Süper annelersiniz

özlemcim sen yumurtlama gününü doktorun sayesindemi anladın canım.yoksa kendin mi?benim mayısta geciktirici kullanmam gerekcek galiba.bu arada karbonatlı duşu kesinlikle yapıcam.ama tam yumurtlama gününü bulmak zoorr.başka ne vardı canım dikkat etmem gereken.
valla burada hamşleri gördükçe heyecanım iki kat artıyo.sanki kendim hamileymişim gibi.hadi bakalım inşallah gönlümüze göre olur herşey._BUNUDA BİR SİTEDE OKUDUM AZ ÖNCE.Çocugunuzun Erkek Olması İçin

Erkek çocuk için mısır ve muz

Sabahları bol kalorili gıdalarla yapılan kahvaltı, erkek çocuk doğurma olasılığını artırıyor..

İngiltere'deki Exeter ve Oxford üniversitelerinden ekiplerin birlikte yaptığı araştırmada, hamilelikte mısır gevreği içeren gıdalar ve muz gibi yüksek kalorili besinler alanların erkek çocuk sahibi olduğu belirlendi. Uzmanlar, çalışmaları için hamileliklerinin ilk dönemlerinde olan 721 kadının beslenme şekillerini inceledi. Anne adaylarına bir defter vererek her gün neler tükettiklerini kaydetmelerini isteyen araştırmacılar, hamileliklerinin yüksek kalorili besinlerle geçirenlerin yüzde 56'sının erkek çocuk sahibi olduğunu saptadı. Ayrıca, oğul sahibi annelerin, 9 ay boyunca potasyum, kalsiyum ile C, E ve B12 vitamin ağırlıklı besinler aldığı da belirlendi. Uzmanlar, DNA yapılarının dışında beslenmenin de hamilelikte çok önemli olduğuna dikkat çekti.

Ooofff Of Offff
Eline Saglik Cnm
Yaa Sen Tam Bir Dr Olmaliymissin

Sayende Ogreniyoruz Herseyiii Aman Aman Bizi Yari Yolda Birakip Gitmee
Bebelerimizi Dogurtturana Kadar Takiplee
Bu Yazim Sana Nuray Kusumm

ya nuray ben sana ne diyeyim... nereden bulup cikariyorsun boyle detayli bilgileri. cok tesekkurler, yok aslinda cok cok cok cok cok tesekkurler..

yaaa Kizlaar
Su Erkek Bebektee Kalsiyummnerden Cikiyor Nbende Ona Deli Oluyorum Yaaaa
Kizdaydi Hani Kalsiyummmm

Samiracim öyle Diyorsunda Canim Ama Kizdada Cinsel Perhiz Yapip Evde Dirdir Yapmak Yok.eeeehhh Hangisi Kolay Erkek Bebek Için Binbir Bahane Bulup Kaç Bi Ton Dirdir:)))napayim Artik Bende Arada Bi Gidip Fön çektiriyom Adamada Bak Fön çektirdim Boşa Para Verdirtme Bana Diyom:))

:roflol::roflol: hay Allah iyiligini versin. kuaforler bi duysa varya...sen git fon cektir adami dizginlemek icin...dogru ama benimkininde pestili cikti valla hergun her gun.

Kızlar boşverin bu alkalin&acidik listesini ben aylarca araştırdım birinin alkalinli dediğini diğeri asidik diyor valla bence alın bir potasyum hapı bol bol muz yeyin ok. dir...

ya nuray asit alkalin diye vajinal dustanmi bahsediyorsun, yani ben diyeti zaten asit alkalin olmak icin yapiyoruz diye biliyorum.

peki alkalin rezervini arttıran gıdalar ile potasyum bakımından zengin olan gıdaların ortak olanlarına ağırlık versek nasıl olur acaba?Mesela ıspanak,pekmez,kuru incir bunlardan bazıları.

Gülnisa bence sen dert etme elimizde şu an en garanti gibi görünen daha doğrusu çürütülmemiş tek iddia takvim.Sen de takvime göre erkek günlerinde hamile kaldıysan bence oldu bu iş.İyi düşün iyi olsun.

Canlar; ben size aylar önce arkadaşlarımdan bahsetmiştim ,ikisinin de oğulları var ve onlarında vajinal ph baktık 5,5 idi hatta ,sonuç olarak ,o zamanlar belki çok alkalinliydiler dedik ,ama ben de inanmıyorum .
Erkek bebek sayısı azalıyor ama bunda sadece beslenme değil şu yaşam koşullarında duygusal sitres,küresel ısınma vs. vs etklili ayrıca ingilizce bir sitede acidic olayını sadece yiyecekle değil , çevre kirliliği, ekzoz,sigara,plastik ,endüstriyel atıklar,alüminyum folyoda pişen yemekler,mutsuzluk,deodorantlar ,kremler kısacası kimyasallar daha da kısacası gelişen ve değişen dünyanın getirdiklerinden kaynaklandığını söylüyor..

Gülnisa ya bence de sıkma kendini ya .Benim arkadaşın 4 ay çocuğu olmadı doktor 3 gün boyunca sabah akşam ilişki önermiş bu söylenilenlere göre,ben kesin kızı olcak dedim ama yakışıklı maviş bir oğlu oldu ..Diyete gelince inanmayalım derim ben daha beter sitres yapıp acidik olmaya gerek yok.Önce Allaha sonra takvime inan sitres yapma....

Nuraycım ya nerdeydin.Ben yine adet oldum olmasaydım Gülnisa ile aynı tarihte ham,ş olmuş olacaktık
sat'larımız aynıydı.Yok takvim yok diyet ,Allah istemezse Hamiş bile olamıyon değil tarih denk getirmek.

aaaaa olmadi ama simdi. ya ben yumurtlama gunum 2Mayis olacak diye dort gundur suyunu cikardim adamin. ne yani sik iliskide de mi oglan ihtimali var kafamçokkarıştı

ben bildigim tek yonetmi uygulamaya devam edecem arkadaslar. mumkun oldugunca sut ve hayvansal gidalar ve yumrutlamadan iki gun once iliskiye son taaaaaa ki yumurtlamadan iki gun sonraya kadar. ondan gayrisini bilmiyrem cunku...

:roflol::roflol: hay Allah iyiligini versin. kuaforler bi duysa varya...sen git fon cektir adami dizginlemek icin...dogru ama benimkininde pestili cikti valla hergun her gun.
AYY YAZIK YA İYİ BAK BARİ ADAMCAĞIZA.NE YAPALIM İŞTE HEPİMİZ Bİ YOL TUTMUŞUZ GİDİYORUZ.

DOĞRU DİYORSUN NURAYCIM.AMA BİRDE ŞU VAR BAK EĞER ÖYLE OLMASA HANİ BİR DİZİ VARDI ÇOCUKLAR DUYMASIN DİYE O DİZİDE ÇAYCI HÜSEYİN SELAMİYE HAZIRLADI Bİ İKSİR BALLAR FISTIKLAR ENERJİ DOLU.BAK SELAMİNİN HÜLAGÜSÜ OLDU.EEHH DOĞRULUĞU OLMASA DİZİLERE KONU OLMAZDI HERHALDE.(BUDA KENDİMCE BİR TESELLİ:))YİYORUM TUZLU ŞEYLERİ BOLBOL SONRADA KURBAĞA GİBİ SU İÇİYOM NERDE KALDI TUZ .

dur simdi biz bu hizla devam edersek arastirmaya yakinda onun diyetini de buluruz. uzum yersen kara gozlu, erik yersen yesil gozlu falan... kafamçokkarıştı

ya sagol arkadasim okumustum da ben korkarim oyle seylerde ya. yani kaba bosal, icine sirke koy onu sonra icine gonder falan, neme lazim beceremem sonra bir aksilik falan olur Allah korusun hep kendimden bilirim...korkuma vajinal dusu bile yapamiyorum ben baksana...aslinda haklisin gecen ay da iki gun once biraktim iliskiyi ama hamile kalamadim. belki spermler yasamiyor o kadar uzun sure dedigin gibi bulusamiyorlar spermle. ama bu benim denemede son ayim zaten onumuzdeki aydan itibaren ya nasib diycem. artik daha fazla beklemek istemiyorum...

evet canım bende geçen gün tv de izledim.keçiboynuzu ve kaynatılıp içilen suyu sipermi arttırıyormuş sadece.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…