Süper annelersiniz

Gülnisacım nasılsın canım senden başka kimse yok sanrım topikte gerçi olsada kimse bişe yazamıyorki sitede çalışma var sanırım,,,,,ben şimdiden başlamalımıyım bu diyet işine,,,ısı ölçme ve yumurtlama testlerine,,,eşim bugün bulunduğumuz yerdeki bütün eczanelere sormuş ovulasyon testlerini hiç birinde yokmuş çok ilginç,,,,sadece bu testler internet üzerinden mi alınabiliyor?görmeden almakta eşimin işine pek gelmiyor,,,,uff yaaa,,,,gulnisacım senin bana verdiğin markadaki ovulasyon testi dijital ve fiyatı 100 milyon üzerinde yanlış bakmadıysam,,,bize çok pahalı geldi,,,,

Orkidemmmmmmmmmmmmmm
Kız nasıl oldun???????????
Msn de de yoksun. Merak ettim bacım yaaaaa

Ebruli canım ya rabbim gönlüne göre versin inşallahhhhhh
Şöyle cicibici tatlımı tatlı bir kızın olur inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhh
Rabbim kimseye avlat acısı yaşatmasın
Ve herkese iki cinsiyettende nasip etsin inşallahhhhhhhhh(isteyenlere tabiki)

Ama canım dikkat et. Evet zordor hamişken hastalık çekmek ama ne yapacaksın işte. Mecburen katlanıyoruz bebişlerimiz için. Sana tavsiyem ılık ıhlamur iç nane çayı iç.
geçmiş olsun canımmmmmmmmmm

Aman canım dikkat et. Evet zordur hamişken hastalık çekmek ama ne yapacaksın işte. Mecburen katlanıyoruz bebişlerimiz için. Sana tavsiyem ılık ıhlamur iç nane çayı iç.
geçmiş olsun canımmmmmmmmmm

Canım teşekkürler benimde kendi hesaplarıma göre hemen adet bitiminde yumurtlamam olduğunu düşündüğüm için iyi bir ovulasyon testi almam lazım,,, ama eşime göre bu durum o kadar önemli değil kız erkek farketmez sen Allahtan iste bu tür şeylerle zamanını boşa harcıyosun diyor,,,,ben kendi çabalarımla bişeyler yapmaya çalışıcam:sm_confused:

ebrulicim senin adetin kac gunde oluyor duzenlimi
hem adet sonrasi yumurtlama genelde bir hafta sonra oluyor hatta okumustum bazi kadinlarda yumurtlama adet doneminde oluyormus sen hamile kalmadan once bir iki ay boyunca test yap dene oyle hangi gunlerde yumurtladigini bulursun ve ona gore hamile kalirsin insallah dedigin gibi hemen adet bitiminde yum olmuyordur yoksa isin zorlasir

Gülnisa cım benim adet döngüm 29 ile 30 gün oluyor ve bu kızlığımdan beri hep böyleydi adetimde 10 gün sürüyor normal hesaplamalara göre adetin 15. günü yumurtlama olması lazım ama diğer çocuklarımdada bu kaybettiğim bebektede ya 11.gün yada 12. hamile kalmışım umuyorum ve inanıyorum ısı ve yumurtlama takibi ile bir umut bulabilicem yumurtlama zamanımı a.s

Orkideme nazar mı değdi ne oldu grip bir haftaya geçerdi:sm_confused:,,, iyileşmedi Allahım tez zamanda şifa versina.s.

ebru ya senin avatara koydugun oglunun resmine bayiliyorum masallah cok tatli onu her gordugumde yanaklarini sikasim geliyor cok seker bir cocuk Allah nazardan korusun:nazar:

:1hug:ŞenizŞenizŞeniz ellerinden öper teyzesi şimdi kucağımda illede kalk ben oyun oynayım diyorr zamane çocukları işte nerdeyse benden iyi biliyolar bilgisayarı,,,,,Allahım inşallah enkısa zamanda seninde gönlünden geçen ve en çok istediğin dileğini gerçekleştirsinn(AMİN):Saruboceq:

selam arkadaşlar belki merak edersiniz diye yazmak istedim samiradan bende takvim almıştım eski arkadaşlar beni tanırlar uzun zamandır giremedim siteye internet bugün bağlandı bütün yazılanları okuyamadım ama sanırım çoğu kişide tutmamış bi kızım vardı ve birde oğlum olsun istemiştim takvimi uyguladım ve tuttu doktor yüzde 99 erkek dedi yanlışlık olurmu tabi orasını bilemem takvim kesinlikle tutuyo demek doğrumu bilmiyorum çünkü tutmayanlar olmuş belkide kısmet meselesi bu konuda yorum yapamıyorum umarım hepimizin bebekleri sağlıklı sıhatli olur.
merhaba sahsude canim naber??????????hayirli olsun canim takvimi tutdurdun demek.ay sevindim valla.ne kadarliksin ??hihoyyyt

serdal canim üzülme hayirli olsun bak benimde 2 kizim var cok tatlilar ya Allah uzun ömür versin onlARA:

orkidem geçmiş olsun canım kıyamam ben sana bilirim hamileyken hasta olmanın ne zor birşey olduğunu...
benim hiç başıma gelmeyen hastalıklar bile hamilelikte beni bulmuştu
allah acil şifalar versin
tavuk suyuna terbiyeli bol ekşili çorba yap iç bağışıklık sistemine birebir...
diğer kıslar kendinise iiii bakın bay....

kızlar bu tip seylere inanaıp sadece cinsiyet için cocuk yapmayın sonrası cok kotu oluyor..cunku insan ister istemez hayal kırıklıgına ugruyor ve cok kotu bir durum bu.3 cocuk ne kadar zor oldugunu biliyorum ama bende takıntı oldu resmen bir kızım olmasını istiyorum...

Günaydın Arkadaşlar,,,herkezin memleketlerinde hava nasıl,,,bizim bugün burda hava yağmurlu aylardan sonra ilk kez yağmur yağıcak sonunda toprak serinlicek,,,,,benim hala sancım devam ediyor ben hala anlamadım bu nasıl bir hastalıktır ki hala çaresi bulunamıyor,,,nerdeyse bütün kanserlerin bile çaresi bulunuyor ama benim bu derdimin çaresi bulunamadaı sancısına dayanılmıyor yaaa,,,sol kasığım sol bacağım ve belimin sol kısmı çok sancıyor,,,Allah kimseye vermesin,,,,:çok üzgünüm:

gecmis olsun orkidem.
ebruli rabbim seninde sifani versin insallah.
serdal canim senin de ilk bebegin canim insallah ikincisinde olur üzlme canim.saglikli olduguna sükret canim.

kizlar canim sikildi internette dolastimm
osman yildizin sitesine girdimm sanirim fiyat uygun bi sonuca ulasmiss
denemek isteyen ler olursaa denesin derimm bu fiyatt dogruysa gozumu kirpmadan denerdimm
eger dogruysaa kanitlar
hem hasretle cook isteyenlere faydam olur
hemdee osman yildizz hakliysaa onu savunabilirdim
ancakk ikinci bebege kaldii benim
ama once bi sormak lazimm grcek fiyat bumuu bakin kopyalayayimm

orkidem cim
benim yapmaya çaliştiğimda bu.

Bu işi bir eğlence olarak görmesi lazim milletin
denerim ve allahtan isterim
ama olmamasi durumunda yikilmak doğru değil
işte ben ilk başta illaki demeyin dememin sebebi bu.
üzülen yikilan yine biz oluruz bu durumda.
Ama o kadar emin konuşuyor ki ben bu emin konuşmasindan
yola çikmişti. Denedim oldu tekrar deneyecem bakalim
hepimiz görecez inşallahhhh

Günaydın Arkadaşlar,,,herkezin memleketlerinde hava nasıl,,,bizim bugün burda hava yağmurlu aylardan sonra ilk kez yağmur yağıcak sonunda toprak serinlicek,,,,,benim hala sancım devam ediyor ben hala anlamadım bu nasıl bir hastalıktır ki hala çaresi bulunamıyor,,,nerdeyse bütün kanserlerin bile çaresi bulunuyor ama benim bu derdimin çaresi bulunamadaı sancısına dayanılmıyor yaaa,,,sol kasığım sol bacağım ve belimin sol kısmı çok sancıyor,,,Allah kimseye vermesin,,,,:çok üzgünüm:

Geçmiş olsun canım ya
Nedir rahatsızlığın neden sancın oluyor ki?

Bernur cum daha tam tanı konmadı ama belirtilerimden doktorun tahmin ettiği üzre endometriyosis diye bir hastalıkmış laparoskopi gerekliymiş bende korktum yaptırmadım internetten baktığım kadarıyla çikolata kisti diyor diğer bir adı ama yanılabilirim sol kasığımın ağrısından kıvranıyorum resmen,,,, hamile kalınca hormanlar yükselinmce bu sancıda baskılanıyormuş ve ağrımda geçiyor ,,,,doktorun diğer bir öneriside kısırlaştırma oda belki geçirebilirmiş benim bu ağrımı,,,bende bu yaşta kısırlaşmak istemiyorum çok erken ne yapıcam bilemiyorum çaresiz kaldım,,,sürekli doğum yapamıcama göre,,,,of offff

Herkese günaydın arkadaşlar;
nasılsınız güzel anne adayları, zor biraz dediğinizi duyar gibiyi
Orkidem geçmiş olsun, sen kendine ve bebeğe iyi bakmıyosun sanırsam kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 bol istirahat ve bitki çaylarına devam.
sıcak limonlu çorbada çok iyi gelir . ay sana söylerken ağzım sulandı kıs çok canım istedi iftarada daha çok var.

Gülnisam canım,
şu özel nereden açılıyor inan bilmiyorum bir bilsem hemen açacam.
bakın sakın bana gülmeyin:roflol: siz bu topiğe nasıl girdiğinizi bana anlatırmısınız
ben şöyle giriyorum, google ye süper annelersiniz yazıyorum orayı tıklıyorum ve nurerenin ilk yazısını görüyorum sonra en son kaldığım sayfayı tıklayıp oradan okuyorum son sayfaya kadar ve o özel nerede bilmiyorum avatara resim de koyamadım zatensenağlamasenağlama

günaydın hepinize
orkide geçmiş olsun canım benim aman dikkat et kendine hemen atlat gribini hiçte çekilmiyor valla.bebiş nasıl oynuyormu yine kıpır kıpır.
gülnisa evet canım yanılmışım evdeymişsin hayret doğrusu nasıl kaldın evde:))tatilde eşine öyle patavatsız konuşan adam ayy ne gıcık ya.boşver canım sen onları allahım kızlarına uzun ömürler versin sağlıkla.
ehh malumunuz cinsiyet konusu tartışılmaya devam ediyor serdal arkadaşımız konusunda yazmış bir arkadaşımız aslında biraz bende onun gibi düşündüm o kadar üzüldüm çok kötüyüm falan yazması doğru değildi serdalcım sakın kızma canım benim ama bugün bunları düşündüğün için inan çok pişman olucaksın bebeğn doğduğu anı geçiyorum ilk eve geldiğinizde yüzüne baktığında emzirirken kendi kendine allahım beni affet kızım beni affet diyeceksin ve belki gözlerin dolacak boğazın düğümlenicek yemin ederim ben aynı şeyleri yaşadım ilk çocuğum oğlan olsun istedim (tövbe tövbe)şimdi afedersiniz köpekler gibi pişmanım kızıma karşı kendimi suçlu hissediyorum.allahım beni affetsin cahilliğime versin diyorum her zaman.kızımın bir damla gözyaşı bile ömrümden ömür alıyor.allah hiçbirimizin yavrularının yüzünden mutluluğu gülücüğü eksik etmesin.ilki neyse ikincide istemek gayet doğal bende istiyorum tabii ki oğlum olsun bir tanede ama olmasada öyle çok üzülmem sonrasında yaşayacağım pişmanlığı biliyorum çünkü.kim ne derse desin kim havalara girerse girsin umurumda değil.kızımın sağlğı yerinde olsun gerisi boş.
bana fikir veren arkadaşlar ikinci çocuk konusunda yani demek istediğiniz ben önümüzdeki eylül ayında falan mı hamile kalayım okul kapanacağı zaman doğum yaparım bu mu iyi olur.
birde bu arada ben geçen sene falan internette gezinirken bir yumurtlama testi görmüştüm kız olacağı zaman pembe çizgi erkek olacağı zaman mavi çizgi gösteriyordu sizde bir araştırın bakalım bulamıyorum bir türlü.
bizim öncelikli şansımız bu siteyi bulup burada böyle arkadaşlıklar edinip ve herşeyi özgürce konuşup paylaşabilmemiz.isterseniz başka bir foruma üye olup bakın bakalım orada cinsiyet yazdığınızda nasıl eleştirileceksiniz denemesi bedava.bernur arkadaşımız bilir biz bu konuda bu kadar rahat konuşamıyorduk başka bir sitede.tühh diyorum yani orada geçirdiğim zamanı burada geçirseydim oohhhoo şimdiye üçüncüyü bile doğururdum.iyiki tanımışım sizleri iyi kadınlar kulübü var.

X