Süper annelersiniz

lizacigim nurerncigim baska kimin iki kizlari var???benimkiler 5 bucuk yas ve 15 aylik sizinkiler ne kadar yazmisinizdir ama??ne zaman 3 düsünüyorsunuz.ve neyler deniyeceksiniz.yumurta takibi??acaba beraber denisekmi??

ezgin gitme burdayım benim küçük bi türlü yatmiyo onu kovalıyorum oyuzden pc ye gidip geliyorum seni ancak gördüm

benimki büyük ama uykuyu hiç sevmiyo hep tepemde 10 yaşında kızım anneci hepkoynumda uyusun istiyo hala

yelicim profesiyonel değiliz ama konuşa konuşa bazı doğruları bulabiliyoruz canım orkidenin bahsettiği şey de o yum gününü bul erkeği yakala misali :))))

masallah canim 10 yasindami ufak kizin?sen nezan 3 düsünüyorsun??osman yildizi buldun mu okudun mu orkide bullmus ya??benim ufaklik 15 aylik canim

bu şahsın polemiye girmiş olması yine kendine çıkar salamasıyla ibaret ne kadar çok konuşulursa o kadar prim yapar ne dir o masum rolleri bi şey merak ettim gerçekten bizim burda adamı varmış gaziantepli kimdir o kızlar?????

masallah canim 10 yasindami ufak kizin?sen nezan 3 düsünüyorsun??osman yildizi buldun mu okudun mu orkide bullmus ya??benim ufaklik 15 aylik canim

bi tanem ben üçüncüyü deniyom ama olmuyo her ay oldu olmadı düşünmekten artık gırgıra vuruyorum metodları da bıraktım aşağı yukarı yum gününü denk getirmeye çalışıyorum sadece

nurerencigim ben cikiyorum canim zamani gelince konusuruz detayllari.kizin insAllah uymusdur...öpt.

evet yazmisdin canim Allah nasip eder insAllah atesmi ölcüyor??bana 2 kizim oldugunda bana hemsire dediki onunda 2 bebek olmuyormus ates olcmüs ve yüm.günün bulmus hamis kalmis.banada eger 3 istersen yum gününü tercih etdi mesela erkek bebek icin.:uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…