Süper annelersiniz

nurerencim canim ya dun ben ciktim sen gelmissin bayagi bekledim kimse yoktu birazcik uzanayim dedim oylece uyuyakalmisim sabahi etmisim butun gun ayakta dolasiyorum aksam olunca su bir haftadir cok yorgun oluyorum
bende senin gibi her yil ciltleme yapmaktan sikayetciydim canim hazir ciltleri ogretmenler kabul etmiyor heryil gunlerce ben yapardim ustelik hic sevmedigim bir sey ama gecen yi kizlara dedim oturun yanima iyice bakin ogrenin
bu yil o konuda cok rahattim kendileri yaptilar bence sende dene rahatlarsin canim

bu yıl ilk defa gösterdim kaplama işini ama benimkiler tembel canım hemen sıkılıp sen daha iyi yapıyosun deyip yine bana kaldı ama seneye yapa yapa öğrensinler diyecem inşallah

sevgi arkadaşım geçmiş olsun.hayırlı olsun kızın.sağlıklı olmasına çok sevindik çünkü çok merak ediyorduk açıkçasıda korkmuştuk biraz ama şükür iyisiniz....yaw bu forumda kızlar hiç oğlan yok çok işlginç.acaba bizlerin içinemi doğuyorduda kızımızın olacağı burada buluşmuşuz:CüvCüv:..
nureren sen nasılsın..
malum hafta sonu kimse yok..kociş evde haftasonlarını pek sevmem.:1closedeyes: sudemde uyuyor.biraz şekerleme yapcammirmirmirmir

sevgi arkadaşım geçmiş olsun.hayırlı olsun kızın.sağlıklı olmasına çok sevindik çünkü çok merak ediyorduk açıkçasıda korkmuştuk biraz ama şükür iyisiniz....yaw bu forumda kızlar hiç oğlan yok çok işlginç.acaba bizlerin içinemi doğuyorduda kızımızın olacağı burada buluşmuşuz:CüvCüv:..
nureren sen nasılsın..
malum hafta sonu kimse yok..kociş evde haftasonlarını pek sevmem.:1closedeyes: sudemde uyuyor.biraz şekerleme yapcammirmirmirmir

iyim canım ne çabuk geldin gittin fark etmemişim canım hakikaten bir oğlan haberi alsak da kendimize olmuş gibi sevinsek tek umudum serdal o galiba turnayı gözünden vurdu:))

yazdıktan sonra fark ettim kızlar oğlu olupta kız müjdesi aldığımız gün en çok sevinicez uğuraşan emek veren herkese allah yardım etsin inşallah eli nazcım nerelerde sin özledik valla???

selam kizlar sali dan bu yana pek sayfalar ilerlememis kimsenin vakti yok galiba girmeye.nasilsiniz bu aralar???
serdal hic sorma o gün anahtari bulamadik gece bire kadar evde mahsur kaldim.gece bir rüya gördüm anahtar kücük valiz vardi orda gördüm kalktim beye dedim anahtari valizin icinde diye kalktim baktim gercektende ordaymis.sastim valla nasil oldu diye.yine benim yaramaz kizim isiymis.

Orkidem

Geçmiş olsun hayatım. Bişey olmaz bebişine inşallah sen üzüntü yapma
iyileşmene bak canım benim. Bende çok sık grip olurdum oğlumda
İnşallah çabuk atlatırsın canım

nasilsiniz guzel annelerr
benn coook agirlastimm agir bi gribal enfeksiyon geciriyorumm
dua edin melegime bisey olmasinn vitemin haplari falan verdi eczanee dr randevumuz pazartesiiyee o zmanda kadar olup gitmessem iyi

canımmm dualarım hep sen ve senin gibi bu kutsal görevi yapan bütün annelerle:Saruboceq: Allahım şifa versin ıhlamur falanda kaynatıp iç daha çabuk toparlarsın bana hamile iken iyi gelirdi,,,:teselli:

Benimde sancım oluyor ilk kez kürtaj olayını yaşıyorum ne gibi şeyler olacak bilmediğim için bir an iyi isem bir an sancılı olabiliyorum sanki hiç düzelmicekmişim gibi geliyor,,,,bakalım nezamana kadar normal halime dönücem ben bu haldeyken bile yeni bebek planları yapıyorum,,,bakalım düzelebilecekmiyim ki,,,evdekilerde bana karşı anlayışlı değiller tabi çocuk oldukları için halimden anlamıyolar gün boyunca bir saniye oturamıyorum,,,,en mutlu anım burda biraz yazışıp dertleştiğim anlar,,,:enbuyukkk:

dua edin melegime bisey olmasinn vitemin haplari falan verdi eczanee dr randevumuz pazartesiiyee o zmanda kadar olup gitmessem iyi

Geçmiş olsun canım, bol C vitamini al, bebişine de çok faydası olur, bir de ılık su tavsiye edyorum , griplerimde bana çok faydası oluyor, Allah şifa versin, güzel haberlerini bekliyoruz...

gulnısacım ben de aynı drumdayım
yanı yatınca mutlaka uyuyorum oglenleria.s
ama tabi sonra midem eksio basım agrıo:kızgın:

nurerencim ne guzel artık sık gelmeye basladın
senden de guzel haberler bekliyoruz artık canım

ayyy ağızın bal yesin canım inşallah allah mı söyletti acaba??:)) teşekür ederim bi tanem

nurerncim yeni geldim canim ben yine uyuyakalmisim cok uykum geliyor bu haftalarda gecmesi lazimdi ama benim artti nedense
orkidem de yok galiba daha hasa duzelmemis haftasonu olunca zaten kizlar pek gelmiyor elifnazda yazmamis

seni gidi uykucu ben de konuşam diyom kimsecikler yok diyom:)))))

çok üzüldüm şimdi bu kadar ciddi olduğunu bilmiyordum canım ağzından yel alsın ne biçim laf o allah korusun en iyi çare limon sık sık iç canım ve doktora görün biran evvel ve uyku iyi gelir ateşine çok dikkat et moral de çok önemli iyi olsun lütfen kendine iyi bak canım bütüm dualarım seninle allah korusun meleğini

bu hasta halinle nelerle uğraşıyosun hemen bi limon ve bolbol uyku seni gidi yaramaz kız seniiii napıyosun yoksa iyileştin mi????

X