Sürtünme ile hamile kalan varmı? Acil yardım.

yok öyle bir şey.rahatla o zaman.

nerde görülmüş çocuğun durduk yere olması? döl diyorum, ...70.bin diyorum ve 70.binden sadece bir tanesi denk gelır dıyorum.
birleşme diyorum:KK52::KK52::KK52:
tabiki sen cinsel birleşme yaşadıysan orası ayrı.belkı hamilesindir.

hayır yaşamadık birleşme bakireyim hatta. sadece içime bir korku düştü vajina bölgesine sürtünce zevk suyunda bulunan spermlerden cocuk olma ıhtımalı varmış. umarım inşallah dediğin gibi o ihtimalde olmaz. :KK43:

hayır yaşamadık birleşme bakireyim hatta. sadece içime bir korku düştü vajina bölgesine sürtünce zevk suyunda bulunan spermlerden cocuk olma ıhtımalı varmış. umarım inşallah dediğin gibi o ihtimalde olmaz. :KK43:

neyse....hamıle falan değilsin.bekire bir kızın hamile kalma riski nedir sence?

seçilmiş falan da olmadığına göre, hamıle değilsin. merak etme.

zevk suyunda çok çok az sperm olur tamam hamile kalan arkadaşım var ama tam ilişki lazım çok çok çok düşük bir ihtimal hatta olması mucize bence yıllarca uğraşıp hamile kalıyo insanlar

birde bundan sonra daha dikkatli oluruz demişşin hala akıllanmadın mı güzelim. belki bugun degilsin hamile ama ya yarın???
aşkı yaşamak demişşin aşk yaşamanın yolunu erkek arkadasın mı anlattı sana..erkek arkadasım cok endişelendi bu sefer demişşin neden salakmı bu? neyaptıgınızı bilmiyormu? lütfen yaşınıza göre seyler yasayın.. kınamıyorum sadece bir abla olarak kızıyorum

endişelendi çünkü benim için üzülüyor. onun ailesi bu duruma birşey demez ama benım aılemle o duruma düşmem konusunda üzülüyor. gerekirse daha yapmayız sevişmeyiz diyor. sadece iyi olmanı ıstıyorum dıyor. korktum hepsi bu.. oda bende tabiki ileride bebeğimiz olsun istiyoruz bunun ıcın ders calışıyoruz iyi yerlerde iyi bir aile kurmak için. bebeğin ismi bile belli. insanın yaşı olgunlaşmasına engel mi ? birdahakine böyle şeyler yapmak dahi korkutuyor beni. :KK43:

biliyormusunuz ben doktorum,yasımda bayagı,bakın doktorum diyorum.. ama onun adının zevk suyu oldugunu daha 1 sene olmadı ögrendim.. Allah beni ne yapsın.. erkek arkadasın egitimden geciriyor seni anlasıldı

zevk suyunda çok çok az sperm olur tamam hamile kalan arkadaşım var ama tam ilişki lazım çok çok çok düşük bir ihtimal hatta olması mucize bence yıllarca uğraşıp hamile kalıyo insanlar

inşallah dediğin gibi olur. yemek yiyemez hale geldim ben bu yaşta çoçuğa cinsel ilişkiye karşıyım. sadece sevgilimle yaşamak istedim sarılmak öpüşmek ve çok korktum.

biliyormusunuz ben doktorum,yasımda bayagı,bakın doktorum diyorum.. ama onun adının zevk suyu oldugunu daha 1 sene olmadı ögrendim.. Allah beni ne yapsın.. erkek arkadasın egitimden geciriyor seni anlasıldı

erkek arkadaşımla konuşurken ister istemez bazı şeyleri keşfediyorum bende ve onda olan şeyleri. ve bende akan sıvının onda aktığınıda söyledi oda bana cocuk olma ihtimali varmış diye şaka yaptı ben çok kötü oldum araştırdım ve bu duruma geldim.

erkek arkadaşımla konuşurken ister istemez bazı şeyleri keşfediyorum bende ve onda olan şeyleri. ve bende akan sıvının onda aktığınıda söyledi oda bana cocuk olma ihtimali varmış diye şaka yaptı ben çok kötü oldum araştırdım ve bu duruma geldim.

Allahtan karşısın karşı olmasan halini düşünemiyorum :KK53:

Son düzenleme:
Herşeyin bir zamanı var ben 16 yaşında elimi tutmaya çalışan olduğunda utanıyordum ilişki nasıl olur onu bile bilmiyordum.Erkek arkadaşını yaşını çok merak ettim?

erkek arkadaşın kaç yaşında??

öyle bi halim olamaz. bu yaşta evlenıp ilişkiye girip cocuk sahibi olup hayatımı mahvedemem. en azından bu kadar neyin ne olduğunu biliyorum.

bence bu yaptığın da ilişkiye girmek neden dersen sadece bir zar dan korktuğun için ileriye görürememişsin.. bu yaptığın sadece kendini bir de ilerde evleneceğin insanı kandırmak benden sana abla tavsiyesi :KK34:

ki konu sahte

Son düzenleme:
Erkek arkadaşımla dün sürtünmeyle ilişkiye girdim boşalmadı ama zevk suyundan korkuyoruz. Erkek arkadaşım yinede ertesi gün hapı almış bu gün 22-23 saat geçmiş olacak içmiş olacağım. 16 yaşındayım. adetime normalde 4-5gün olması gerek. ne kadar bir risk var. daha öncede aynısını yaptık ama hiç birşey olmadı bu defa neden bu kadar korktuğumuzu anlamadık. Erkek arkadaşım benden daha endişeli. Tecrübelerinizi yazarmısınız lütfen rahatlamam için.

Ayrıca hamilelik testini ne zaman yapmalıyım kaç gün sonra. İyi günler dilerim. Umarım Allah zor durumdakilere yardımcı olur..

Tatlım yaşın nedeniyle özellikle söylüyorum, ertesi gün hapları sağlıksızdır, korunma yöntemi değil, mecbur kalındığında kullanılmalıdır.
Bu haplarla hormon dengeni bozup ileri yaşlarda sana sıkıntı verebilir.
Erkek arkadaşın eminim ki prezervatifi , ertesi gün hapına göre daha kolay bulacaktır. Bir anlık mutluluğun sağlığını etkilemesine izin verme.

yemin ederim doğum kontrol hapının ertesi günü hapı olduğunu kadınlar kulubünde öğrendim :)))

yaşım 19 konu sahibi 16 yaşında.....saygıyla selamlıyorum kendisini :KK1:

Tatlım yaşın nedeniyle özellikle söylüyorum, ertesi gün hapları sağlıksızdır, korunma yöntemi değil, mecbur kalındığında kullanılmalıdır.
Bu haplarla hormon dengeni bozup ileri yaşlarda sana sıkıntı verebilir.
Erkek arkadaşın eminim ki prezervatifi , ertesi gün hapına göre daha kolay bulacaktır. Bir anlık mutluluğun sağlığını etkilemesine izin verme.

bakire olduğumu söyledim. ne gibi sıkıntılar verebilir ki :KK43:

evet ilişkiye girmedim deme, burdaki evli kadınları takip etsen birkısmı sürtünmeyle iliski yasıyor. yani oda bir ilişki türü,iyiki hamilelik diye bişe var yoksa yapcaktın
peki hersey güzelde 16 yasındasın, bukadar eminsin yani bu cocukla evlenecegine:KK55:

yemin ederim doğum kontrol hapının ertesi günü hapı olduğunu kadınlar kulubünde öğrendim :)))

ilişkiden önceki alınan hapın adı doğum kontrol hapı değilmi? bu sonrası için?

şimdi burdan kimseye örnek olmayayımda,ertesi gün hapının bircok cesidi var ama zorda kalınınca dogum kontrol hapıda bir sekilde kullanılabilir.. oda sırrrrrrr :KK53:

X