Süper annelersiniz

Günaydın

Orkidem canım ya bol c vitamini al ve ıhlamur vs.. sıcak iç.
Geçmiş olsun biran önce iyileşmen dileğiyle

Gülnisa hadi bakalım hayırlı haberlerle gel inşallah
Hiç belli olmaz bizim burda son güne kadar kız dediler komşunun bebeğine
oğlan oldu:dance:fisfisfis

gunaydin kizlar iyi pazarlar
orkideem canim bugun iyilesmisindir insallah seni hasta okuyunca hepimiz uzuluyoruz bugunde benim bogazim agriyor galiba bulasici ama ben hakediyorum havalar cok soguk yinede aksamlari ince bir gecelikle ciplak yatiyorum birde pencereyi acmasam uyuyamiyorum hamilelikte oluyor boyle beni ates basiyor sanki sonrada hasta oluyorum iste
orkideee kis bizim listenin basina beni yerlestirmissin bu demek oluyoki en geveze benim:roflol:napiym bebegim dogana kadar rahatca yazabilirim sonra arada olur herhalde
kizlar birde ben yarin ultrasona giricem
belki benim oglusumun pipisi cikmistir ya:roflol:
her gittigimde dr kiz diyor sasiriyor o a.s
bu defa oglus der belki:dance:
olmazmi yani belki olur:çok üzgünüm:
:roflol::roflol:

Hani atraftan duyuyoruz yaaa hep kız dendi de 7. aya kadar sonra erkek çıktı bir hikayede sen olsan ne olur ki Gülnisam, bizimde bir tanıdık öyle oldu deriz, hadi hayırlısıyla sen de istisna ol hihoyyyt , bebişinin sağlık haberleriyle dönersin inşaallah...

aregoncum oyle sans beni bulmaz canim zaten cok nadir olan seyler bunlar
hem ben kizim icin hazirlik yapiyorum bitti sayilir odasin henuz erken diye almadim ama biraya kadar oda alinicak
senden nehaber bebecigin gunleri yaklasti artik
benim kilo sorunuyla basim dertte gecen drum diyetisyene gonderdi daha gitmedim

Canım ben bu hamileliğimde kilo alamıyorumnedense, sanırım tatlı hiç yemiyorum ondan, azıcık şekrli bir şeyler yesem mide ekşimesinden mahfoluyorum ,inanmayacaksın ama hamile kaldığım kilodan şu an üç kilo eksiğim, kızımda bu haftalarda on kilo almıştım halbuki, bebişim haftasına göre çok iyi maşaallah o nedenle fazla kafaya takmıyorum , ama artık herkes hamileliğimi farketsin istiyorum , dün alışverişe çıktım biraz bol giysiler vardı üstümde kimse farketmedi, benimde hazırlıklar hemen hemen bitti gibi , pembeyi kız çocuklarına çok yakıştırdığım için ağırlık pembeden oldu, bir de kendime güzel bir pijama takımı bulsam süper olacak...

ayyy sevgicimm gelmisss
coook sevindim bebeginin ve senin iyi olmanaa
nazardan korkmaa
bizim aramizda kotu goz yok canim benimm
rabbim saglikla aldirsin kucaginaaa insallahhh
sende yariladin yoluu maasallah sana
arada gel emii merak ettirme bizii

Canım sağol , yok sizin gözünüzden değil kendi dilimin nazarı değiyor benim,
iyice kendimi anladım dilimle söylememeliyim , olurda dediysemde hemen Allah muhafaza , maşallah demeden hiç konuşmuyorum inan,
:nazar:Çok şükür yarı oldu valla maşallah ,bu arada benim sağ kasığımın üstünde hep sancı olmaya başladı , sizdede varmıdır? sana çok geçmiş olsun Orkidecim, :Saruboceq:çok pis bi hastalık şu grip öldürmez :jeyyar:süründürür, Allah şifa versin canım , iyi beslen ve ateşini kontrol altında tut bişey olmaz inşallah,Allah muhafaza , Gelirim canım hep .:eek:

sevgicimm kiz bizdede derlerki bebek dogunca bebegi fazla opup koklama annenin nazari cok deger diye
ama inanmazdimm demek sende dogruluyon bunu:)))
bu haftalarda normal canimm
rahmin iyice genisliyoorr
bendee dogurcak gibi olurdumm
ama suann inanilmazz agriyo alt tarafim sizcee neden acabaa
ayaga kalkinca biri asiliyo sankii:KK43:(

Benim daha doğmadan değiyor inan"Allah muhafaza"
demek ondan annemde daha neki dedi,
bebek tepiyor belki
ondan seninde asılıyor gibi geliyordur belkide
Ayy bi doğursak ben başka düşünmüyorum yeter ,
Varım yoğum kızım olcak sadece.hihoyyyt
Ömrümden ömür gidiyor hergün nasıl diye düşünmekten
Ben çok evhamlı oldum hamileyken .

Gülnisa anlaşılamama diye bişey var inan,
bana birinci doktorda %100 erkek dedi,
ikinci doktorda %100 kız dedi,
hep aslında tereddütüm var ama sanki kız diyende bende gördüm kız şeyi gibiydi,
anlaşılamama olabilir belki çok önemli değil benim için ama senin inşallah yanlışlık vardır arkadaşım,
Allah sana erkek evlatta tattırsın inşallah.

gülnisam sendennaber canim.bak canim sen biraz daha bekle.benim icinden senin kiz olduguna pek inanamiyorum valla??hayirlisi olsun tabiki canim.nasil ultrasona girdin??normalmiydi??kizlar ben ne yapacam simdi??takvimi bosveriyorum sizce??ben zaten seneye falan düsünüyorum Allah nasip ederse.ates falan mi ölcsem ki oda zor??

ezginim hosgeldin bacummmm
ben eyi degulummm sizle sohbet edince iyi oluyomm
calismalar ne zaman canim senin bak kan yenilenmeyi bide cin takvimini bide yum gununu bide o kahrolasi takvimi denee hee bide yorumcuyu
belkim tutarr insallahh:)))
Allah sifa versin canim.bol bol cag bitki olanlardan ic ihlamur?bak cin takvimi bende uymuyor 2 kizimda erkek demisdi sonradan zaten ben ögrendim ve hesapladim baktim.aregonun neyi oluyordu??valla cok karisdim ben yahu izinden sonra neyler olmus valla bide fazla giremedigimden?hihoyyyt

ezgincim sagol canim biz iyiyz ben 2 d ultrasona girmistim yinede netti hersey
canim sende takvime uyayim deme sakin
yum gununde ve cinsel perhiz uygula oyle hamile kal alabiliyorsan potasyum kullan ph ini alkali yapsin oyle dene insallah tutar canim
saol canim Allah nasip ederse bakalim.zaten takvimin Çok üzgünüm çoook valla sinirliyim daha.isim düsün dün mü canim ?ama daha erken dimi??esin 4 yapariz diyormu kiz ne varmis ne güzel illerde 4 cocuk dir ona gidersin kalabalik olur oh oh oh.kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

ben camasirlarimi atip geliyorum ufaklik uyanmassa tabiki sizleri cok seviyorum cok cana yakinsiniz valla.niyetliyim bide yemek ne yapsam ki??

selam kizlar nasilniz??
ebruli30 sen regl bittikten sonra korunmali iliski olcak bir hafta sonrada regl bitiminin korunmasiz iliski olcak canim:)))
bu arada benim yöntem bu kiz icin:)))))
samira duymasin:))))

feyzacim bende hep hafta arasi doluydum pek giremedim bugun bosum evdeyim pek kimse yok galiba tryede iftar yaklasti hazirliklar baslamisstir
anahtarini kaybettigini gecen yazmistin okumustum canim yedegin yokmuydu o saate kadar mahsur kalmissin iyiki ruyana girmis kimin aklina gelir valizde oldugu
canim yedek anhtarimi ne olur ne olmaz diye anneme veriyorum.beyimin is yeri uzakti haber ettim gelemedi .annem de malüm ramazan misafiri gelcekti o yüzden getiremedi anahtari.hala sasiyorum ya rüyamda gördüm ve cikti.cok aramistim oruc oruc ondanmi ne dir.

canim yedek anhtarimi ne olur ne olmaz diye anneme veriyorum.beyimin is yeri uzakti haber ettim gelemedi .annem de malüm ramazan misafiri gelcekti o yüzden getiremedi anahtari.hala sasiyorum ya rüyamda gördüm ve cikti.cok aramistim oruc oruc ondanmi ne dir.
evet ya feyza rüyanda nasil gördün kiz??bende sasirdim valla?Allah gösterdi valla.Allahin sevdigi kulusun.insAllah hepimiz öyleyizdir.

ay ne güzel ya dirim mi hamis samiranin arkadasi.ay cok sevindim valla.yazik baya ugrasiyordu.Allah tamamini erdirsin.

ezgincim isim kesin degil simdilk duru
bebek konusuna gelince esim cocuk hastasi cok seviyor cocuklari ve cok iyi bir baba
agzindan cocuklarim diye dusurmez inanki onlari rahat ettirmek ugrasir durur cocuklarina cok duskun ve ilgili degil dort herhalde 6-7 tane olsa yinede ister ama ben belki son bir kez oglum olur diye tup bebek denemesininde kararliyim oda cok istiyor simdilk kararliyiz ilerisini bilemem once bir bebegim dogsun buyusun
tüp bebek icinfiyat olarak ne kadar baya fiyatlidid bence. hani bilmem ben bilmiyorum am a yapdirmak istemem canim.cünkü Allaha sükür Allah veriyor.simdi erkek icin yaparsan günah degilmi??bide Allahdan hastalikli falan olur al sana erkek.

merhaba arkadaşlar 7- 8 ay önce bende nuraydan takvim almıştım şu anda 10 haftalık hamileyim ve takvime uydu.sizleri uzaktan takip ediyorum yazılarınızı okuyorum Nurayın yazdıklarından çok etkilendim 'pişman oldum konuyu açtığıma kendimi sorumlu hissediyorum' v.b. demiş Nuraycım sen takvimi çözdüm dedin ve emeğini paylaştın bizimle bunun için tekrar teşekkürler kesin ve garanti demedin.nuraycım sakın kendini sorumlu hissetme sen iyi niyetle yardımcı odun . eski konulardan hatırlıyorum bir kaç kişi dışında bi çok kişide tutmuştu takvim ama bu herkeste tutacak anlamına gelmez ben hep hayırlısını istedim arkadaşlar Allah sağlıklı sıhhatli bebekler nasip etsin herkesin gönlündekini versin inşallah.
sahsude nasilsin sen nerelerdesin kiz.hamissindi .insAllah birsey yokdu canim.samira sen biliyormusun sahsude suzeynep falan vardi??

X