Süper annelersiniz

Baktıkca sinirlerim daha cok bozuluyor.Nasıl bu kadar pervasızca ve utanmadan bunları yazabildi bu şahsiyetsiz.Elim ayagım titriyor sinirden.Cocugunu kaybetmiş bir anneye sen öldürdün demek bu.Sana tek bir lafım var water mı nesin.Köpekler anne olmaya görsün derler.
ihtimal vermedik zaten aşağı yukarı yazdıklarından yapmıcanı anladık canım. Vicdan taşıyan insanım diyen kimse yapmaz zaten bunu anne olup olmamaklada alakası yok. bşvr Allah gönlündekini versin. Ya bende dışgebelik geçirdim ya büyük acılar bunlar kimse istiyerek yapamaz ya minicik şey (cenin) daha rüyalarıma bile girdi. Benimde kızımda erkek demişlerdi sonra kız dediler insan ona göre kurguladığı için şaşkınlık yaşıyor tabi. Rabbim cümlemize gönlümüzün istediğini versin inş. sağlıkla huzurla herkezin kucağına almayı nasip etsin ben hep böyle dua ediyorum.

kizlar bosuna uzulmeyinn butun ilaclar
rahmi asidik yapiyorrrrrrr
gulnisacimmsende bosuna uzulme o enfeksiyonla asidigin alakasi yokturr*hatta bisey duymustum
eger rahim alkalinse gelen akinti balik kokusunu animsatirmis
ne kadar dogru bilmiyorum ama
bu konulari arstirirken bulmustum

kızlar alkali olmasını nasıl ölçcem.bide sodayı yani maden suyunu falan benmi içcem yoksa eşim içse yeterli olurmu.yani diyeti benimmi yapmam lazım.ph ı nerden alabilirim.nasıl ölçerim

cnm maden suyunu sende iciceksin booolca
ama esinede icir bolcaa
ph kagitlarina gelince eczanelere bak
birde gittigidiyor.com da
ph strip diye geciyor sanirimm

kizlar naber güzeller???valla ben bugün gezdim Allaha sükür cocuklari aldim iyi oluyor valla havvada güzeldi onun icin yokdum sizlerle aklim ama sizde,meraklaniyorum...simdi kim kim hamis ve takvimi tudurdu yada tudurmayan fark edmez.ne güzel Allah gönlünüzdekini versin canlar.ben sizede dua ediyorum hepinize.seneye nasip olursa 3 düsünüyorum ve Allah nasip ederse takvimi ve yumurtlama günümü ve diet falan deniyecem kizlar insAllah.büyük kizim icin deniyecem erkek kardes istiyor ya...ozaman siz insAllah dogurmus ve büyütmüs olacaksiniz ay ne güzel öptüm

nolsun cnm valla ayni gidiyoz simdilik
uc hafta var dr a gitmemizee catliyorum ben insallah hersey yolundadirr

Son düzenleyen: Moderatör:
[. Ee ikincide oglan bende sizin kizlara dunurcu gelirim artik ne yapalim. Bak oglum cok akilli ve yakisikli ona gore. Sarisin, mavi gozlu, uzun boylu, neseli....[/QUOTE]canım kaç yaşındaydı senin oğlan benim kızım çoktan aşık oldu(müstakbel damadım ACUN ILICALI)kendime alıcamda senin oğlanısırnaşık şey.çok tatlı oluyo ya sarışın erkek çocukları.analı babalı büyüsün allah uzun ömürler versin canım.

tüm bayanlara günaydın.bugün benim ev boyanmaya başlıyor bende kör sabahta kalktım.anaaa ne zor işmiş bu hatunlar.biran önce bitsinde hayırlısıyla.haziran ilk haftasında başlıyoruz bizde o zamana kadar belli olur herhalde takvimli bayanların bebeişlerinin cinsiyetleri.

gunaydin cnmm
bende yeni kalktimm
daha kahvalti yapmadim mide bulantilarim var
sen kizinda neler yasamistin anlatirmisinn

Günaydın güzeller,
nasılsınız bu gün.Hamişler bebeklerinize iyi bakın kahvaltınızı güzel yapın, kahvaltı çok önemli annesi.
Hayatt sen Ankara dasın galiba bende ankaradayım, senin burada yumurta takibi ve çatlatma iğnesi felan yapmak için, tanıdığın bir doktorun varmı canım.öptüm hepinizi

lizacim canim senn kiz bebek mi istemistimm ya biriniz ilk bebeginizdeki belirtileri yazssin ve neyiniz olduuu

Orkidem, benim 2 kızım var.Allah nasip ederse eşimede kabulettirebilirsem 1 tanede erkek bebiş istiyorum allahın takdiri işte inşallah nasip olur.

aregon......erkek bebek......hamile
ozlembay......erkek bebek......belli degil
gulnisa......erkek bebek......hamile
orkidem......erkek bebek......hamile
misswomen......erkek bebek......hazirlaniyor
kardelensima......erkek bebek......hazirlaniyor
serdal......erkek bebek ......hazirlaniyor
liza......erkek bebek......hazirlaniyor
fiona......erkek bebek......hazirlaniyor
kiz bebekler
elifnaz.......kiz bebek......hazirlaniyor
nese1......kiz bebek......hazirlaniyor
hulyacemre......kiz bebek......hazirlaniyor

kizlar kucuk bir notee eger unuttuklarim varsa hatirlatsin malum gebe kadinim unutkanliklarim varrŞeniz

herkese gunaydin
orkidem sen bu soruyu bana sorsana ya
guzelim ben kiz bebek konusunda doktora yaptim desem yeridir
ilk kizimda belirtiler asiri bulantiydi ishal istahsizlik ve inanilmaz derecede eksi canim istemisti bulantilarim doguma kadar devem etti
2 ci hamilelikte daha iyiydi ama bebegimi kaybettim ama belrtiler ayniydi 3 cu ise yine bulanti ama daha az pek istahim olmadi veve cok cikolata canim isterdi ama bu kadandan kadina degisiyor yaama erkek bebekte bulanti az olur diyorlar

tesekkurlmer cnm benimm
eee bunda ne varr hadeeeeeeeeee
oglan geliyii oglannnnnnlülülülülülü

X