Süper annelersiniz

yumurtlamadan uc gun once oldu diyorsun yani spermlerin yasama suresi en fazla 72 saat degilmi. yani cok ince hesap ama uc gun once olan iliskiden sperm kalmaz gibi geliuot bana yumurtlama gunune kadar. bak ben gecen ay yumurtlamadan iki gun ocne iliski oldu ama yine de hamile kalamadim. ee digeri de yumrutlama gununde olmus zaten. yani takvim gunun degil ama hic degilse tahmini yumurtlama gununde olmus. i da Shettlas icin tam uygun. Hadi gec yumurtladigini farz edelim, o zamanda takvim gununde iliski olmus ve esine 4 gun perhiz yaptirmissin (seni cadi seniii).

Bence erkek ama cok fazla umit vererek konusmakta istemiyorum, yani hicbirseyin garantisi yok cunku. Insallah Allah'im dualarini kabul eder tatlim.

orkidem kiz bebek icin asidik olun diyorsun nasil asidik olunur ya bu insanin elindemiki
kafami karistirtin zaten hep asidikmiyim diye dusunuyordum ya iliski oncesi bende hafif bir yanma vardi bu asidik belirtisimiydi acaba

ilahi gulnisa ablam
beni guldurdun haa
yok be yanmayla sidigin ilgisi yokturr
sadece abur cubur yedinmi kolaydir dedim baksana ya sen ne kadar cok muz yemissin bence sen kesin alkaliktiin
yaa gor bak senin oglun olacakkkkkkkkkk

orkidem kiz bebek icin asidik olun diyorsun nasil asidik olunur ya bu insanin elindemiki
kafami karistirtin zaten hep asidikmiyim diye dusunuyordum ya iliski oncesi bende hafif bir yanma vardi bu asidik belirtisimiydi acaba

bence hep asidik olmus olamazsin. cunku erkek gununde hamile kaldin. Eger asidik olmus olsaydin yumurta erkek spermi icine kabul etmezdi ve hamile kalamazdin cunku teoriye gore o gun yumurta sadece erkek spermleri icne kabul ediyor. yerimseniben

anam ben hepten fransız kaldım anlamaya çalışıyom ama yok anlayamıyom nedir bu asidik alkalik asidik olunca kızmı oluyomuş ayyy benim nie bunlardan hiç haberim yooksenağlama

mimozam canumm
ben bilimsel olarak yola cikarak oyle soyledim
yoksa dunya ortalamasindaa tabbiki allahin verdigi bir duzen var ne guzell
ama gecenlerde dr biri erkek bebeklerde azalma var
bununda nedeni sirf duzensiz beslenme demistii
yani dusun asidik oratamdaa kiz olabiliyoo erkek gununde bile babychoiceye gore
ama ama maalesef notr gunde bile asidiksenn erkek bebek olma ihtimali azmiss
ya valla bisey bildigimden degill
sirf sagdan soldan duyduklarimm
allah su nurayi iyiki karsima cikarmis vallahi toptan cahil kalacaktimm
herseyi onun sayesinde ogrendimm

anam ben hepten fransız kaldım anlamaya çalışıyom ama yok anlayamıyom nedir bu asidik alkalik asidik olunca kızmı oluyomuş ayyy benim nie bunlardan hiç haberim yooksenağlama
bacım senin derdin ne kızmı oğlanmı...kesin oğlan istiyosundursırnaşık şey şaka şaka
canım olay şu annenin vücudu alkalik ve asidik olabiliyor.lkalik olunca erkek bebeğe asidik olunca kız bebeğe hamile kalma şansın artıyor..
mesela vücut phın 7ve üzeri ise o zamanlarda erkek spermi daha fazla rahimde yaşayabşiliyor.ama rahim asidikse erkek spermlerin ölüyo kızın olma durumu artıyo...
vücüt phınıda yediğin besinlerle ayarlamaya çalışıyosun.mesela maden suyu tuzlu ve bazı gıdaları ağırlıklı alır süt ve ürünlerinden kaçarsan vücut alkali oluyo ve erkek bebek şansın artyıyo...okiş.varmı merak ettiğin başka bişi arkadaşilar daha bilgili gerçi ama ben yazdımmm.sen sor yazarlar..Şeniz

haccceeemm kiz gecende dedim yaa sana
asidik ortam bazi besinler var onlari yedinmi rahmin asidik oluyorr
bu besinlerde ozellikle hayvansal gidalarda var bir nevi dengesiz beslenilme denilen sey
alkalin ortamdaa
duzenli beslenilme ve ozelliklee sodyum yani tuz potasyumm buda ozellikle muz ve haslanmis patateste olan besin kaynagi
iste bunlardan yogun beslenirsen dahada varda ben ozet olarak saydimm
neyse iste bu besinlerde seni alkalin yapiyor ve buda erkek spermlere yer aciyoo
bilimsel kanisi buymuss
haaa yanindada boool boool dua oku gerisi allah kalmiss

ay bende sizin gibi isim düşünecek günleri görebilecekmiyim.Allah bu ay nasip eder inşallah hayırlısıyla

efet tatlum biliom bunu bende duydum..e malum kıyamet alametleri dermişimmmmsırnaşık şey
hatta rusyamıydı ukranyamıydı ne bir erkeğe 3 kadınmı ne düşüyomuş kocalarınıza sahip çıkın diyede bi yazı okumuştum ama unuttumfisfisfis
ama çindede erkek nufüs fazla olduğu için kızı olana devlet kız sayıosı arttıkça olağanüstü maddi yardım yapıyomuşş.işte dünyadaki dengeler bozulmaya başladı.hep yediğimiz içtiğimizden tabiki. kanser şunlar bunlar hepsi beslenmeyle ilgili muhakkak bi payı vardır.ama ben hani çok şiddetli diyete falan ne gerek var demek işstedimmmm

kız eliff canım kızın olsun istiyon ya bu işler böle olmuyo oğlanı yaparsın sen yine:tomato:
kızma şaka şaka.inşallah allah dualarını kabul eder..valla ben salladım ama ilişki günüm yumurtlamadan önceydi sadece bundan eminim.alkalimi asidikmi onlarla ilgilenmiyordum,:1no2:

mimozaaa kiz cindemii dedin yoksaa
bu cinlilerin takviminemi donus yapsakkkk

çin takvimi çinlilere uyuyodur burda kimseye tutmadısırnaşık şey
sanmıyorum canım çinlilerde neden böle bi dengesizlik var bilmiyorum ama sanırım çinde 3 çocuktan fazlası yasaktı yada bazı durumlar vardı.nüfüs artışından dolayı.tam bilemiycem hatırlamıyorum.ama çin takvimi falan değil pirinç yeeesırnaşık şey yada ne yediklerini sölemiyim mideniz bulanmasıntatlicadiarzu

ablacim vallahi ben bunu burdan okumustum hemde sizlerden biri yazmisti galiba ozlemdi
kadin vajinal enfeksiyonu varsa asidik oluyormus demisti insallah yanlis hatirliyorumdur ama eger dogruysa ben kizima isim hazirlayayim barisenağlama

nisacım antibiyotik tedavisi gördünmü..
kızlar aklıma geldi cevabı bilmiyorum ama sorayım nurayda okursa biliyodur cevaplar inşallah.antibiyotik tedavisinden sonra hamile kanlarda erkek oluyo.bunu şunda sölüyorum ,etrafımda 3 örnek var...
hatta bu çocuklardan çok korkmuşlardı ağır antibiyoik kullandıktan sonra gebe kaldıkları için ...acaba vucüt alkalimi olyor sizcee

amin canim, insallah Allah hepimizin dualarini kabul eder. Gecen ay oglana hamile kaldim diye moralimi bozmustum biraz ya, sonra cok suclu hissettim kendimi. Yani daha oncede dedim zaten ben bu ayda boyle deneyeyim sonra ya kismet diycem. Ugrasmiycam boyle diyetti, yumurtlama gunuydu. Kismetimde varsa gelir. Insallah hayirli ve saglikli bir evladim olsunda baska bir dilegim yok. Ee ikincide oglan bende sizin kizlara dunurcu gelirim artik ne yapalim. Bak oglum cok akilli ve yakisikli ona gore. Sarisin, mavi gozlu, uzun boylu, neseli....

Onlarin hesabi sorulacak insallah...igrenc herifler. nefret ederim zaten cinlilerden.

evet hatırladım konu aynen buydu.nüfüs fazla artmasın diye çocuk aldırmak sebest.3 çocuk en fazla yapılıyo ve cinsiyetini öğrenip ona göre doğuruyolardı.bu yüzden kız çocuk sahibi ailelere yardım yapılıyor..
ya düşünsenize allah korusun erkek fazla olsa o kadar hem sokaklarda kızların rahatça dolaşması çok zor olur.tecavüzler artar.yada cinsel sapkınlıklar artar..
işte denge bunun için inşallah bozulmaz rabbim

kızlar az önce çok iğrenç bir haber gördüm.çinliler cenin yani bebek yiyolar.link vermiyorum çok iğrenççççççççççççç.allah belanızı versin böğğğ

off off benim bu siteyi daha önceden keşfetmem lazımmış yaaa çok geç kalmışımm yanlız ph tam 7 erkek olma ihtimali var ozaman dimee ayyy nası geçicek 6 haftaa yaa öğrensekde kurtulsak walla uykularım kaçıo meraktan CADIARZU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…