Süper annelersiniz

evet ısıyı düzenli yapmıyorum ama tahmini günlere yakın ölçtüğümde denk getiriyorum ama sebebini bilmediğim farklı bi şey oluyo olabilir diye düşünmeye başladım

olu olur insAllah canim beni bekle beraber hamis kalalim lizada takilir valla topiyi doldurduk canim yarin kizacaklar bize özeldende yazisa biliriz sonra ama ben bilmiyorum nasil olduyunu uykumda geldi...Allah rahatlik versin canim

O adam benim canımmmmmmmmmmmmmmmmmkaydirigubbakcemile3
Osman beyin avukatı veya ajanı veya ne bilim işte ne yakıştırırsanız o benim

2005 te tanıştım konuyla ve o gün bugündür konunun araştırılması için mail atmadığım dilekçe vermediğim resmi kurum kalmadı. Adamın iddiası büyük ve inanılmaz bişey lütfen araştırın varsa böyle bişey duyurun dünyaya diye. Ama ilgilenen hiç çıkmadı
Mesela Osman bey Kartal Devlet Hastanesi ile çalıştığını söylüyor cinsiyet konusunda ben bunu sağlık bakanlığına mail atarak bilgi istedim. Sonuçta bu bakanlığa bağlı bir hastane ama hala aylardır cevap bekliyorum. İstanbul sağlık müdürlüğüne mail attım böyle biri var ve yalansa dolandırmaya çalışıyor milleti diye ama yine tık olmadı
Osman bey benim bu çabalarıma karşılık 2.osman yıldız diyor bana
Adamı olupta kime pazarlama yapmışım kimi dolandırmışım varsa öyle biri çıkarmı lütfen ortaya. Yargısız infaz yapmak çok kolay hepimizde var bu önyargı malesef.
Orkidem siteden foruma yazdığın soru bana ait canım benim.
Yani bende başlarda sizin gibi normal insandım o kaygıları tereddütleri bende yaşadım
Ama araştırdıkça sorguladıkça ben yönteme doğru hızla kaymaya başladım
Ve denedim ve oldu. Tekrar denerim tekrar görücem sonucu
Yapılan olumsuz eleştiriler beni hiçbir zaman vazgeçirmedi fikrimden
EŞim dahil ailemde de bu eleştiriler oldu hala da oluyor
Nasıl ki sizler babychoiceden takvimlerinizi alıp denediniz ve deneyene kadar ne kadarda hata payı verilsede olacakmış gözüyle baktınız ama olmadığı zaman yaşadığınız hayal kırıklığından sonra vazgeçtiniz bende o hayal kırıklığını yaşarsam vazgeçerim.
Orkidem halen daha takvimden bahsediyor yaşadığı olumsuzluklara rağmen bir umut diyor
Bende SCS diyorum hala ve aksini görene kadar da derim.
Kimseye alın demiyorum, inanında demiyorum bu zorla olacak bişey değil
NAsıl ki kimse bana zorla babychoiceyi denettiremeyeceği gibi
Bende ona inanmıyorum hemde hiç mesela. Ama olumsuz bir eleştiride yapmadım
Deneyen dener çünkü herkesin kendi aklı var. Kendi kalıyla karar verecek başkasının
aklıyla değil.

Olumsuz bir örnek verilmiş. Ohhhhhhhhhhh be dedim tek değilmişim ben.
Olumsuz da olsa birileri varmış demek ki. Ama onuda yalanlamış Osman bey bilemiyorum artık.

Son düzenleme:
Sanırım burdaki tek sorun ücret. Eğer uygun olsaydı veya ücretsiz olsaydı birçoğumuz mutlaka denerdi. Ama benim istediğim olduysa verdiğim paraya hiç acımam. Değer çünkü sonuç için bana göre.

Samiram canım benim. Doktor insanları dolandıyor suç olmuyor da
tıp dışında birileri yapınca suç oluyor. Bence ikiside suç.
Doktor ben erkek bebek doğurturum diyorsa ve bunun için hatırı sayılır para ödüyorsan
senin vücudunun doğallığını bozup çatlatma iğnesi ilaçlarla yumurtlatıp sonrada kızın olacak olmadı diyorsa bence bu kim olursa olsun suçludur.
Ama bizlerde işte öyle bir mantık var. Bu işle uğraşan eğer doktorsa hemen inanılır
Ama değilde başka birileri ise amannnnnnnnnnn doktormu nerden bilecek denilir.

günaydın kızlar bakın birde ne buldum;Cagnacci, Eylül ile Kasım ayları arasında hamile kalan kadınların çocuklarının erkek olma olasılığının yüzde 54 olduğunu belirterek, Mart, Nisan ve Mayıs aylarında hamile kalanların çocuklarının ise sadece yüzde 49'unun erkek olduğunu söyledi. bunlarda başka insanların hamile kalabilmek için yazdıkları;İki farklı arkadaşımdan doktorlarının hamile kalmayı kolaylaştırdığı için; günde 1 adet bebe asprini içmelerini tavsiye ettiğini duydum. Açıkçası biraz tuhaf geldi. Güldüm geçtim. Ama aklıma da takılmadı değil Sizin bu konuaki görüşünüzü rica ederim.
Evet bu konuda bebe aspirinin ( yani düşük doz acetyl salisilic acid tedavisinin ) yararlı olduğu gerçektir. Ancak sadece doktorunuzun gerekli gördüğü hallerde kullanılmasında yarar olacaktır. Yani hiç bir problemi olmayan gebe adaylarının direk kafadan aspirin kullanmalarının mantığı yoktur.

Civcivim

Aslında bazen doğurganlık hapı yutmak istiyorum
Bu durumda ikiz bebek sahibi olabiliyormuşsun
Hindistanlı bir kadın bu haplardan yutmuş veeeeeeeeee 7 tane doğurmuştu
Onlarda erkek olsun istemişler 3 kızları varmış
Rabbim bir vermiş 3 erkek 4 kızzzzz

Ne dersin????kaydirigubbakcemile5
Valla ne güzel olurdu rabbim bir kız bir erkek aynı anda bana verse

site yine karışmış okumadan yazdım bende,orkide naptın kız sen osman yıldız ın konuşmasını nerden buldun öyle.bernur canım ADAM SAATİN SATIŞININ YAPILMADIĞINI SÖYLÜYOR SEN SAATİ SATIN ALDIĞINI SÖYLÜORSUN.BU NASIL OLUYOR ANLAMADIM.BEYEFENDİNİN PERSONELİM ARACILIĞIYLA YAZILANLARI DUYDUM DEMESİ İSE AKLIMA İLK SENİ GETİRDİ OSMAN YILDIZ ADINA ÇALIŞAN SENSİN SANIRIM.BİRDE NEDEN BU KADAR BÜYÜTÜLÜYOR KONU ANLAMIYORUM HAYATTA YAŞANAN VE YAPILAN HERŞEY ELEŞTİRİLİR OLUMLU YADA OLUMSUZ BİR SÖZ VARDIR SÜTTEN AĞZI YANAN YOĞURDU ÜFLEYEREK YER.BURADA BİZ BUNU YAŞADIK.VE ELEŞTİRİLER GAYET DOĞAL KARŞILANMALI.BU KONU BU FORUMDA KAPANSIN DAHA BÜYÜK TARTIŞMALARA SEBEP OLMADAN.DAHA ÖNCEKİ ÜYE OLDUĞUM SİTEDEDE BENZER ŞEYLER YAŞANMIŞTI BİRKAÇ KİŞİ SENİN BU YÖNTEMİN İÇİN ELEŞTİRİLERDE BULUNMUŞTU OSMAN YILDIZ DA SİTEYE ÜYE OLMUŞTU VE ORTAM DAHADA GERİLMİŞTİ.BUNLARA SEBEP OLMADAN KONUYU KAPATALIM.HERKES BİLDİĞİ VE GÜVENDİĞİ METODLARLA PLANLAMALAR YAPMAYA DEVAM ETSİN.MERAK EDEN OLURSA ZATEN İNTERNETTE YAZDIĞI ZAMAN KARŞISINA ÇIKAR.

İYİ FİKİR BEN İKİZ ÇOK İSTERİM ZATEN

Civcivim

Osman beyin bahsettiği personel minnacık mı öyle bir nickli bayandı canım ben değilim
Cinsiyet seçimi dipe bir başka konu vardı oraya yazmıştı ama sanırım üyeliğinide konuyuda silmişler. Bende yazmıştım o konuya ama bulamıyorum.
Yazışmalardan bayan sayesinde bilgisi olmuştu osman beyin sanırım beraber çalıştığı bir bayandı.
Osman bey antepte büro açmıştı biliyorsun bunu ilk mesajımda yazmıştım ve büro yetkilisi bendim.
Ama tek kuruş ücret talep etmeden bu işi yaptım.
Tüm masrafları (işçilik, kira, reklam vs..) osman bey karşıladı
Ama sadece 4 ay sürdü ve kapandı.

Ben scs cihazını satın aldım yazmadım.
Bunu sana yazdığımı hatırlıyorum sanki MSN den.
Cihaz bana çok önce hediye gelmişti ben ve yanlış hatırlamıyorsam sivas tan bir bayan aynı anda konuyla tanışmış ve osman beye sorular sormuştuk. Her ikimize de cihazı hediye etmişti osman bey
Cihazı yaklaşık 1,5 sene doğumkontrol yöntemi olarak kullanmıştım

Cinsiyet seçimi içinde tek kuruş almadı Osman bey benden. AMa çalışıyordum o sıralar ve hamileliğe karar verdiğim andan itibaren ücreti hazırlamıştım. Osman bey bana para değil araştıran sorgulayan kişiler lazım demiş ve benden ücret talep etmemişti.
Ama yanlış anlaşılacağını düşündüğüm için bunu yazmadım.
Ben satın aldım para ödedim demedim hiçbir yerde
Ama 3.için para biriktiriyorum diyorum. Alır veya almaz bunun için yorum yapamam.
Ben hazırlıklı olayım

iyi yapdin orkidem.beni fazla sormuyorsunuz.:dilcikar:biliyorum fazla sizler gibi yazamiyorum ama yinede okumak icin heycanla giriyorum

Ezgin cim haklısın benide soran yok çok yazamadığım için,,,,olsun ben yinede heyecanla okuyorum yazdıklarınızı :çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Evet canım benim ikinci oğlum daha sakin dir ve babasına benziyor tipi,,,büyük oğlum bana benzer,,,,saç uzatmayı babası çok severa.s o yüzden havalar soğuyunca hemen uzatır bizim çocukalrın saçlarını,,,Allahım inşallah canım seninde gönlüne göre bir erkek evlat verir,,,,:Saruboceq:

canımm dileklerin için teşekkür ederim.inşallah seninde bıcır bıcır bi kızın olur.oğluşlarınada maşallah.uzatın uzatın saçları ensecikler üşümesin.

BBC - LONDRA - Kadınlar hamilelik için ne kadar uzun süre çaba gösterir ve beklerse, erkek çocuk sahibi olma ihtimalleri de o kadar artıyormuş.
Hollandalı araştırmacılar, 2001-2003 yılları arasında doğum yapan 5 bin 283 kadını analiz etti. Hamile kalmak için bir yıldan fazla uğraşan 498 kadının erkek çocuk doğurma oranı yüzde 58 çıkarken, bebek için bir yıldan kısa süre çaba harcayan 4 bin 785 kadının erkek çocuk sahibi olma oranı yüzde 51'de kaldı. Hamile kalma çabasının uzadığı fazladan her yıl için, erkek bebek sahibi olma oranı yüzde 4 artıyor.
Çalışma, rahim boynu mukusu yapışkanlığının gebeliği etkilediğini savunan teoriyi destekliyor. Yapışkanlık arttıkça, spermlerin rahimde ilerlemesi zorlaşıyor. Y kromozomu özellikli spermler daha hafif; hızlı yüzebiliyor.
Kadın, hamile kalmak için daha uzun süre beklediğinde rahim mukusu yoğunlaşıyor ve bu durum da Y özellikli, yani bebeğin erkek olmasını sağlayacak spermlerin yüzme yeteneklerinden dolayı yumurtaya ulaşma şansını artırıyor. Her 105 erkeğe karşın 100 kız dünyaya geliyor.

Civcivim

Ben kimseye o parayı verin alın aslaaaaaaaaaa demem
Hep diyorum kişi kendi karar verir almaya uygulamaya

Deneyen varmı diye sorulmuş bende denedim ve oldu diye yazdım önce
Yine deneyeceğim ve yine sonucu göreceğim yazdım
Keşke bende dediğin gibi diğer forumda değilde bu forumda o başlangıcı yaşasaydım
Oğlumun çok öncesini ve sonrasını
Ama 3.de yazacam inşallah nasip olursa.

Günaydın gülnisa cım,,,günaydın arkadaşlar,,,,ben de girdim siteye bir saattir dün yazılanları okudum,,,,baya yazılmış dünden beri,,,,ama konu hep aynı scs buda gerçekten sıktı artık dileyen parasını vermek siteyen zaten internette adresi vardır bu şahsın girer siteye konuşur,,,alacaksa alır burda bunun tartışmasını yapıpta,,,bizim o güzelim sohbetlerimiz ve güzel yöntemlerimizi konuşma şevkimiz kırılıyor,,,

günaydin canlarim ebrulievet bende fazla giremiyorum cünkü ufaklik rahat yazdirmiyor.sen 1 kizin olmasini istiyorsun dimi Allah insAllah veriri canim.benimde 2 kizim var bir oglum olmasini isterdim,Allah biliyor.sen oglularinda takip yapdin mi?(.esin zigara iciyormu??onuda duymusdum icmiyenlerin genelde oglu olurmus.benimki iciyordu kizlarim oldu?Allah bagislasin tatli bir oglun var.uzun sacli he he he:asigim:

kızlar selam noolmuş ya kıyametler kopmuş valla.
bakın bi anlaşma yapalım ve hiç birimiz scs olayını ağzımıza almayalım.eleştirmek içinde savunmak içine.gerçi savuna bir kişi varkaydirigubbakcemile3
ama eleştiren cevap yazan arkadaşlar lütfen konuya duyarsız kalalım ne olursa olsun yazmayalım pirim vermeyelim çünkü anladığım kadarıyla artık konu amacını aşmaya başladı.işin ticari boyutlu olduğu açıkça ortada.verilen paraya acımayın falan filan bu laflar işin ticari yönünün ne kadar kuvvetli olduğunu gösterir.bernur arkadaşım artık konuyu kapatalım.scs ile ilgili birşey yazma canım.lütfen.gördüğün gibi sana destek veren kimse yooook.şakkıdıama ısrarla hala o konuyu yazarsan sanırım arkadaşlık ortamımıza ayak uyduramayacaksın.lütfen canım rica ediyorum konuyu kapatalım süper anneler olmaya devam edelim ok?kaydirigubbakcemile5
:1hug:

Son düzenleme:

canım benim kocamda içiyor ama buna bağlama bence.kaynım günde iki paketi devirir bir kızı üç oğlu varkaydirigubbakcemile3
arkadaşlarımın içinde karıkoca tiryaki olanda var oğlu olanda var kızı olanda var.bnce alakası yok.hatta sperm kalitesine bilem bağlama.bi arkadaşın kocasında morfoloji falanda kötüydü hareket azdı falan filan.ikinci oğlana hamile.inanmıyırum ben.hatta sağlıklı olanların daha çok kızı oluyo galiba.kaydirigubbakcemile3:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…