Süper annelersiniz

ezgin anamm oyle deme yaaww kizin tek ve son umudu o varr
vermiycek olan allahim oylede vermezz
ama dualar bosa cikmiycakkk
o sekildee insallah gulnisa diledigini bulucucakk
bence gunahmi degilmi oraya hic girmeyelimm ona kalirsaa bizim bu dusuncelerde gunahh
hersey gunahh ama bu konuda istemenin gunah oldugunu dusunmuyorum ama yine dualar allaha tedbir kuldan takdir allahtann:Saruboceq:

samiramm ben tatliyi cok yiyorum yoksa yemem cook azz
normal yani gebeyim diye iki kat yemiyorum
sekerli gidalar boyle yapti benii artik keserim birazcikta hareket ettimmmi normale doner almiyimde boyle bir ay kalirsam buyuk sans benim icinn
gerci kimisi su kan bebek derken bize kalan anca uc bes kilodurrsüprizzzzz
haklisin canim vallah su an yapdiyimizda da günah yok erkek mis.evet ya gülnisama insAllah tüp bebekler oglusunu bulur.sen 2 ciyi ne düsünüyorsun pes pese yap büyüt valla??:teytey:

ben kizlarla az parka gidiyorum zaten bugün ben varim baska kimsecikler yok yoksa tersi oluyor,sizleri öpüyorum ..........

gülnisacım,orkidecim,elifçim,serdalcım merhaba
bayadır görüşemiyorduk iyisinizdir umarım
tekrar bir dönüş yapayım dedim ama kimse yok şu anda kendinize iyi bakın grşrz

orkidecim canım benim ellerine kollarına sağlık benimde ismimi yazmışsınnn
ben sizi hergün okuyorummm yazmasamdaaa yanii buralardayımmm bende

selam kizlar nasilniz??
ebruli30 sen regl bittikten sonra korunmali iliski olcak bir hafta sonrada regl bitiminin korunmasiz iliski olcak canim:)))
bu arada benim yöntem bu kiz icin:)))))
samira duymasin:))))

Feyza cım teşekkür ederim canımkaydirigubbakcemile5,,, inşallah iyice iyileşipte adetim düzene girdikten sonra hemen başlıcam bebiş çalışmalarına:eek:,,,bütün arkadaşların yöntemlerini uygulucam artık ama,,,asla hala hiç göremediğim o takvim yöntemini uygulamıcam o takvim yüzünden fevri olup istemeden kalp kırdım çünkü:çok üzgünüm:,,, pis takvim:dilcikar:

Ama hala aklımın almadığı bir şey var:uhm: Feyza cım peki adet bittikten sonra ilk bir hafta korunmalı ilişki olacak tamam ama ben sanırım erken yumurtluyorum adetin 11 veya 12. günü peki bir hafta sonra yumurta falan kalmıcak nasıl hamile kalıcamda kız olacak :sm_confused:haksızsam söyle,,

bernurcum senin oglun kac yasinda
bebeklik halimi yoksa henuz kucukmu
onceki sayfalarda sezeryan olmasaydim denerdim yazmissin ben burda cok duyuyorum sezeryan olupta bir kac ay sonra kazayla hamile kalanlar var surekli dr kontrolunde sorunsuz bebekleri doguyor aslina bakarsan normal dogumla yine iki yil beklemek gerek vucudun kendini toparlamasi icin

Gülnisa cım
Oğluşum 8 aylık kızım 7 yaşında
Evet en az 2 yıl beklemem gerekeck birde çok yıprandım ben sezeryandan
ne bilim çokmu zorsundum bilmiyorum çünkü hiç aklıma gelmemişti
sezeryan olacağım oluncada inanılmaz ağrılar çektim. Halen daha sızlıyor kesi yerim

Vücudumun toparlanması lazım o sebeple en az 2 yıl.
Normal olsaydı belki şimdi hamileydim. :dance::CüvCüv:

gunaydinn kizlarr
ben ayniyim degisen bisey yok neysee bosverin benii
gulnisa ablamm kiz senin bebe oglan cikiyomuss bizede alistira alistira dee
aman gozunu sevem:)))))
aregon anam mankenmi olacann kizz maasallah sanaa bebegin iyiyse takma bosverr ne olca bitane daha yapcann ne guzel fizik bozulmamis olcakk
bernur abla baran nasil olduu insallah iyidirr
sende kacamak gelip gidiyosun yaw

Orkidem
Biliyorsun bebeğim hasta. Onunla uğraşıyorum
Günde bir tane antibiotik iğnesi var
Burnu akıyor son derece huzursuz
Zaten normalde doğduğundan beri huzursuz bir bebek. Hiç rahat etmedim öyle
Aşırı gazı vardı ahhhhhhhhhhhhhhh neler çektim neler
Ama hiç önemi yok yeter ki oğluşum iyi olsun.

Sen nasıl oldun?

samiracim ya ebru dogru soylemis
PIS TAKVIM
o takvimin yuzunden nasil hayal kirikligina ugradik
bundan sonra kim takvim derse:eek:klava::eek:klava: cok canimizi yakti takvim zimbirtisi

çok haklısın gülnisam babysoys değil beybimors
herkesi mors ediyo maalesef.ama allahtan bu zımbırtıya inanıpta paralarını sokağa saçan olmaz inşallah bundan sonra.bak burdan haberim olmasaydı belkide bende paraya kıyıp alabilirdim ama bir kişi bile tutmadı.özlembay kayıp yoksa onunkide sevgiuzun arkadaş gibi kız çıkmasın:1shok:özlem aşlkolsun bi haber etsen meraktan çatlıyik.:kızgın:
serdalı bekliyik inşallah onunki tutar barim.ama tutarsada takvimin marifeti değil.bu kadar kişden e birde erkek tutsun bu bence takvimin marifeti olmıcakk
:sm_confused:

Orkidem

Ben 3.bebek için kararsız değilim canım benim aksine çok kararlıyım
Ama en az 2 yıl beklemem lazım biliyorsun sezeryan mecburiyeti
Ama belki 2009 temmuz gibi hamile kalırım bebek doğunca zaten arası 2 yıldan fazla olmuş olur
İşte bunda kararsızım ama kesinlikle rabbim ömür verirse deneyecem tekrar
Ben 2 kız 2 erkek istiyorum biliyorsun bunun için çabuk olmam lazım
yaşım 29 oldu ve ard arda doğurup sonrada hepsini büyütmek istiyorum inşallahhhh

Günaydınlar güzel annelerrrr,,,dün fazla giremedim nete,,,rahatsızdım sancılandım sabaha kadar,,,,,benim bu kaybettiğim bebeği yapmamın sebebi aslında kendi sağlığıma kavuşmak içindi ama bebeğim yaşamadı ve sonuç başarısız oldu bana 5 yıldır çikolata kisti tanısı konmuştu ilk oğlumu doğduktan 1 yıl sonra ortaya çıktı çok dayanılmaz bir sancısı var,,, bu kist 4,5 yıl araştırıldı hiç bir doktor bulamadı ,,,,burdaki doktorum sadece tahmini olarak bu teşhisi koydu sende endometriyosizt(ÇİKOLATA kisti) var dedi,,tam tanı için kapalı ameliyat(Laparoskopi) yapmak gerek dedi,,bende korktum kabul etmemiştim diğer bir seçenekte hamile kalmak dedi bana gelsana tüp bebek yapalım dedi ben doğal yolla hamile kalmak istiyorum demiştim ve 7 ay uğraştan sonra bu bebeğime hamile kaldım eğer bebek yaşasaydı ameliyatla beraber bu kistide ya alıcak yada yakıcaklardı,,,ama olmadı,,,dün gece sanırım yine aynı sancılara başladım,,,işin mucizesi hamile kalınca bu sancım geçiyor hormanler yükseldiği için,,,

güldürdün beni kız ilahi takvimin gunahı nekaydirigubbakcemile3
saglık olsun canım ben gercekten unuttum bak yazma boyle seyler
bir anlık sinirlendik geldi gecti işte boşverkaydirigubbakcemile5

Samiracım haklısın takvimin belki bir suçu yok ama bir anlık nefsimize yenilipte hata yapabiliyoruz,,,birde hamilelik psikolojisi,,,şimdi hamilelik falan kalmadığı için daha mantıklı düşünmeye başladım birde bebeğimi kaybedince akıllandım aslında ölüm varya gerisi boş bence,,,umarım böyle şeyler asla yaşanmıcak zaten buraya bende dahil moral bulmaya dertleşmeye geliyoruz,,,,Rabbim herkezin derdine çare versin inşallah,,,drımkızınada çok mutlu oldum Sabrın sonu selamet oldu Allah tamamına erdirir inşallah,,,

Orkidem
Biliyorsun bebeğim hasta. Onunla uğraşıyorum
Günde bir tane antibiotik iğnesi var
Burnu akıyor son derece huzursuz
Zaten normalde doğduğundan beri huzursuz bir bebek. Hiç rahat etmedim öyle
Aşırı gazı vardı ahhhhhhhhhhhhhhh neler çektim neler
Ama hiç önemi yok yeter ki oğluşum iyi olsun.

Bernur cum çok geçmiş olsun Allah şifa versin bebişine,,,,benimde iki çocuğumdada mecburen sezeryan doğum oldum ilkinde iyleşmem baya zaman aldı dikiş bölgesi falan,,halan daha ağır bişe kaldırsam veya kilo alsam o bölge hemen iltihaplanabiliyor vs..vs Tam emin değilim ama etraftan duyumlarıma göre söylüyorum genel anestezi ile sezeryan ameliyatı olunduğu zaman narkoz bebeğede geçtiği için çocuk sancılı bir bebeklik geçirebiliyormuş benim ilk oğlum tam 3 yıl sancı çekti çünkü,,,ama ikinci ameliyatım spinal şekilde yani belden oldum onun iyileşmeside kolay oldu ve bebeğim çok huzurlu sancısız bir bebeklik geçirdi,,,seninki nasıl oldu ameliyatın?,,

Gulnisacım bende ilk bebişimde karnıma sürmediğim krem ve yağ kalmamıştı özellikle badem yağı ve vazelin çok yumuşatıyordu ama yinede çatlayacak olduktan sonra hiç bişe fayda etmiyor canım ,,,birde ben il bebişe hamileyken 45 kilo idim 76 kilo ile doğuma gttim yırtılmayan yerim kalmamıştı,,,,ama ikinci çocuğumda 6 kilo aldım hiç yırtık falan olmamıştı,,,zaten doğum sonrası bebişe koşturmaktan verirsin kiloları kafana takma çok kilo almamışsın normal bence,,,yeterki bebeğinde sende sağlıcakla kurtulun,,,,

Orkidem,,,sirkeli duş falan o bölgenin asidik olmasını mı sağlıyorCADIARZU,,,gerçi bende sizin tam tersinizi yapayım aslında erkek bebek için gereken şeyleri yapayım belki kız tutar bellimi olur,,,tabi bunlar hep şaka ama dediğin gibi bir çok yerden bir sürü bilgi edindik şimdi bunları bilipte uygulamamak mantıksız olur bence,,,mesela canım müthiş bir şekilde soda istiyor kaç gündür,,,içemiyorum sıkıysa gelde iç,,,kaydirigubbakcemile3

baba adayı cok soda içerse erkek oluyormus cnm
birde kız bebek için doktora git yumurtlama takibi yaptır bence en guvenilir yolu bu...takvim falan hikaye cıktı...en dogrusu bu bence doktora git...yuzde 80 garanti veriyor doktor.gerci takvimde yuzde 95 ti ama olmayacaksada olmuyor malesef

selam kizlar hyirli sabahlar.ebruli30 nasilsin canim bebek calismalari basladimi??
ne kadar beklemen gerekiyor ??

X