Süper annelersiniz

Serdal cım

ÜZülme lütfen. İlk bebeğin kız olması inan çok güzel
İnşallah ikinciye oğluşun gelecektir sen rabbimden istemeye devam et
Elinden geleni yaparsın ve gerisi zaten rabbimin takdirine kalan bişey.

Sende beni bekle bacım.kaydirigubbakcemile3
Dua edelim zaman çabuk geçsin hayırlısıyla
Kim bilir belki benden önce başkaları denemeye karar verir
daha çabuk sonuç alırız. Ama inan ikiside çok tatlı
Hiçbir farkı yok. Sadece istek yani. Doğunca sende anlarsın.

Yaşadığın hayal kırıklığı seni üzüyor çok iyi anlıyorum

Peki aranızdan hiç kimse dönmedimi babychoiceye
Kimse iade istemedi mi?

Merhaba arkadaşlar,,,bebişimin kalbi durdu tutunamadı meleğim bana:çok üzgünüm:,,,yarın sabah doktorum alıcak onu benden hala şoktayım,,,,Demekki hayırlısı böyleymiş,,,Allahım hiç bir anneye yaşatmasın bu acıyı,,,yaşayan annelere de sabır versin,,,,hala inanamıyorum bugün renkli ultrasonla baya inceledi doktor kalp atışı göremedi malesef 10 hafta 5 günlükmüş sebebii belli değil dedi,,,büyük bir şey yaşamış bebek dedi;ya yüksek radyasyona maruz kalmış yada dışardan enfeksiyon kapmışsın dedi,,,,çok dikkat ettim ama hala nasıl oldu anlamadım ,,,,umarım atlatırım bu acıyı,,,,senağlamasenağlamasenağlama
basin sagolsun canim cennete bir melek gönderdin ne güzel bir sefeatcin var seni beklicek unutma bir isim koy adi ile an onu ahirette o isimle cagirilicak allah sabir versin

Günaydın Arkadaşlar,,,,Gününüz güzel,,neşeli,,,sağlıklı ve bereketli geçsin inşallah,,Çok şükür bugün birazdaha iyi sayılırım bu endometriyosis hastalığı çok zor bir hastalık Allah düşmanıma bile vermesin dün hastaneden çıkamadım bir türlü iğne ilaç buna rağmen sancım geçmedi,,,hala dermanım yok umarım bugünde olmaz,,,,

Yukarda" Meleğim1973 "arkadaşın yazdığı yazı çok doğru bence biz ler bazen nefsimize yenilebiliyoruz ve hatalar yapabiliyoruz,,,bence bu takvimler ve bu tarz işlerle uğraşan kişiler değilde(Osman bey gibi) insanın en iyi doktoru kendisidir bu arkadaşta kendi vucudunu takip ederek gerek beslenmesi gerek ısısı sonunda mutlu sona ulaşmış,,,bende eğer şu rahatsızlığım geçerse burdaki tecrübeli arkadaşların yaşadığı tecrübelerden faydalanırım sanırım,,,benim lisedeyken öğretmenimizin söylediği meşhur bir söz vardı,,,,Tecrübe hayatta yenen kazıkların bileşkesidir,,,,bende dahil birçok acı tatlı olayları yaşayarak tecrübe ediniyoruz

Benim sizlerden küçük bir ricam olucak deneyimlerinizden yola çıkarak hangi ovulasyon kitini almalıyım diğer topiklerdede takip ettim medi smart ve wodofo markaları tavsiye ediliyor gerçi türkiye ve yabancı ülkelerde değişiyor değimi yinede ilk kez denicem sizler hangisini kullandınız,,

ebrucum ben clear blue nin yum testini aldim sonuc kesin yanilma payi yok
ve ustelik bu testle hamile kalinca kizin oluyor:roflol:benim oyle oldu vallahi

:teselli::teselli::teselli:
Şeniz canım teşekkürler kaydirigubbakcemile3 umarım benimde kızım olur ama artık ısrarla istemiyorum bu bebeğimi kaybetmek bana ders oldu sürekli rüyalarıma giriyor,,,
Bu bebeğimin kalbinin durduğu gün benim küçük oğlum sabah namazı vaktiydi uykuda hıçkırarak ağladı bizde eşimle hemen uyanıp yanına geldik oğlum uykusunda hem sayıklıyor hemde ağlıyordu"""bebek ne olur gitmeeeee seni çok seviyorum neolur gitmeeeee ,,,Allahım bebeği alma bizden onu çok seviyorum diyerek hıçkıra hıçkıra ağlıyordu"""""zorla uykudan uyandırabildik oğlumu,,halbuki ben çocuklarıma hamile olduğumu bile dememiştim bu şekilde ağlayınca bende çok ağladım o gün,,,

Günaydın arkadaşlar, yöntemlerimiz tartışılmaya devam ediyor , hayırlısı bakalım, ben de üçüncü çocuğu düşünenlerdenim, hep iki kız bir erkek istemiştim ama erkeği ortanca kızı en son numara diye düşünüyordum -tatlicadiarzu- , kısmet böyleymiş, benim üçüncü yöntemimi belli, ilişki öncesnde Peygamberimizin erkek çocuk için buyurduğu dua , gayet ekonomik ve kolay olacak -tatlicadiarzu- , Allah izin verirse bu topikte ikincilerimizi üçüncülerimizi hep beaber doğururuz de sevinçlerimize üzüntülerimze ortak oluru, üçüncü de kız olursa vardır bir hayır , evimiz çiçeklerle dolar, Rabbim bize ve çocuklarımıza sağlık sıhhat versin , doğum hikayelerimizi de anlatalım buradan olur mu ...

:teselli::teselli::teselli:
Şeniz canım teşekkürler kaydirigubbakcemile3 umarım benimde kızım olur ama artık ısrarla istemiyorum bu bebeğimi kaybetmek bana ders oldu sürekli rüyalarıma giriyor,,,
Bu bebeğimin kalbinin durduğu gün benim küçük oğlum sabah namazı vaktiydi uykuda hıçkırarak ağladı bizde eşimle hemen uyanıp yanına geldik oğlum uykusunda hem sayıklıyor hemde ağlıyordu"""bebek ne olur gitmeeeee seni çok seviyorum neolur gitmeeeee ,,,Allahım bebeği alma bizden onu çok seviyorum diyerek hıçkıra hıçkıra ağlıyordu"""""zorla uykudan uyandırabildik oğlumu,,halbuki ben çocuklarıma hamile olduğumu bile dememiştim bu şekilde ağlayınca bende çok ağladım o gün,,,
Ayyy canım benim nasıl da hissediyorlar her şeyi, masum yavrularımız bizim, Rabbim hepsine sağlık sıhhhat versin...

Avatır daki benim küçük oğlum bu ayın 21 inde 3 yaşı doldurucak teyzesi Allah yavrularımıza hayırlı yazı yazsın acılarını göstermesin,,,diğer oğlumda 6 yaşında bu sene Anaokuluna yazdırdık ta bu sene biraz daha rahat edebilirim belki çok tartışıyorlar evde abisi okula gidince ev biraz daha sessiz oluyor hamileliğimde kolay geçicekti ama nasip değilmiş aralık ayına kadar korunmalıymışız ondan sonra umarım çok uğraşmadan cinsiyeti ne olursa olsun sağlıklı bir bebişim olur

Ben çıkıyorum güzel anneler ve anne adayları oğlumun beslenme çantasını hazırlıcam gerçekten görmeden de olsa sizlerle bir nebze olsun konuşunca rahatlıyor ve mutlu oluyorum bilgisayar kapalı olunca özlüyorum burayı isterdimki hepinizle tanışma ve görüşme imkanım olsun,,,bakalım belki bir gün nasip olur görüşmek dileğiylee,,,

Samiram Canım ve diğer güzel arkadaşlarım benim de kızım oluyor .......
Kendimi çok kötü hissediyorummmmmmm

Canım beklentilerin çıkmadı diye kendini kötü hissediyorsundur, zaman geçtikçe şimdiki duyguların için kendine kızacaksın, bir de o masum bebişini bir kokla öp bakalım bu duygularından eser kalıyor mu ...

Aregon,Samiram ;
evet kendimi çok kötü hissediyorum bu hisler sadece benden kaynaklanmıyor..
Umarım en kısa zamanda atlatırım.....

Sevgili arkadaşım şu ısı takip olayını bizlere detaylı anlatabilirmisin kendi ısından örnek vererek. :uhm:

yeli benim anlattigim bu olay 7 yil once oldu oglum suan 7 yasinda
hatirladigim kadariyle soyle yazayim
yaklasik uc dort ay boyunca isimi olctum her sabah ve yataktan kalkmadan once
isim 14 cu gune gelince nerdeyse 36 olurdu yada 35,9 gibi olurdu
isi olcumunu uzun bir sure denedim hep sonuc ayniydi 14 gun en cok dustugu gundu
ve ben isimin en cok dustugu gunun aksami ilskiyle hamile kaldim ama simdi 5 aylik hamileyim bu hamileligimde bu yolu denemedim kizim oluyor baby choice inandigim icin takvime gore hamile kalmistim[/QUOTE]

MELEĞİM ,teşekkürler canım verdiğin bilgiler için.söylediklerinin hepsine katılıyorum çok doğru söylüyorsun.
Arkadaşlar lütfen artık şu scs ye ve babıhoce inanmayın birisini denediniz tutmadı yıkıldınız umut dünyası işte şimdi tekrar scs yi deneyip yıkılacaksınız .biz bayanlar kafaya koyduğumuz ve çok istediğimiz birşeyi ne pahasına olursa olsun yapmak istiyoruz .hepinizi çok iyi anlıyorum. en güzel yapılacak şey şu:
1-diyet
2-yumurtlama takibi
3-ısı takibi
4-ısının düştüğü gün veya ertesi gün ilişki.
yani kısaca Seetles yöntemi tabiki bu erkek isteyenler için
birde doktor kontrolünde yumurta takibi arkasından çatlatma iğnesi 36 saat sonra ilişki

bunların hepsininde garantisi %70 ile %80 arası

%100 garantili olanda tüp bebek Kıbrıs bunun riskide tutmama olasılığı yani hamile kalamamak var hamile kalırsan %100 istediğin cinsiyet oluyor.
ama kalkıpta scs için %100 denilmesin lütfen ve inanmayın arkadaşlar yumurtlama gününü tahmin ederek verilen bir günde ilişki yapın deniliyor bu olsa olsa %50 garantili bir yöntem.
bence bu topikteki bayanlar ondan daha iyi yumurtlama takibi yapıp daha iyi tahmin verirler eminim.

Meleğim seni takdir ediyorum canım . 3. bebeğin için sabırla aylarca takip edip sonunda başarmışsın çoğumuz ençok ta ben kolayına kaçıyoruz .uzun süreli takipler zorumuza gitti tabiki .sende 4. kolayına kaçmışsın. arkadaşlar bir kez daha anlıyorum çok çalışan emek veren ve azimli olan kazanıyor. bakın sonucu olumlu veya olumsuz kendi çabamız başkalarına kanıp para kaptırmaktan kat kat üstündür.Allah yardımcımız olsun hepimizin gönlüne göre versin.

birde ben özlembay ın erkek olduğuna da inanmıyorum kıslar çünkü bu mutluluğunu ve fikirlerini paylaşmadan duramazdı. oda üzgün girmek ve konuşmak istemiyor.ama özlem gel bir haber et bize

Canım bence kendini asla kötü hissetme çevren veya içindeki hislerin sana ne derse desin asla üzülme:teselli: bebeğinide üzme o seni hissediyor lütfen arkadaşıma.s Allahım elinden alırsa inanki şuan yaşadığın üzüntünün bin katını yaşıyorsun,,, inşallah sağlıklı olur ve vaktinde kucağına alırsın:nazar: sanırım sende takvim kullanmıştın sağlık olsun,,,

Ya arkadaşlar neden kızayım ki
Ben illaki deneyin asla demiyorum ki
Herkes denediği yöntemleri söylemiş anlatmış burda
Bende anlattım ve yine diyorum ben asla kimseye deneyin demiyorum
beni bekleyin ben yine deneyeceğim. Buda istediğim gibi olursa valla kimse kusura bakmasın
ben tesadüf diyemem bu durumda
Hem neden reklam yapayım ki...
Bak Orkidem o kadar hayal kırıklığı yaşamış diğer bayanlarda yaşamış
buna rağmen hala takvim alırım diyebiliyor.
Benimde tekrar denerim demem gayet doğal bence
Ve ben asla benim yazışmalarda yönlendirme görmiyorum kiiiiiii
zaten SCS yi benden önce araştırıp bulmuş arkadaşlar
İlk ben çıksaydım ve anlatsaydım samimiyetime kimse inanmayacaktı biliyorum
ama benden çok önce bulunmuş bir konu deneyen varmı diye sorulmuş
bende çıktım ve denedim oldu dedim,tekrar deneyecem beni takip edin dedim
arkadaşlar. kimsenin kimseyi kandırma gibi bir niyeti yok bence burda
kaldı ki böyle bir konuları benim üye olduğum başka forumda konuşturmuyorlar bile
burasını o yüzden sevdim herkes düşüncelerini rahatlıkla paylaşıyor
duyduklarını anlatıyor, deneyimlerini anlatıyor
Cinsiyet seçiminin yapılmasını gayet doğal karşılıyorlar
bu bana göre güzel birşey.

selam arkadaşlar belki merak edersiniz diye yazmak istedim samiradan bende takvim almıştım eski arkadaşlar beni tanırlar uzun zamandır giremedim siteye internet bugün bağlandı bütün yazılanları okuyamadım ama sanırım çoğu kişide tutmamış bi kızım vardı ve birde oğlum olsun istemiştim takvimi uyguladım ve tuttu doktor yüzde 99 erkek dedi yanlışlık olurmu tabi orasını bilemem takvim kesinlikle tutuyo demek doğrumu bilmiyorum çünkü tutmayanlar olmuş belkide kısmet meselesi bu konuda yorum yapamıyorum umarım hepimizin bebekleri sağlıklı sıhatli olur.

X