Sürekli kavga ediyoruz

minikkelebekcik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2022
135
114
Eşimle kavga sıklığımız çok fazla olmaya başladı. Adam tam bir odun ve ben onu yontma sınırını çoktan aştım ve çok sıkıldım. Adamın iltifatının içinde bile hakaret var.

Görüntü olarak standartın üstünde bir görüntüm var sadece 5 kg fazlam var şuan. Ama öyle bir kocam var ki özgüveninizi iki dakika içinde yerle bir eder kendinizi değersiz hissedersiniz.

Örnek verecek olursam, reglden dolayk göğüslerim şişmişti, 5. Gün indi bugün diyor ki göğüslerin küçülünce çok sexi oldu…. İltifat mı bu hakaret mi ?
Sevilme sırasında sex in ortasında yanaklarımı geri itip gıdıksız nasıl durduğuma bakıyor ahh bi 5 kg versen seni ordan oraya atarım diyor. Ben de ilişkiyi ortasında bırakıp gidiyorum, şuan ben ne yaptım ki aşırı alıngansın diyor.

Yürürken biraz sol bacağım içeri basarak yürürüm, yürüyüş taklitimi yapıyor, buna kızınca neden alınıyorsun aşırı alıngansın diyor.

Gülüşümün taklitini yapar, konuşma tarzımın el kol hareketlerimin taklitini yapar…..
Bi gün bi cinnet geçirdimmm tuttym kolundan ikimizide aynanın karsısına getirdim. Bak dedim sana bak bana bak dedim, sen beni eleştirecek tipte misin? Dedim. İlk önce bi kendi haline bak sonra beni eleştir…
Ben seni bu tipinle bile sevdim hiç bir yerini eleştirmiyorum o kadar kötü özelliğin varken dedim. Haklısın dedi…

Ama ne oldu? 5-6 gün sürdü bu süreç… sonra yine aynı davranışlarına devam etti..
kızlar bana bir akıl verin artık gerçekten sinirlerim bozuldu.

Ne kadar zavallı davranışlar ya. Sana dünyanın en güzel kadını gibi hissettirmesi gerekirken, birde komik olduğunu zannettiği densiz laflarda bulunuyor.
Yüz vermeyin hiç. İyice süslenin, iyice kendinize bakın. Yanaştığında ise hiç pas vermeyin. Her seferinde de onun size soktuğu lafları hatırlatın. Konuşarak anlamıyorsa bir şeylerden mahrum kalması gerekiyor. Erkek dediğin biraz ağır olur. Bu ne böyle.

Ne kadar zavallı davranışlar ya. Sana dünyanın en güzel kadını gibi hissettirmesi gerekirken, birde komik olduğunu zannettiği densiz laflarda bulunuyor.
Yüz vermeyin hiç. İyice süslenin, iyice kendinize bakın. Yanaştığında ise hiç pas vermeyin. Her seferinde de onun size soktuğu lafları hatırlatın. Konuşarak anlamıyorsa bir şeylerden mahrum kalması gerekiyor. Erkek dediğin biraz ağır olur. Bu ne böyle.
Kendi güzelliğinin farkındasın, yolda yürürken herkes sana bakıyor ben neden iltifat edeyim ki sana diyor. Kocam olduğun için değil mi diyorum? Baskasının iltifat etmesini bakmasını ne yapayım ki ben dedim… sen beni beğenmediğin sürece.. ben seninle evliyim dedim.

Süslenen kendime iyi bakan, işi olan biriyim.. arkadaslarım senin bu özgüvenin onu ezik hissettirdiği için sana böyle davranıyor diyor

Süslenen kendime iyi bakan, işi olan biriyim.. arkadaslarım senin bu özgüvenin onu ezik hissettirdiği için sana böyle davranıyor diyor
Aynen öyle gerçekten erkekler kendinden daha güzel kadın görümce sapıtıyor. Güçlü birisini görmek istemiyor. . Arkadaşın dediği gibi tipe bak özgüvene bal diyip basın kahkahayı mal adam ya çok bilendim. Tipe bak çay demle

Aynen öyle gerçekten erkekler kendinden daha güzel kadın görümce sapıtıyor. Güçlü birisini görmek istemiyor. . Arkadaşın dediği gibi tipe bak özgüvene bal diyip basın kahkahayı mal adam ya çok bilendim. Tipe bak çay demle
Ben de onu ezip küçümseyince hoş bir şey ortaya çıkmıyor, bence evlilik bu değil. Bunu yapıyorum ben de ona o sırada. Empati sağlamıyor ki evet ben çirkinim zaten diyor

sevgi ve saygı sınırının çoktan aşıldığı bir evre görüyorum eşin açısından. lütfen asla oyununa gelme güzelim. kendine zaman ayır yüz verme demiyorum görmezden gel gerçekten görme. gerçekten duyma alayvari gülümseme ve tepkisizlik bile tepkidir. sınır çiz, kendine yatırım yap yalnızca görsel açıdan değil ve ne kadar değerli olduğunu sakın ama sakın unutma güzelim

Sen ondan çok çok daha iyi olduğun icin kendi farkına varma kötü hisset istiyor .Onu bırakma diye yapıyor özgüvensiz kal istiyor .Hayata mutsuz bak mutlu olma istiyor anca bu sayede elinde tutacağını biliyor .Manipüle yöntemidir

Ya çok güldüm okurken 😀sizin takmaniza daha çok güldüm benim kocamda boyumu kilomu ev işi yapisimi hatta yavassin falan diye benle uğraşır bende sen şu dörtte birlik halinle benimi elestiriyorsun derim bosverin yaaa onun için mi yasiyorsunuz

X