oysa sadece biliyorum,kadınlar kulübünde on gün zaman geçiren biri bile neyin ne demek olduğunu bilir.Her topikte norlevo norlevo yazarken gözümüzü mü kapatalım da görmeyelim sanki:)

konuya bodoslama ve alakasız bi giriş yaptım ama en azından içimi döktüm,ohh :))

Öncellikle soruna cevap verecek olursam
Hamile kalma ihtimalin yok denilecek kadar az
Ama Rabbim ol derse o minnacık su bile yeter
Sen yinede ilacı alıp içtiğine görede ekstra önlem almış oldun...

Ve gelelim siz cok bilmiş hanımlar
Acaba sizler kaç yaşındasınız
Biri fake olduğunu ispatladı diye IQ tavanı yapmış
Diğeri 16 yaşındasın git oku
Diğeri şunu şunu biliyorsunda bunu bunu bilmiyormusun
Siz nekadar tiksinç, ne kadar mide bulandırıcı olduğunuzu
Biraz durup yorumlarınızı okuyarak anlayabilirmisiniz acaba?
Fakesin veya değilsin
Öncelikle kadın olarak ve insan olarak
Biri birşey sormuş
Fakeyse yorumunu yapma Xe bas çık
Yorum yapmak istersen yap
Heee de ki yaşın geç, bunlar zamanla olur
Ama hepiniz maşallaaahhh namus bekçisi olmuşunuz
Yazık gerçekten
Bukadar acımasız ve dalga geçebilen bir toplum olduk yaa
Yazık...!!!

Sizde de aynı sorun var herhalde o yüzden mi bu kadar asabisiniz?? 16 yaşında sevgilisiyle "sürtünerek ilişkiye girip ben bakireyim" diyen kız mide bulandırıcı olmuyor da burada git oku diyenler mi mide bulandırıcı oluyor :KK24: 16 yaş ne demek reşit bile değil demek, ergenlik dönemi demek. Siz dalga geçmemizi bırakın nasıl böyle geniş bi toplum olduk diye sorgulayın.. Şimdi özgürlükçü arkadaşlar çıkar sanane kendi hayatı diye sizin gibi onlara da cevap vereyim madem bu kadar özgürüz neden konu sahibi ailesinin haberi olmadan sevgilisiyle beraber oluyor ? Çünkü ailesinin haberi olsa ortalığı ayağa kaldırırlar.. Neden bu kadar diktirme olayı oluyor? Çünkü türk erkeklerinin ciddi bi çoğunluğu bakire kız istiyor.. Toplum bu.. Haa konu sahibi sen de sözümona bakiresin senin yaptığın milleti kandırmaktan başka bir şey değil. Ayrıca evlendiğin erkek senin cinsellkteki tecrübeni her halükarda anlar ister sürtünerek yap ister başka türlü :KK14:

Son düzenleme:
Öncellikle soruna cevap verecek olursam
Hamile kalma ihtimalin yok denilecek kadar az
Ama Rabbim ol derse o minnacık su bile yeter
Sen yinede ilacı alıp içtiğine görede ekstra önlem almış oldun...

Ve gelelim siz cok bilmiş hanımlar
Acaba sizler kaç yaşındasınız
Biri fake olduğunu ispatladı diye IQ tavanı yapmış
Diğeri 16 yaşındasın git oku
Diğeri şunu şunu biliyorsunda bunu bunu bilmiyormusun
Siz nekadar tiksinç, ne kadar mide bulandırıcı olduğunuzu
Biraz durup yorumlarınızı okuyarak anlayabilirmisiniz acaba?
Fakesin veya değilsin
Öncelikle kadın olarak ve insan olarak
Biri birşey sormuş
Fakeyse yorumunu yapma Xe bas çık
Yorum yapmak istersen yap
Heee de ki yaşın geç, bunlar zamanla olur
Ama hepiniz maşallaaahhh namus bekçisi olmuşunuz
Yazık gerçekten
Bukadar acımasız ve dalga geçebilen bir toplum olduk yaa
Yazık...!!!

bu ruh halini hamileliğin verdiği aşırı duygusallığa bağlıyorum.
bu arada x 'e basınca sayfa tamamen kapanıyor canım.. geri tuşunu tıklasak daha doğru olur.
:KK1:

tabi ki yeni sekmeleri saymazsak.

Son düzenleme:
sürtünmeyle hamile kalınabiliyor ama boşalması gerek oraya bence değilsindir üzülme boş yere

bu arada ertesi günü hapı aolma sürekli hormonal dengeni sarsar .doğum kontrol hapı kullan ilişki yaşayacaksan .

hamile kalıp kalmadığını bukadar kişi mi anlayacak, yaşını da söylemişsin bilmiyorum ilerde ne hallere düşeceğiz rabbim korusun
:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

gercekten cok uzucu bisi bence boyle kucuk yaslarda kizlarin boyle seyler yapmasi ve bazilarinda sanki cokk normalmis gibi konusmasi, tavsiye vermesi!! anlamiyorum nereye gidiyoruz boyle!!
cocuk dogurma isteyim tamamen gidiyo boyle seyleri okuyunca:KK19:

öyle bi halim olamaz. bu yaşta evlenıp ilişkiye girip cocuk sahibi olup hayatımı mahvedemem. en azından bu kadar neyin ne olduğunu biliyorum.

neyin ne olduğunu biliyormuş:KK52::KK52: 16 yaşındasın cinselliğe hazırsın anneliğe de hazır ol ne olur ki...:KK53::KK53::KK53:

Arkadaşın üstüne çok fazla gidilmiyor mu ? Resmen cephe oluşturulmuş, üstelik daha 16 yaşında.
Herkesin kendi hayatı. Bizlerden fikir edinmek istemesi bu kadar mı yanlış.

Son düzenleme:
Arkadaşın üstüne çok fazla gidilmiyor mu ? Resmen cephe oluşturulmuş, üstelik daha 16 yaşında.
Herkesin kendi hayatı. Bizlerden fikir edinmek istemesi bu kadar mı yanlış.

Fake konu acsam elime ne gececek. Milleti etrafima toplasam ne olacak bilmiyorum. Bana oku diyorsunuz zaten derslerime calisiyorum birazcik olsun bilgi istedim sizden. Demediginiz kalmadi. Artik yazmayin. Tamam bende cevap atmicam. Yeterki susun. Oldu bi kere ama siz herkezi kendi kafanizda olusmus insanlar gibi saniyorsunuz. Cogunuzun annesi 15-16 yasinda evlendi. Sadece biraz duyarli olun. Sordugum soruya cevap yazin. Ben sizden terbiye beklemiyorum. Sadece soruma cevap istedim. Utanmasaniz yemeginizi masaya koyup yerken sitede laf yarisina gireceksiniz. Yaziklar olsun ki ablam annem yerine koydum sizi. yaziklar olsun tek lafim bu. vicdaniniz rahattir. Sizin gibi insanlar yuzunden kac kisi deprosyana girip intihar ediyor. Ben 16 yasindayim diye hicmi okumayacagim gazete televizyon. her lafimda bi acik aramayi birakip insan gibi yardim edin. Allah gorur gercegi sahteyi umarim bu yobaz halinizle sizde sınanmazsiniz boyle bi durumla.

Fake konu acsam elime ne gececek. Milleti etrafima toplasam ne olacak bilmiyorum. Bana oku diyorsunuz zaten derslerime calisiyorum birazcik olsun bilgi istedim sizden. Demediginiz kalmadi. Artik yazmayin. Tamam bende cevap atmicam. Yeterki susun. Oldu bi kere ama siz herkezi kendi kafanizda olusmus insanlar gibi saniyorsunuz. Cogunuzun annesi 15-16 yasinda evlendi. Sadece biraz duyarli olun. Sordugum soruya cevap yazin. Ben sizden terbiye beklemiyorum. Sadece soruma cevap istedim. Utanmasaniz yemeginizi masaya koyup yerken sitede laf yarisina gireceksiniz. Yaziklar olsun ki ablam annem yerine koydum sizi. yaziklar olsun tek lafim bu. vicdaniniz rahattir. Sizin gibi insanlar yuzunden kac kisi deprosyana girip intihar ediyor. Ben 16 yasindayim diye hicmi okumayacagim gazete televizyon. her lafimda bi acik aramayi birakip insan gibi yardim edin. Allah gorur gercegi sahteyi umarim bu yobaz halinizle sizde sınanmazsiniz boyle bi durumla.

Belli derslerine ne kadar çalıştığın, yazım hatalarından geçilmiyor konun.. 15-16 yaşında evliliği savunabilen bi genç kızsın yani sana ne laf edilebilir bilmiyorum. Senin ablan yaşındayız daha sürtünmeyle ilişki yaşadım da zevk suyu da bilmemne de yaşamayı geç yazmaya da utanırım böyle sitelere. Allah seni görsün de ıslah etsin bence.. Madem sen bu kadar modern görüşlüsün annene sorsaydın sürtünmeyle ilişkinin sonucunu böyle sitelere yazmakla uğraşmazdın :KK34: Hep diyorum hayırlı evlat versin Allah diye, böyle şeylerle de Allah kimseyi sınamaz saçma sapan yorumda bulunma :KK20:

X