Süpriz Sakarya buluşması!!!!

tşk.ederim tebi emeğim vaa da eltimciminde emeği vaa,gelen arkadaşlarımda eli boş gelmemişler,karıştırıp bi güzel yidik rejim hak getirecokacimcoook

hepinizin ellerine sağlık ellerinizde gönlünüzde dert görmesin canlarım

Hep böyle muhabbetle kalın a.s.

ben demesem dahada görücen yoktu dimeee-tatlicadiarzu-

ay ne güzel bir bulusma böyle masaallah Allah devamini getirsin insaallah...............

canlarım ne kadar güzel çıkmışşınız...ALLAH MUHABBETİNİZİ ARTIRSIN...dostluklarınız bir ömür boyu sürsün...hepinizi gördügüme çok sevindim.gelin sizi bi öpem..ŞenizŞeniz
myhope canım, yegenimiz baya kendini belli etmeye başlamış.çok mutluyum senin adına.ALLAH tamamına erdirsin canım..

canım çok tşk ederim:1hug: bu seferki buluşmada ablacığın yoktu çok belli oldu yokluğu gözlerimiz sözlerimiz aradı hep onu halada aramakta daha gelmedi buralara üzülüyoruz :çok üzgünüm:

canım çok tşk ederim:1hug: bu seferki buluşmada ablacığın yoktu çok belli oldu yokluğu gözlerimiz sözlerimiz aradı hep onu halada aramakta daha gelmedi buralara üzülüyoruz :çok üzgünüm:

evet evet çok üzülüyoruz ablamız bizi sevmiyomu artıkın diyoruz:çok üzgünüm:

Muhabbetinizin samimiyeti ve sıcaklığı anında hissediliyor..Ne kadar güzel olmuş herşey maşaALLAH size
Dostluğunuz daim olsun..a.s.

çok güzel vakit geçirmişsiniz,resimlerde ki sıcaklık harika , samimiyetiniz bize de yansıyor, harika çıkmışsınız............

ablamın agır misafirleri var.annemle teyzem misafirler...fırsat bulup gelememiştir buluşmaya...inanıyorumki aklı sizlerde kalmıştır.....acep buluşmayı bilmiyomuki buraya yorumda yazmamış...:uhm:

ablamın agır misafirleri var.annemle teyzem misafirler...fırsat bulup gelememiştir buluşmaya...inanıyorumki aklı sizlerde kalmıştır.....acep buluşmayı bilmiyomuki buraya yorumda yazmamış...:uhm:

biliyo cnm,özelden msj attım, telefonda ettim davet ettim,demekki ağır misafirlerinden fırsat bulamıyo hamarat ablam benim ,selamımızı ilet en azından bi gözüksün ,özledik yanımızda hissedelim dimii,sevgiler...a.s.

savulun kızlar ben geldim...buluşmayı baştan sona okudum ..ayrıca fotoğraflarınızı gördüm..çok kıskandım çooookkk:dilcikar: hepiniz harikasınız... yanınınzda olmayı bende çok isterdim..bunu biliyorsunuz... ama kardeşimin dediği gibi anneciğimle teyzeciğim 1 haftadır misafir bende...yarın yolcu edicem..bundan sonra hep yanınızdayım....Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…