Süper annelersiniz

haklisin canim ne desen haklisinnsenağlama ben suan aglamak istiyorummmsenağlama
napiyimm istee elimde degill
insallah allah gonlumun muradini vermistir
diger gunlerde notr gundu zaten:çok üzgünüm:
senin emegin cok var nurayim allah razi olsun senden aregon simdiki hamileligine mi kalmis
kizinami merak ettim simdii
kiz aregoonnn cevap yaazz
hayirlisi olsun tatlimm ikincide siki calisir tuttururum erkegi:çok üzgünüm:

aaaa gerçekten mi Samira.Desene bu tez de tutmadı.Evet ya tamamen karmaşık bir olgu bu.Sigara içen annelerin de genelde kız bebekleri olduğu söylenir ama benim tiryakilik derecesinde sigara içen iki arkadaşımında oğlu var.Bide şunu duymuştum eğer anne agresif,sinirli bir kişiliğe sahipse kızı olma olasılığı fazla imiş.Valla buda uyuyor bana.

canim benim annem sinirlilikten mide ulserine yakalandi
acayip sinirli bir insandir
uc tane oglu varr:uhm:

kizlarr icimdeki ozlemi bir allah birde ben bilirim ama
olsun ikinciyede mutlaka kiz istiycektiimm
kizim once gelir napalimm
doktora gelince kizlar nasil diyecem esime ingilizce olarak dedim gec dollenmenin tercumesini yapabilirmisin diye oda o ne dedi
neyse ben doktora son reglim 4 nisan diycem yani takvim gununu normade 17 mart
bakalim ozaman anlasilir doktorun cevabi ne olacak
bebek erken mi gecmi diycek bakalim

yok o zaman ben vazgeçtim böyle çıkarımlarda bulunmaktan hiç biri tutmuyo_Orkidem birde sana şunu söyleyeceğim umut vermek gibi olmasın ama...Bende genelde 28 günde adet görüyorum.Mart ve nisan aylarında ateşimi ölçerek yumurtlama günümü tespit etmeye çalıştım.Çokta titiz davrandım.Her gün aynı saatte dil altından.Mart ayında 15.GÜN ateşimde bariz yükselme oldu diğer belirtileride hissetttim ve yumurtlamadan emin oldum.Fakat nisan ayında ateşim 21.gün yükseldi ve şaşırdım ve eminim 21,gün yumurtladım.Yani yumurlama bazen gecikebiliyor.Mesala benim adet döngüm çok düzenli olduğu halde mevsim değişikliklerinden ve şehir değişikliklerinden çok etkileniyor.

yok o zaman ben vazgeçtim böyle çıkarımlarda bulunmaktan hiç biri tutmuyo_Orkidem birde sana şunu söyleyeceğim umut vermek gibi olmasın ama...Bende genelde 28 günde adet görüyorum.Mart ve nisan aylarında ateşimi ölçerek yumurtlama günümü tespit etmeye çalıştım.Çokta titiz davrandım.Her gün aynı saatte dil altından.Mart ayında 15.GÜN ateşimde bariz yükselme oldu diğer belirtileride hissetttim ve yumurtlamadan emin oldum.Fakat nisan ayında ateşim 21.gün yükseldi ve şaşırdım ve eminim 21,gün yumurtladım.Yani yumurlama bazen gecikebiliyor.Mesala benim adet döngüm çok düzenli olduğu halde mevsim değişikliklerinden ve şehir değişikliklerinden çok etkileniyor.

haa iste cnm bende ulke degisikligi yaptimm birde kaynana kayinbaba yaninda
inanilmaz sinir krizleri gecirdim cahilce sozlerinden dolayii
neysee yaa kafam allak bullak kizlar
bu mesvsimsel degisiklikler ovulasyonu ne kadar etkiler inan hic bir fikrim yok
benim icin dua edin nolurr:çok üzgünüm:a.s.

haklisin canim ne desen haklisinnsenağlama ben suan aglamak istiyorummmsenağlama
napiyimm istee elimde degill
insallah allah gonlumun muradini vermistir
diger gunlerde notr gundu zaten:çok üzgünüm:
senin emegin cok var nurayim allah razi olsun senden aregon simdiki hamileligine mi kalmis
kizinami merak ettim simdii
kiz aregoonnn cevap yaazz
hayirlisi olsun tatlimm ikincide siki calisir tuttururum erkegi:çok üzgünüm:

Kızlar soruyu anlamadım ben yaaa, bir düşükten bahsetmiştim, bir sene kadar önceydi, geri çekme yöntemiyle hamile kalmıştım ve 7. haftada düşük oldu, demek istediğim geri çekme yönteminin koruyuculuğunun az olduğu, bu arada canım sen ateş falan ölçmemişmiydin, yumurtlama testi falan yapmadın mı, yaptıysan 19. yumurtladığını bilirsin zaten...

yok cnm tamda baslayacaktim ki olcmeye
hamile kaldim sans bakalim doktorumu yaniltmaya calisacagim son satimin tarihini degistirdim zaten o soylerr bebegin ne kadarlik oldugunu

kiz daha durr anacim
daha dun oldu hersey
akinti falan bende bir hafta sonra basladi reglimin gectikten sonrasinda
goguslerde hassasiyet aynen regl belirtisi gibi gerci ben pek fazla bi belirti yasamiyorum
ama cok ta yasaynalar var

fionacim bende ilk kizima hamileyken 1 .69 boy 47 kiloydum yemek yemeyi sevmiyordum acikmak aklima bile gelmezdi3 hamileligimdede boyleydim kilo almak icin muthis cabaladim diyet oncesi ideal kilomdayken su siralar ipin ucunu kacirdim galiba bu seferde almaya basladim:dance:

ya benimde her okudugum yazi fazla kalorili yiyecekler yemenin erkek bebek sansini arttirdigi soyluyor. ama ben kus kadar yemek yerdim, genelde sebze ve meyva ile beslenirdim ve 48 kiloydum ogluma hamile kaldigimda. yani biraz istisna olmus benimki ama olsun kaideyi bozmazdir yinede belki.

merhaba yaklaşık olaraj bir haftadır sizin yazdıklarınızı okuyorum.Bende onbir yıllık evliyim ve 9 yaşında bir kızım var.Kızım artık bir kardeşi olmasını çok istiyor.Bebeğin erkek olaması için internette dolaşırken sizinle tanıştım.Umarım herkesin gönlüne göre olur bebişleri hepiniz çok tatlısınız.

hosgeldin canim...insallah seninde gonulne gore bebisin olur.

yaa yeni gelen arkadaslarda hep erkek bebek icin deneyenler. ben yanliz kaldim burada.senağlama siz hepiniz ayni dili konusuyorsunuz, ben de habire sizin yaptiklarinizin tersini uyguluyorum...kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı

aaaa gerçekten mi Samira.Desene bu tez de tutmadı.Evet ya tamamen karmaşık bir olgu bu.Sigara içen annelerin de genelde kız bebekleri olduğu söylenir ama benim tiryakilik derecesinde sigara içen iki arkadaşımında oğlu var.Bide şunu duymuştum eğer anne agresif,sinirli bir kişiliğe sahipse kızı olma olasılığı fazla imiş.Valla buda uyuyor bana.

yapma yaaa...birde sigaraya mi basliycaz bu yastan sonra kiz bebek ugruna :bbo:

heyyttt yaklasmayın, laf atmayın valla ümüğünüzü sıkarım.. :mymeka:Çok üzgünüm çoook:kızgın:
bundan sonra boyle... agrasifim agrasif...

ilahi elif nazz alem kadinsin bakl gor senin kizin cook kolay olcaka yaa kiz yapmak icin nedenugrasirsiniz anlamam
yuzeysel iliski kiz gunu tamamdir daha ne
asil biz dusunelimm
erkek bebek yapmakk
olumden beter

kolay olurmu len.. benim dayimin 5 tane oglu var yaaa. o zaman tabi yumurtlama diyet haberleri yok belki kiz gelir diye yapmislar garibim bes tane oglani. bizim ailede erkek coktur.

nerdesin elifnaz ezginde camasir yikiycam dedi bir gitti daha tik yok bitiremedi herhalde

masallah gul nasil sabirla bekliyorsun. yumurtlamadan sonraki 10. gunde pozitif sonuc alan cok. ben senin yerinde olsam coktan denemistim ilk testi. nasil hic belirti varmi goguslerde falan?

bazi erkeklerde tek tip spermin bulundugunu okumustum yada birinin digerinden cok fazla oldugunu boyle durumlarda bebek te ayni cinsiyet olucaktir elbet.baby choice sitesindede iki ayni cinsten cocugu olan kadinin sonraki gebeliklerinde ayni cins olma ihtimali cok fazlaymis bunun aciklamasini okumustum ama hatirlayabildigim bunlar

herhalde irsi olurdur boyle seyler ama bilinmez tabii. esimin tarafinda kizda var erkekte. esit orandalar yani. insallah benimkinde de hem x hemde y vardir.

canlar ben bi yarim saatligine gidiyorum. mutfakta islerim var. ama donunce okurum yazdiklarinizi. hadi bakem pamuk eller is basina..

bebek cinsiyeti diyetinin orjinali ilk fransiz bir dr yazmistir ama bazi yerlerde alkali olmak lazim deniyor bunu cok arastirdim en az 6-7 dr dolastim mesele alkali olmak degil hamilelik oncesi vucudda bol miktarda potasyum sodyum olmali dediler turkiyede bu diyet listesi degisiklige ugramis samira ispanak ve yesil yaprakli sebze ve salata yazmisti bunlar bana yasakti diyeti 4 aydir yaptim dusuk sonrasi biraz aksattim ama turkiyede 3 arkadasim denedi ve 3 ude oglu oldu cok sevindiler

bu diyeti 5 haftadan uzun yapmamak lazım biliyorsun değilmi.... benim dr çok sağlıksız bir diyet olduğunu söyledi.hamişlik öncesi anneyi zayıf düşürüyomuş.doğacak çocuğunda sorunlu olma ihtimali varmış.diyettense babychoıce uygulamak gerek heralde.yani çok bildiğimden değilde duyduklarım bunlar paylaşmak istedimbenneyaptımki

ya orkide, burda bi muhabbet vardi bir ara. hcg yuksek cikinca kiz dusuk cikinca erkek falan diye. yani buna gore adet gununden once test yapip pozitif cikarsa kiz, ama adet gununu gectikten sonra test yapip pozitif cikarsa erkek gibi falan yorumlanabilir mi acaba? bilenler hadi yorumlarinizi bekliyem.
aman bide bu çıkmasın test manyağı olduk zaten :1no2: ben inanmıyorum onu deyim çünkü değişken o değerler kişiden kişiye günden güne bile değişiyor bir gün önceki değerli birgün sonraki değer çok farklı artıyor a.s

X