Süper annelersiniz

ebruli geçmiş olsun rastgele okudum da endometriyozis kaçıncı derecede peki?laparoskopiden de hiç korkma 1 günde ayağa kalkıyorsun endişelenme bence yaptırmalısın

Sağol canım,,,valla kaçıncı derece olduğunu falan doktor söylemedi belkide sancımın neden olduğunu bulamadığı için bana o hastalığı söyledi kesin tanı için laparoskopi dedi ama bende biraz korktuğum için yaptırmadım işte,,,zaten bu şekilde devam ederse bende yaptırıcam sanırım ağrısına dayanmak çok zor çünkü,,,,:çok üzgünüm:

Kimsecikler yokmuuuuu Bende yanlız kaldım haftasonu tabi herkez mışıl mışıl uyuyordur şimdi,,,,neyse cici rüyalar görün görüşmek üzre,,,

herkes uyuyor herhalde.ebruli canım oğlun çok tatlı maşallah saçları hele ayy yerim ben onu.allah izin verirde benimde bir oğlum olursa bende uzatıcam saçlarını.sakin bir çocuğa benziyo oğlun.bu arada sende ikinciye hamile kalırsın inşallah dilediğin zamanda.

Günaydın kızlar

Ne yapayım bende çok aptalım çok safım butür şeylere inanıyorum.

Yıllar önce çok yıllar önce bebek sahibi olamayan ailelere "bakın ilerde tüp bebek diye bişey olacak ve bebekler dış ortamda döllenip rahme konulacak. Bu sayede bebek sahibi olamayanların bebeği olacak" denilseydi sanırım o diyen kişiyi dinsiz imansız diye döverlerdi.
Sayısız aile bebek sahibi olamadan ölmüş gitmişler.

Ben herşeyden önce ilk okuduğum andan itibaren böyle bişeyin olmasını çok istediğim için konuyu bırakmadım. Düşüncesi bile süper bişey. Rabbim vermesin sakat bebek ama olduktan sonra elden bişey gelmez. Ama o kadar zorki ondan sonraki hayat. Her iki taraf içinde. Dilden olsun kaderimse çekerim demek çok kolay. Rabbim kimseye vermesin.

Ben safım inanıyorum bu tür şeylere.
Bundan sonrada yazmayacağım artık scs ile ilgili bişey.
Sadece cinsiyet konusunda konuşuruz. Çünkü SCS cinsiyet değil
Sağlıklı Çocuk Saati demek.

slm kizlar iftar yemekleri gelip gitmeler derken uzun zaman dir giremiyordum gördügüm kadariyla arastirmalar devam ediyor orkidem karnin bbüyümü canim gülnisa senden ne haber serdal canim kizin oluyormus canim üzme kendini eminim sen etrafin laflarindan kendini kötü hissediyorsun insallah en yakin zaman da toparlanirsin

iyi adam lafin ustune gelirmiss bak yukarda seni cekistiriyodumm
hehehe hosgeldin canikomm
haberler varmii degisikkk cok ihtiyacimiz var
bizim samiraa sonunda scs yide cozduuu helall vallaaa biriniz deneyin geyrii

hosbulduk canimbenim de kac gündür aklimdaydiniz giremiyordum bugünde aksama misafirim var dayanamadi acttip artik bilgisayari kiz ben uzun zamandir ilgilenemedim cinsiyet isleriyle benim arkadasin iki oglu vardi oda 3 cüye kiz icin hamile kaldi ikizi olacakmis simdi 5 aylik dün doktora gitti gene oglan diger bebegin kini görememis ikiz ya biri kesin oglan diger göstermemis sansa bak kiz cifter cifter siraliyor erkekleri ama onda SIK iliski olmamas buda pehrizi dogruluyor samira kiz bravo buldun desene scs nin formülünü kiz ben hamile kalana kadar sen erkek bebek yapmanin formülünüde bulrsun:teytey:

kizlar ben cikiyorum aksama hazirlik yapmam lazim eger erken kalkarlarsa aksama gene ugrarim hepinizi öptüümmm

merhabalar kizlar gülnisam orkidem samiram ve diger arkadaslar.dün iftarda kayinvaldelerim vardi ve esimin yengesi ve kizi onun 2 cocugu benim 2 kizimla 2 gün var arasinda ilkimizin kiz ikimizin sonra benim 2 kizim onunda 2 oglu oldu.varya hic farketmez valla saglikli olsun oda cok cok tatli kizim tabiki dünyalar güzeli.ama kizlar varya 3 Allah im gönlümdekini verir insAllah.birtanede ogum olmasini istiyorm.benim 2 kizimda c perhiz olmamisdi hemen hamis kalmak istemisdim ne yumurtlama test falan hic yani....esimde sigara kullaniyordu.erkek sahibi olanlar arkadaslar esiniz sigara kullaniyormu??merak etdim??bak bende illerde son sansimi denemek istiyorum ates falan nasil ölceyim??digitallanmi?ay cok soru sordum yeter .........sizlerlen tanisdim cok memnunum valla canimarkadaslarim....

Merhaba arkadaşlar,
Bende çalışırken iş yerinde giremiyorum nete,
akşamlarıda ayaklarım çok şiştiği için yatıp duvara dikiyorum,
bu hafta bide çok başım ağrıdı,
hiç ilaçta içmedim zorla uyuyarak atlattım hep,
sizler iyisiniz inşallah,
geçmiyor şu günlerde yahu,
doğuruversek bir an önce dimi
Allah o günü hayırlısıyla bi gösterse hepimize

merhaba orkidem.buralardayım herzaman giremiyorum nete sadece son yazdıklarınızı okudum.senin karın şeklin samiradan farklı sanki daha sivri.inşallah oğlandır.yanlış bakmışlardır.hoşçakal.

iyi yapdin orkidem.beni fazla sormuyorsunuz.:dilcikar:biliyorum fazla sizler gibi yazamiyorum ama yinede okumak icin heycanla giriyorum

ben ve bebeğimde iyiyiz çok şükür,
1 ekimde dr a gidicez çok özledim bebeğimi,
evet benimde çok uykum var ,
hele fabrikada bana güle güle hal oluyorlar,
genelde toplantılarda uyuya kalıyorum,
doğurana kadar atılmazsam bi daha hiç atılmam herhalde
annem kız bebek uyku yapar diyor,hihoyyyt
ama başım ağrıyor çok bide ,laelaelaelaelae
benimde 4 ay kaldı sayılır ,
ama dediğin gibi canım geçmek bilmiyor,
ben 10 kilo aldım, yani çok hızlı gidiyorum,
aslında en iyisi dolaşmak, ben gündüz fbrikada geziniyorum diye
akşamları hiç bişey yapmıyorum,ama sağlıklı olan akşam yürüyüşleriymiş,
Şeniz

evet canım izin hakkım var,
2 ay doğumdan önce 2ay doğumdan sonra ücretli iznim varmış,
6 ayda ücretsiz izin kullanabilirmişim,
sabırsızlıkla o anı bekliyorum,
gerçi o kadar çok izin kullandımki,
Allahtan çok destek oldular o amniyosentez yüzünden,
yani bende şu an nolur bilmiyorum,
belki çok iyi olurum 9.aya kadar çalışıp doğum sonrası bebeğimle vakit
geçiririm,
tabii hepsi boş Allah sağlıkla bebeğime kavuşturursa inşallah,
Allah muhafaza bişey olursa işi bırakacağım,
Allah sağlık versin,
inan "olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi"
benim hayat felsefem bu artık Gülnisa'cım

...................................................................................................

Son düzenleme:
Niye bu kadar alınmış ki bu adam, BABYCHOİCE eşrafından alınan da hiç yok yaa, onlarda cevap verse ne iyi olur, şöyşe iyi bir laf yarışı yaparız süper anneler olarak , burdan davet edelim bari, buyurun bakalımsavunun kendinizi -tatlicadiarzu-

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…