Süper annelersiniz

ya benim kaynana 4 tane oglan dogurmus.nasıl yaptı acepfisfisfis
kız olur diye habire dogurmus ama tutturamamıs kızı:roflol:

ay iste bende ondan korkuyorum ya.. bizim sulalede de oglan coktur. dayimda 5 tane var..diyet neyim bilmediginden kiz olcak diye dizelemis oglanlari boy boy.

ya ben kizi bir tuttursam varya havalara ucar bizimkiler ha...yani soyle bir araya geldik mi falan her taraf oglan, kahvehane gibi, hic zevkli degil yaa.

benim kaynanamında 6 oğlan sondan bi önceki kız eltileriminde hep oğlu war bi benim ilk çocuğum kız oldu şimdi 2.sine hamişim inşallah bu sefer tuttururumda bide hayırlı sağlıklı bi oğluşum olursengözlerimebaksanab

benim kayınvalidemde 5 oğlan doğurmuş 6.da kızı bulmuş.eltilerimde biri tedaviyle 2 oğlan diğerleri ilk kız ikincileri oğlan.inşallah hayırlısıyla benimde öyle olur.

bu arada folikasit kız bebeğe yatkınlığı arttırıyor bunu babychoıce yetkilisi didiydi....girlbaby isteyenlere duyurulur. kızlar bide hamişliği yakalarsam denize gitmemin sakıncası olurmu sizce ....şimdiden plan yapmam gerekiyoda

bu arada folikasit kız bebeğe yatkınlığı arttırıyor bunu babychoıce yetkilisi didiydi....girlbaby isteyenlere duyurulur. kızlar bide hamişliği yakalarsam denize gitmemin sakıncası olurmu sizce ....şimdiden plan yapmam gerekiyoda
herkes farklı birşey söylüyor valla.ben kızımda folik asit falan kullanmamıştım.birşey var ama ne anlayamıyoruz.bence en iyisi takvime inanmak adamlar durduk yere böyle bir kanı atmazlar ortaya demi ama.görcez bakalım onunda ne olduğunu.birde mesela ne düşünürsen o gelir ya başına herhalde takvim aldık ya kendmizi şartlandırıyoruz ister istemez böyle oluncada olucak herhalde.siz siz olun hayalinizi kurun.inanıyorum dualarla hayallerle gerçekleşeceğine hayırlısyla.yazımın üzerine ezan okundu vardır bir hayır bundada.

denize girmenin bi sakıncası olmaz canım.rahatına bak.hem yüzme iyi olur hamilelikte.ama havuz tavsiye etmiyorum hamileliktede normal hayattada.ben doğumdan bir ay sonra yüzmeye başlamıştım.o hamileliğin stresini bile atıyo insan.

ay iste bende ondan korkuyorum ya.. bizim sulalede de oglan coktur. dayimda 5 tane var..diyet neyim bilmediginden kiz olcak diye dizelemis oglanlari boy boy.

ya ben kizi bir tuttursam varya havalara ucar bizimkiler ha...yani soyle bir araya geldik mi falan her taraf oglan, kahvehane gibi, hic zevkli degil yaa.
ya elifcim senin sülaleden kadınlar bize şöyle bir elini sürse ya canım.birde şu da var bak.ben hamileyken deprem olmuştu halamda kaldım korkudan onun yatağında yattım.(halam dul bu arada)hani zannetmeyin sonra karı kocayı atmışta kendi yatmış gibi.sırnaşık şey o yatakta kim uyusa kızı oluyormuş.bende bu sefer oğlu olan birinin yatağına bi uzanayım dedim.amaan işte boş durmaktan neler düşünüyoz.ama olsun denemekten zarar gelmez demi ama.

ayy aklıma geldi valla kızlar sayenizde bütün geçmişim film şeridi gibi gözümün önünden geçiyo.ben daha hamile bile değilken anneannem oyuncak bi kız bebek getirmişti bana bende onu yatak odamda kıyafetlerimin içinde tutuyordum kızım oldu.arkadaşımında 2 oğlu vardı kasım ayına kadar o da hamile kalmadan önce ona demiştim bi kız oyuncağı koy yatak odana diye verdim bi bebek koydu.yemin ederim size kızı oldu.allahtan bunlar tabii ama benimkide bi inanış işte.bu seferde ben gittim bi tane erkek bebek için alttan çıtçıtlı badi aldım koydum yatak odama.olur inşallah sağlıkla hayırlısıyla bi oğluşumda giydiririm.deneyin bunuda arkadaşlarım.

kızlar selam ohoh liste falan yapılmışşakkıdı
arkadaşlar inşallah herkesin dileği olur..
bende bu arada bulantı çok olmadı orkidecim.ekmekten tiskindim kokusundan yani aklında bulunsun...:emir_bebek:
kızlar yumurtanın sağdamı soldamı olduğunu nasıl anlayabiliriz.bunun bi yöntemi varmı.benim yumurtam sağdadı demiştim.ama dr demişti.kendi kendimiz nasıl anlarız sizcefisfisfis

ay kızlar batıl inançlaramı kaldık ayolsırnaşık şey
bi batıl inançta benim gelinken kucağım a erkek bebek vermşlerdi kendi annemler.kaynanamlarda kız vermişti.kızım oldukafamçokkarıştı
önce oğlan verdilerdi sonra kız.benim tersimi olcak nesırnaşık şey

ayy aklıma geldi valla kızlar sayenizde bütün geçmişim film şeridi gibi gözümün önünden geçiyo.ben daha hamile bile değilken anneannem oyuncak bi kız bebek getirmişti bana bende onu yatak odamda kıyafetlerimin içinde tutuyordum kızım oldu.arkadaşımında 2 oğlu vardı kasım ayına kadar o da hamile kalmadan önce ona demiştim bi kız oyuncağı koy yatak odana diye verdim bi bebek koydu.yemin ederim size kızı oldu.allahtan bunlar tabii ama benimkide bi inanış işte.bu seferde ben gittim bi tane erkek bebek için alttan çıtçıtlı badi aldım koydum yatak odama.olur inşallah sağlıkla hayırlısıyla bi oğluşumda giydiririm.deneyin bunuda arkadaşlarım.

valla yapicam jeyyar yarin ilk isim gidip pembis bir kiyafet almak. zaten cok ozenirdim...

kızlar selam ohoh liste falan yapılmışşakkıdı
arkadaşlar inşallah herkesin dileği olur..
bende bu arada bulantı çok olmadı orkidecim.ekmekten tiskindim kokusundan yani aklında bulunsun...:emir_bebek:
kızlar yumurtanın sağdamı soldamı olduğunu nasıl anlayabiliriz.bunun bi yöntemi varmı.benim yumurtam sağdadı demiştim.ama dr demişti.kendi kendimiz nasıl anlarız sizcefisfisfis

ya bunu yumurtlama olana kadar anlamak mumkun degil herhalde, yani ultrasound'la bakilmazsa. ben yumurtlama gunu anlamistim gecen ay cunku sag kasigim cok agrimisti. yani bir ay sag bir ay sol diye bir kural da yok. gercekten, nasil karar veriyor acaba vucut hangi taraftaki yumurtanin olgunlasacagina CADIARZU

bu arada arkadaşlar az önce forumda gezinirken gördüm maydanoz suyu hamile kalmayı hızlandırıyomuş diye bi yazı vardı.bi arkadaş yazmış 3 çocuğumdada bununla hamile kaldım diye.bende kızıma hamile kalmdan önce bi arkadaşım tavsiye etmişti iltihap falan vvarsa söker diye bende denemiştim ve o ay hamile kalmıştım.ben hemen içicem kocam çıldırıyo bbebek bebek diye.maydanozu kaynatıp suyunu içiyorsunuz.bencede çok etkili

evet ama dikkat bence yumurtlamadan sonra icmeyin. dusuge sebep oldugunu da soylemisti Nuray.

selam kızlar allah muhabbetinizi artırsın oku oku bitiremedim:)) maydanoz suyunu çok tuttum hemen yapmayı düşünüyorum :))

evet maydonoz suyu iyi ama iltahap için duydum.hamile kadınlara maydonoz suyu sakıncalı haberiniz olsun.

bende gnc deki potasyumu kullandım bitkisel olduğu için ve çok memnunum ph benim de 7 oldu işallah biraz geçer nötr kalmasın daha iyi ya biraz aşağı yada yukarı olsun tabii bunu ayarlamak zor yine de 5.5 ten 7 olması iyi :))

X