Süpriz Sakarya buluşması!!!!

kızlar çok harika güzel bir gündü uzun zamandır bu kadar eğlenmemiştim iyiki varsınız, yaa sizleri tanıdığıma ne kadar memnunum anlatamam:1hug:roşum canım benim misafirperverliğin için çok çok tşk ederim herşey çok güzeldi hayatım kısmetsizim sanada ayriyetten tşk ederim canım sende yarı yarı evsahibesi sayılırdın ve bizleri cidden çok güzel ağırladınız bunlar sizea.s.a.s.

ay ay bimukabele cnm,rica ederiz,gerçekten de çok doğal ve içten dostluğunuz için çok tşk.ederim ,her zaman beklerim,iyiki varsınız ,buda sanaŞeniz

evet akideşler bende buradan öncelikle bizlere süpriz yapan arkadaşımız roşuma çok teşekkür ederim gerçektende süpriz oldu çok sevindim herzamanki buluşmada fazla kalamıyordum budefa sohbet güzeldi haydeçimde olsaydı dahada güzel olurdu kısmet başka zaman inşallah herkese ayrı ayrı teşekkür ederim çalı kuşu ve kısmetsizede ellerine sağlık

rica ederim ablacım evime buyurduğunuz için ben çok tşk.ederim,her zaman beklerim,Şenizhaydeç ablacımda olsa tam süper olacaktı dediğin gibi, eksikliğini çok hissettik ,inş.bi dahaki sefere aramızda olur, yanlız ev buluşmalarını ben daha bi sevdim iyice kaynaştık dimi ...

maaşallah sakaryalılara yine harikasınız

kızlar çok harika güzel bir gündü uzun zamandır bu kadar eğlenmemiştim iyiki varsınız, yaa sizleri tanıdığıma ne kadar memnunum anlatamam:1hug:roşum canım benim misafirperverliğin için çok çok tşk ederim herşey çok güzeldi hayatım kısmetsizim sanada ayriyetten tşk ederim canım sende yarı yarı evsahibesi sayılırdın ve bizleri cidden çok güzel ağırladınız bunlar sizea.s.a.s.

evet akideşler bende buradan öncelikle bizlere süpriz yapan arkadaşımız roşuma çok teşekkür ederim gerçektende süpriz oldu çok sevindim herzamanki buluşmada fazla kalamıyordum budefa sohbet güzeldi haydeçimde olsaydı dahada güzel olurdu kısmet başka zaman inşallah herkese ayrı ayrı teşekkür ederim çalı kuşu ve kısmetsizede ellerine sağlık

canlar teşekkürler...bizlerde sizlerle olmaktan çok keyif aldık..sizi seviyorum.ve sizi tanımaktan çok mutluyumhihoyyytŞeniz

ne güzel yapıyosunuz hepinzide çok şekersiniz.. ama masadaki mamalara daha çok baktım ben nedir nasıldır diye keşfetmeye çalıştım pek başaramadım ama yinede olsun dimi :)

massallah masssallah hepinize:nazar:
ule beyaz topragim, hicbir bulusmayi kacirmiyon.
haydec de vardir demisdim amma yokmus :KK43:((

Allah,muhabbetinizi artırsın.Çok sevindim sizleri gördüğüme a.s.
Neşeniz bol,dostluğunuz daim olsun:1hug:
Sofrada bi harika,ellerinize sağlık,nefis görünüyorlar.cokacimcoook

çok güzel bir gündü gerçekten..roşuma evini açtığı için,,.ve çok güzel bir şekilde ağırladığı için teşekürler.kısmetsizede tabii..beyazın dediği gibi oda yarı ev sahibiydi..herşey çok güzeldi hanımlar ,,olmayan arkadaşlarımıızı andık..kuluklarını çınlatık..bir dahaki sefre inşalh beraber oluruz diyorum,, sizleri seviyorum...

kıskanmadım derseem yalan olur valla. çok tatlı çıkmışsınız hepiniz. Allah muhabbetinizi arttırsın inşallah. çok iyi vakit geçirdiğiniz resimlerden bile belli oluyor sanki kahkaha seslerini duyar gibi oluyorsun resimlere baktığında.

çok güzel bir gündü gerçekten..roşuma evini açtığı için,,.ve çok güzel bir şekilde ağırladığı için teşekürler.kısmetsizede tabii..beyazın dediği gibi oda yarı ev sahibiydi..herşey çok güzeldi hanımlar ,,olmayan arkadaşlarımıızı andık..kuluklarını çınlatık..bir dahaki sefre inşalh beraber oluruz diyorum,, sizleri seviyorum...

rica ederim arkadaşım,gerçektende çok keyifli bi gündü,geldiğiniz için ben tşk.ederim...a.s.

Hanımlar hepiniz harikasınız valla kıskandım ve özendim size doğrusu. Arkadaşlığınızın devamını dilerim..

hepiniz ayrı ayrı çok tatlısınızz
gümüşboncuk resim kursunamı gidiyonn keşke çizimleride çekseydiniz merak ettim
beyaztoprak bacım yenimi nişanlısın sen :roflol:
hamiş olan arkadaşadaa sağlıklı bebişlerr versin rabbimm darısı bizee
bizim içinde dua etsin

hepiniz ayrı ayrı çok tatlısınızz
gümüşboncuk resim kursunamı gidiyonn keşke çizimleride çekseydiniz merak ettim
beyaztoprak bacım yenimi nişanlısın sen :roflol:
hamiş olan arkadaşadaa sağlıklı bebişlerr versin rabbimm darısı bizee
bizim içinde dua etsin

yok bacım ne nişanı aa o nereden çıktı aman aman du bi du:tomato:

kız ben size ne diyem emi anaaaa ben bu fotoları yani görüyorum yaaadelikafadulden
maşallah size ya:nazar:
hepiniz çok samimisiniz çok tatlısınız seviyorum sizia.s.
roşum senide tebrik ederim ne kadar emek verdiğin belli ellerine sağlık

hepinizi öpüyorum Şeniz

kız ben size ne diyem emi anaaaa ben bu fotoları yani görüyorum yaaadelikafadulden
maşallah size ya:nazar:
hepiniz çok samimisiniz çok tatlısınız seviyorum sizia.s.
roşum senide tebrik ederim ne kadar emek verdiğin belli ellerine sağlık

hepinizi öpüyorum Şeniz
tşk.ederim tebi emeğim vaa da eltimciminde emeği vaa,gelen arkadaşlarımda eli boş gelmemişler,karıştırıp bi güzel yidik rejim hak getirecokacimcoook

X