Süpriz Sakarya buluşması!!!!

aman aman kimler gelmiş nerelerdesin ablacım yaa gözlerimiz haa böyle yollarda kaldı:1shok:özlettin yaneee, kendini bidaha bizleri kendinden bu kadar mahrum bırakma oluuuumuuu:çok üzgünüm:hoşgeldiiiinŞeniz

hele şükürrr kaç günden sonra fotolarımızı gördümm.yaa roşum evim küçük diyordun ama senin yüreğinin büyüklüğü varken evin küük olmuş ne çıkar.o kadar memnun kaldıkkı anlatamam.kısmetsiz kedim de harikaydı.herşey için koccaamann tşk ederim arkadaşlar.harika gün için.iyi ki k.k var iyi ki sizler varsınız...sizi seviyorummm.

Nihayet gülyüzünü gördük beyazım...:1hug:

GÜLMEK SANA ÇOK YAKIŞIYOR

GÜLEN YÜZÜN SOLMASINa.s.

sağolasın ablacım sizin gibi dostlarım olduğu sürece ben gülerim iyiki varsınıza.s.:1hug:Şeniz

yuzundekı gulumseme kaybolmasın dostlugunuz daım olsun dılerım a.s.

hele şükürrr kaç günden sonra fotolarımızı gördümm.yaa roşum evim küçük diyordun ama senin yüreğinin büyüklüğü varken evin küük olmuş ne çıkar.o kadar memnun kaldıkkı anlatamam.kısmetsiz kedim de harikaydı.herşey için koccaamann tşk ederim arkadaşlar.harika gün için.iyi ki k.k var iyi ki sizler varsınız...sizi seviyorummm.

böylesine memnun kaldıysanız ne mutlu bana ,her zaman beklerim cnm ,bende geldiğin çok tşk.ederim,bizde seni seviyoruuuz,iyiki sende varsın cnm çok öptm ...eltim hep harikadır pisim o benim...
bu arada topiğimize gelip güzel temennilerde bulunan tüm kk dostlarıma çok tşk.ederim sevgiler...a.s.

roşum topraklarımı ve seni gördüm canım.inanki çok mutlu oldum hepinizi tanıdığıma.
hepinize toprağım olarak selam ve öpücük gönderiyorum.a.s.a.s.:1hug::1hug:

ay.bu.topığı.nasılda..atlamaşım
çok.çok.tatlısınız
bayıldım.sana.roşuum
adanadan.kocaman.öpücüklera.s.

s1907 ve azra sılacım çok tşk.ler güzeller hoşgeldiniz...
sizlerede sakaryadan kokkulu öpçükleeŞeniz

roşum o ne dudaklar kırmızılarla da ayrı bir cazibe olmuşşş uzaklardan sakarya'ya tüm kk güzellerine kucak dolusu sevgilerrr

roşum o ne dudaklar kırmızılarla da ayrı bir cazibe olmuşşş uzaklardan sakarya'ya tüm kk güzellerine kucak dolusu sevgilerrr

bizden de adanaya kucak dolusu sevgiler :eek:,kokkulu öpçükleer şekerim,Şeniz cazibeye gelince allah vergisi çok şükür,şaka bi yana rabbim hepimize sağlık versin gerisi hikayee...

Çok güzel buluşma olmuş. Allah dostluğunuzu daim etsin inş. Bunlar da benden size nazarlara gelmeyin diye...:nazar::nazar:İzmirden SEVGİLER.:1hug:

roşum ,kısmetsizkedi dilerim yüzünüz herzaman böyle gülsün.

kaydirigubbakcemile5 Uzun bir dostluğun başlangıcı olur inş.

X