Süper annelersiniz

serdalcigin canim üzme kendini canim bak bari hamis olabiliyorsun Allaha cok sükür Allah yine verir insAllah

benimde dünya tatlısı bir kızım var ikinciyi düşünüyorum.eşim ve ben erkek bebeğim olmasını ck istiyoruz tabi önce allah tan ama yinede arastırmak lazım dimi.sizler baya bilgilisiniz.yardımcı olurmusunuz.doğum tarihimi lazım.

arkadaslar az once idrar testi yaptim sonuc pozitif yarinki kan testini bekleyemedim adet gunume daha 3 gun var

Tebrik ederim canım, Allah tamamına erdirsin, gönlündeki hayırlısıyla olur inşaallah, arkadaşlar içimizden birisi liste yapsa çok güzel olur, çalışma safhasında olanlar, adayları sıralasak kim ne yapıyor ne istiyor daha iyi biliriz, mide bulantılarım bitince listeyi yapan arkadaşa yardım ederim ama şimdilik lafı ben ortaya atsam da liste yapamam, zira mesajlarınızı bile zor takip ediyorum, ama iyi olunca buralardayım hep...

ezgincim sagol canim seneyede senin haberlerini duyariz insallah kizin biraz daha buyur oglusunda olursa beraber buyurler cokta ara vermek anne icin zor ya bana suan bir bebek bakmak geceleri uyanmak o kadar zor geliyorki sanki bu benim ilk hamileliligim gibi digerlerini unuttum nasildi kizimi kucagima aldigimda 17 yasindaydim digerinin uzerinden 12 yil gecti cok zor bu kadar ara verme
insAlah canim benim senin icin tüm hamisler icin cok sevindim ve Allah kucaniza almaya nasip edsin canim evet zor olu gece falan ben halen uyaniyorum 2-3 kere ama olsun ya onlar bizim canlarimiz ilerde zaten o problem kalkiyor canim listeyi sen mi yapacaksin??sen yaparsin becerikli arkadasim

Son düzenleme:
cnm bütün takvimlere baktım hep kız çıkıyo bunada baktım ayyy bundada kız çıkıyo bi kızım var zati 2.sinde bi değişiklik olsun istiyom ama inşallah takvimler yanılıyodur yawwkafamçokkarıştı
merhaba hosgeldin canim sen hamismisin??ne kadarlik??

ezgincim allah bağışlasın.bebiş yapmyı düşünüyonmu.herkes bi takvimden bahsediyo ne takvimi bu.bende ona göre yapayım olmazsa.gerçekten burdakiler süper anneler.birileri lütfen yardımcım olsun.

sağdan yumurtladığında sağ tüpten mi geçiyo? yoksa soldan yumurtladın sol tüptenmi geçiyo böyle bişey varmı? yani sağdan yumurtladığın yumurta sol tüpten geçemezmi? bilgisi olan varmı? benimde 2 yumurtalığım var ama sol tüp gitti sağ tüp var sadece sağdan yumurtlayıncamı hamile olabilirim yani?

canim sagol insallah hepimizin gonlundeki olur ama pek sevinemiyorum misvomanla yaklasik ayni donemde dusuk yapmistim simdi yine ayni belirtiler var karnimda sanki kucuk birsey kayip duruyor dusukte sol yandi bu seferde sag tarafimda daha belirgin hissediyorum yine dusuk olucak diye korkuyorum:çok üzgünüm:

korkma canım bolbol yat.benimde kanamam oldu kasık bel ağrım oldu ama düşmedi.yorma kafanı.sendemi takvimle tutturdun:1shok:

evet canim benimde takvimleydi denk getirmek icin o kadar ugrastim insallah birsey olmaz aslinda dedigin gibi dinlensem iyi olucak ama yatamiyorumki tez canliyim ben butun gun taxi soforu gibi saga sola gidip geliyorum hop oturup hop kalkiyorum haftaya bir dr kontrolunden gecerim insallah bu defa hersey yolundadir

oh oh takvimi tutturanlar çoğalsada baksak meraktan ölcem.aregon sen orkidem...bakalım inşalla tutar.özlem var onunda gebelik haberini bekliyoruz.takvimi kaç aylık aldın kaçıncı ay tuttu kaç ytl vberdin canımCADIARZU

Son düzenleme:
ben takvimi 6 aylik aldim subat ayindan basliyor temmuzda biticek takvime gore bu ilk denememdi mart ayinda adetimi geciktirdim nisanda 9 gunum vardi yumurtlamayi da denk getirdim 6 aylik takvime 200 euro odedim ama bu takvimi daha once baska yerde siparis verdim meger dolandirildim 150 euroda ona odedim neyse insallah saglikli bir ogluusum olursa gulerek hatirlarim

maşallah canım hem denk gelmiş hemde hemen hamile kalmışsın
150 avroyu nereye verdinki.başka bi takvimmiydi yoksa bu firma adına takvim satan dolandırıcılarmıydı.ayy neler duyuyoruz yaw.millet kafayı yemiş.:kızgın:

ben takvimi 6 aylik aldim subat ayindan basliyor temmuzda biticek takvime gore bu ilk denememdi mart ayinda adetimi geciktirdim nisanda 9 gunum vardi yumurtlamayi da denk getirdim 6 aylik takvime 200 euro odedim ama bu takvimi daha once baska yerde siparis verdim meger dolandirildim 150 euroda ona odedim neyse insallah saglikli bir ogluusum olursa gulerek hatirlarim

inşallah tutturursan bende 3. için hemen sipariş ettiririm walla şimdi 2.ye hamişim 8+3 haftalık bi kızım war bide oğluşum olsun istiyom tabi öncelikle sağlıklı ve hayırlı evlat olması rabbim gönlümze göre verir inşallahyerimseniben

bütün hamileler tebrik ederim hepinizi.allah hayırlısıyla gönlünüzdekini verir inşallah.özlemcimde bi hamileyim diyerek gelseydi.merakla bekliyorum cinsiyetlerinizi öğrenmeyi.nasıl bi heyecan ya.allahım hayal kırıklğına uğratmasın hayırlısyla.

gülnisacım babychose bende düşünüyom mayısta sipariş verip haziranda baslıyam diyom ama bu takvim nekadar güvenilir hç deneyen oldumu doğrumu.birde dolandırılırsak diye düşünüyom.takvim eline nasıl geçiyor maillemi.diyette yapmak gerekiyomu canım sana nedediler.bende erkek bebiş istiyom sağlıklı sıhhatli inş.sizlerle konuşup dertleşmek güzell

X